chyba na komf.jednotce

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10099
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

chyba na komf.jednotce

Příspěvek od majkl1 »

Chlapy nevíte co je v řiti, při diagnostice mi vag hlásí něco jako "chyba na komfortní jednotce - nouzový režim". A pak další věc, mám asi v hajzlu vyhřívání zrcátek, když je zapnu, hned to hlásí chybu. Na co se mám zaměřit?

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od teekey »

ze by uhnite dratky u komfortky?

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10099
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Příspěvek od majkl1 »

to by se mnou asi nekomunikovalo. Vymažu chybu a o.k.. Zapnu zrcátka a je tam. Kdyby byly uhnilý kabelo tak by to jednotku podle mě nenašlo

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od teekey »

jasne, ale muzou byt spatny kabely od zrcatek :wink:

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

Spalena spirala na zrcátkach vyhřevu....vyměnit sklo zrcátka. :wink:

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10099
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Příspěvek od majkl1 »

na obou zároveň? A hlavně pravý zrcátko odmlžuje, sice nahovno, ale jo. A levý odmlžuje jen na plošce cca 3cm. Nejsem elektrikář, ale myslím si, že kdyby odešla spirála, tak to nebude vyhřívat vůbec, nebo?
A potřebuju hlavně vědět co s tou hláškou, že je komfortní jednotka v nouzovým režimu

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10099
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Příspěvek od majkl1 »

No tak HELP ME! Hlásí mi to "datová sběrnice komfortního systému v nouzovém režimu" Kdo ví, ať napoví

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

Omrkni nejdřiv tu komfortku...najdeš ji pod kobercem u řidiče pod sedačkou...jak vypadaj kabely co do ni vedou jestli ti to nešlusuje atd. :) :wink:

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Příspěvek od Tomm »

Ja mel taky chybu: nouzovy rezim a bylo to prepalenym svazkem kabelu (mezi komfortkou a dverma).

Pro rejpaly: golf a passat maji stejny komfortky :idea:
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10099
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Příspěvek od majkl1 »

to je super a jak to poznám. Teď sem koukl pod koberec a tam je to vše jak, kdyby to včera vyjelo z továrny. Apropo jak sundáváte přední sedačky(s erbegem)

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10099
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Příspěvek od majkl1 »

Jo a taky mi to hlásí chyby 01333, 00930, 00943 což je vesměs na jedno brdo - zkontrolovat konektory, vedení atd. Jenže jak říkám, všude to je jako nový. A navíc to všude vypadá jak v řídícím středisku temelína-samej kabel 8O :?:

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

Odpoj baterku... Odpoj bag pod sedadlem...sundej obloženi pojezdu...povoliš 2 srouby a vyjedeš sedačkou dozadu. :)

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

majkl1 píše:Jo a taky mi to hlásí chyby 01333, 00930, 00943 což je vesměs na jedno brdo - zkontrolovat konektory, vedení atd. Jenže jak říkám, všude to je jako nový. A navíc to všude vypadá jak v řídícím středisku temelína-samej kabel 8O :?:
Dival ses na ty chyby ve VIS co znači...a udělal si tu kontrolu jak to tam doporučují?

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10099
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Příspěvek od majkl1 »

Jasně, jsem sice tady čerstvej, ale rychle se učím a sosám jako mravenečník. Jenže jak sem řek, na pohled je vše o.k., jediný co zjistím je, že čas od času blbnou vzadu zámky(zřejmě je třeba propájet kontakty na zámku-taky sem se to tady dočet)to mě ale zatím nese*e a že mi blbě odmlžujou zrcátka-to by sedělo na popis ve VIS, jenže už nejsem elektrikář silnej v kramflecích takže když mi neřekneš přesně jakej kabel mám změřit(měřák mám) a kolik mám naměřit tak mám vyhulíno. A k mechošům to dávat nechci, protože ty rozeberou celý autou, zkurněj půl vnitřku, přídou na prd a vystavej mi fakturu. takže? Kde je cca ORLOVWÁ?

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10099
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Příspěvek od majkl1 »

Jo a ještě něco, může mi někdo říct proč ty skopčáci dávaj každej šroub jinej? Dneska jsem si kvůli tomu nakoupil kýbl bitů a nástavců jen proto, abych zjistil, že jich je stejně málo :o

Odpovědět

Zpět na „Archiv“