pasik sendy

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
sendy1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 16.04.2015 18:16

pasik sendy

Příspěvek od sendy1 »

AHOJ KLUCI JSEM TU NOVY tak bych mel prozbu mel jsem u passata b5.5 ukazuju mez pnici ho tlaku nedosazena a pritom jsem i nasel olej ve vlnovci u vyfuku ma nekdo radu cistil jsem turebo i egr protoze to bylo zasrane vse uz ok dokonce jsem i kontroloval n75 ten taky ok i vzdusnik a podtlakova regulace chodi perfektne .predem se omlouvam ze to pisi tak hala bal nejsem tu jeste zbehlej trubycky ok akorat to spatne brzdi dekuji za rady uz jsem vyslousel lecos dekuji predem zdenek

sendy1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 16.04.2015 18:16

Re: pasik sendy

Příspěvek od sendy1 »

sendy1 píše:AHOJ KLUCI JSEM TU NOVY tak bych mel prozbu mel jsem u passata b5.5 ukazuju mez pnici ho tlaku nedosazena a pritom jsem i nasel olej ve vlnovci u vyfuku ma nekdo radu cistil jsem turebo i egr protoze to bylo zasrane vse uz ok dokonce jsem i kontroloval n75 ten taky ok i vzdusnik a podtlakova regulace chodi perfektne .predem se omlouvam ze to pisi tak hala bal nejsem tu jeste zbehlej trubycky ok akorat to spatne brzdi dekuji za rady uz jsem vyslousel lecos dekuji predem zdenek

trhac
Profík
Profík
Příspěvky: 995
Registrován: 09.01.2011 21:41

Re: pasik sendy

Příspěvek od trhac »

Jestli to i špatně brzdí jako že ti nejde posilovač tak máš asi problém někde u tademu.jak vede podtlak do posilovače.Bývá to tam vymlácený a nebo máš díravou některou tu podtlak hadičku.

Odpovědět

Zpět na „Archiv“