problem s radiom vw gamma

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
cocot
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

problem s radiom vw gamma

Příspěvek od cocot »

Nazdar lidi,mam takyto problem,když sem vypl zapalovani a vyndal kliče,tak mi zaroven vyplo i autoradio a z ničeho nic to prestalo fungovat,musim ho vypnout sam.Je to sice prkotina,ale dost mne to znervoznuje.Mam vw passat b3,r.v.1993 a vnem original radio vw gamma rds.Dik za rady.

Uživatelský avatar
vlado742
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2896
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vlado742 »

Podža mna to bude chyba rádia. Ja som mal v B4 radio vw beta, a robilo mi to, že raz hrala prava a raz žava strana. Kupil som nove a išlo to v poho.. Ked som skusil zapojit radio mimo auta tak išlo tiež v poho..
No neiem jedine vybrat von a do radio servisu :cry:

Uživatelský avatar
slausek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 561
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pod kopcem u lesa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od slausek »

to není problém rádia... většina rádií má 2x plus - většinou žlutej a červenej, pokud to chceš mít tak aby se ti vypínalo při vyndání klíčku, tak se jeden napojuje na spínačku a druhej na stálý plus (teď netušim kterej kam) - ten co je na stálym je na udržení pamětí rádia a ten co je na spínačce pro provozní napětí rádia.

často je to tak, že pokud jeden vypojíš, druhej supluje funkci prvního - tzn z toho co je na udržení pamětí se sosá i provozní napětí = nevypíná se.

podle mě ti někde vypadnul napájecí káblik co vede ze spínačky do rádia a teď si rádio napětí supluje pomocí stálýho.

takže bych zkusil projít kabel z rádia do spínačky jestli není někde vypojený, nebo přeštípnutej.

ale je to jenom můj odhad, kdybych to ti to rozebral, věděl bych víc :wink:
ex B3 G60 variant syncro
ex B3 variant 1,8
B3 sedan 1,8
B5,5 variant TDi

Uživatelský avatar
pytlik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 231
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Re: problem s radiom vw gamma

Příspěvek od pytlik »

cocot píše:Nazdar lidi,mam takyto problem,když sem vypl zapalovani a vyndal kliče,tak mi zaroven vyplo i autoradio a z ničeho nic to prestalo fungovat,musim ho vypnout sam.Je to sice prkotina,ale dost mne to znervoznuje.Mam vw passat b3,r.v.1993 a vnem original radio vw gamma rds.Dik za rady.
Ahoj, mě to samý udělalo u B5. Čím to bylo u tebe?

Odpovědět

Zpět na „Archiv“