Help brzdy-vyřešeno

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
mardas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 138
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: VWOlomouc

Help brzdy-vyřešeno

Příspěvek od mardas »

Zdravím kolegy od passatu, mám takový malý problém,měnil jsem ramena před.nápravy a od té doby nějak zlobí brzdy.Když jedu pomalu a z lehka dobržďuji tak začnou škubat jakoby zapínalo ABS.Prossíímm pomóc
Naposledy upravil(a) mardas dne 04.06.2007 20:13, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Cody_ke
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 416
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kosice - Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cody_ke »

No podla toho ako si to opisal mas bud krive kotuce alebo spinu pod nimi nic ine nema taketo priznaky

Uživatelský avatar
ma-jkl
Pilot
Pilot
Příspěvky: 829
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Help brzdy

Příspěvek od ma-jkl »

mardas píše:Zdravím kolegy od passatu, mám takový malý problém,měnil jsem ramena před.nápravy a od té doby nějak zlobí brzdy.Když jedu pomalu a z lehka dobržďuji tak začnou škubat jakoby zapínalo ABS.Prossíímm pomóc 8O
to začínám mít taky...jedná se zřejmě o čidlo abs...pojedu s tím na vag...jedu tak pět až deset kilometrů v hodině a kope tě to...?...při jemný dobržďování...? :wink:
...ford?

Uživatelský avatar
Cody_ke
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 416
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kosice - Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cody_ke »

Cidlo ABS ma s tym prd spolocne! ono ti reaguje iba pri zablokovani kolesa, ak by si nahodou mal nespravnu medzeru koli comu by si to chcel mozno takto zdovodnit by ti svietilo ABS na palubke a to ti nesvieti. Mas bud krive kotuce alebo spinu pod nimi. Vyhodis zbytocne prasuldy na pripojenie na VAG, ale ked mas na rozhadzovanie nech sa paci, a aj tak sa vratis k tomu co ti hovorim

Uživatelský avatar
ma-jkl
Pilot
Pilot
Příspěvky: 829
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ma-jkl »

Cody_ke píše:Cidlo ABS ma s tym prd spolocne! ono ti reaguje iba pri zablokovani kolesa, ak by si nahodou mal nespravnu medzeru koli comu by si to chcel mozno takto zdovodnit by ti svietilo ABS na palubke a to ti nesvieti. Mas bud krive kotuce alebo spinu pod nimi. Vyhodis zbytocne prasuldy na pripojenie na VAG, ale ked mas na rozhadzovanie nech sa paci, a aj tak sa vratis k tomu co ti hovorim
tak super...mám kamaráda, který by se na to podíval...poradil mi to a je to zkušený mechanik...
jinak ty radíš, sundat kola a pročistit...?kotouče...?
...ford?

Uživatelský avatar
Cody_ke
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 416
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kosice - Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cody_ke »

ma-jkl píše:
Cody_ke píše:Cidlo ABS ma s tym prd spolocne! ono ti reaguje iba pri zablokovani kolesa, ak by si nahodou mal nespravnu medzeru koli comu by si to chcel mozno takto zdovodnit by ti svietilo ABS na palubke a to ti nesvieti. Mas bud krive kotuce alebo spinu pod nimi. Vyhodis zbytocne prasuldy na pripojenie na VAG, ale ked mas na rozhadzovanie nech sa paci, a aj tak sa vratis k tomu co ti hovorim
tak super...mám kamaráda, který by se na to podíval...poradil mi to a je to zkušený mechanik...
jinak ty radíš, sundat kola a pročistit...?kotouče...?
Mardasovi to zacalo robit po vymene ramien ked mal vsetko zhodene dolu to znamena ze to mohol zaspinit a koli tomu mu to robi.
U teba ak si s tym nic nerobil mas pravdepodobne krive kotuce (btw: velmi radi sa krivia :cry: ) a tam ti asi nepomoze ine len ich vymenit. Mne to robilo tiez, tiez som s tym laboroval a vymyslal a ked som to vymenil vsetko prestalo a mam od vtedy pokoj

Uživatelský avatar
mardas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 138
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: VWOlomouc

Příspěvek od mardas »

Opraveno-čidlo ABS vytaženo očištěno a vše O.K. jsem si oddechl

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Příspěvek od Mára_VR6 »

to je dobře, že to zase funguje :)
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
ma-jkl
Pilot
Pilot
Příspěvky: 829
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ma-jkl »

mardas píše:Opraveno-čidlo ABS vytaženo očištěno a vše O.K. jsem si oddechl
kde tam je...?Abych, až to budu čistit na to mohl také mrknout... :wink:
...ford?

kolers
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 04.10.2009 19:56

Re: Help brzdy-vyřešeno

Příspěvek od kolers »

po výměně homokyneťáku kope abs, podle mechanika je zašpiněné čidlo ;)

Odpovědět

Zpět na „Archiv“