Zaslepeni zamku

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Příspěvek od Tomm »

zek píše:Ok rikal sem ze asi pochopim az rozdelam.
Ja kdyz menil baterku v klicku tak to pak hned fungovalo i bez sparovani.
Jak to tedy vyresit.Jak se elegantne dostat do auta s mrtvou baterkou ,bez zamku? Co treba natahnout si tajnou zasuvku pres kterou by se auto v pripade selhani baterky dalo dobit.Bude potreba i potom klicek sparovat?
Pokud tu vymenu udelas rychle (a baterka neni jeste uplne vybita), tak se to nerozkoduje.

Ne, kodovani zustava v komfortce zapsane i po odpojeni baterky, takze v tom pripade by to slo.
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od teekey »

Tomm, jasne, ale kdyz nemas origo alarm , tak neco jako "parovani" ci "kodovani" moc neresis :twisted:
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Uživatelský avatar
juraj_vranak
Pilot
Pilot
Příspěvky: 715
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od juraj_vranak »

ste sa rozkecali.. :P tak existuje nejaka ocelova zaslepka namiesto vlozky zamku ?

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od teekey »

jasne, vzdyt sem to uz psal, ocelova vlozka cca 150CZK + plastova krytka na to pro lak cca 144CZK (ty ceny se lehce meni), k tomu metal lak ve spreji cca 100CZK a jeste trocha tmelu, ja pouzivam tmel na parkety, sice to zni jako blbost, ale perfekte se roztece do vsech koutu a za par dnu jej nevyskrabes :twisted:
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Uživatelský avatar
juraj_vranak
Pilot
Pilot
Příspěvky: 715
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od juraj_vranak »

ok, chlapi, mam to objednat z toho "ACI" nebo mam zajst radsej origo do VW ?

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Příspěvek od Tomm »

Kdyz jsme uz u toho zabezpecovani zamku - napadlo me tam vrazit neco jako nyt, proste opracovat hlavicku z hrebiku/sroubku aby presne pasovala a natvrdo to tam vlepit treba silikonem nebo lepidlem na skla. Co myslite? O 50taku (mince hodnoty 50 haleru) jsem slysel, ale prijde mi to ze by se mozna dal "vyskrabat" :?
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
martynek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martynek »

kluci když už řešíte ten zámek / krytku neřešel jste někdo to, něco jako magnetickej kontakt do krytky, kterej by při jejím vyloupnutí a vytažení vyvolal poplach na alarmu ?

Už asi 5x sem přišel k autu a vždycky krytka se válí na zemi (v lepšim případě), vevnitř pokus o dloubání nejtu v zámku, a štve mě že vlastně o tom vubec nevim i když má člověk el.zabezpečení buchví jaké...

napadl mě jazýčkový magnetický kontakt co se používá k domovním EZS ale ten je rozpínací...
Neřešil to už někdo ?

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od teekey »

Tomm, tak ten 50tak asi nevyskrabes z toho tmelu, protoze ztvrdne na gumu, navic ten 50ha ma akoratni rozmer a paradne zapadne. Ale mozne je vse. Myslim, ze se tady resilo i navrtavani te ocelove zaslepky v miste kam se zavrtava ten sroub, kterym to ve dverich dotahujete. Zkratka da se pouzit ledacos a i magneticky kontakt se uspesne resil, staci si najit odkaz na tema "zaslepeni zamku". Jinak je jedno, kde budete nakupovat, protoze ty ceny budou ob 10kacek stejne vsude :lol:
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Uživatelský avatar
juraj_vranak
Pilot
Pilot
Příspěvky: 715
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od juraj_vranak »

HELP ! chlapi, za hodku chcem vyrazit do VW na nakup veci potrebnych na zaslepenie zamkov vo dverach..možte mi niekto buchnut zoznam potrebneho materialu ? aby som nahodou na nieco nepozabudol, niekedy sa stava , že predajca v sklade ve VW nema ani paru čo predava, nieto ešte aby mi poradil..prosim o pomoc..

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od teekey »

zkus nekdy drive cist nez psat :lol:

teekey wrote:
...jasne, vzdyt sem to uz psal, ocelova vlozka cca 150CZK + plastova krytka na to pro lak cca 144CZK...
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

adoshek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 26.10.2007 09:14
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od adoshek »

zek píše:
teekey píše:nesmis zapomenout ale jeste do zamku neco nastrikat, nejlepe nejaky tmel (po par dnech stvrdne a je z nej defakto tvrda guma), pac az vyhodis fabku (zamek) tak zjistis, ze v zamku je zdirka, do ktere kdyz strcis sroubovak a otocis, tak tim odemknes cele auto :lol:
Nevim proc zamek zalivat,kdyz ho oddelam.Asi te ale nechapu a pochopim az do toho vlezu. 8)
teekey píše:co se tyce otazek a co kdyz mi odejde baterka v DO a nebudu se moci so auta dostat? Ja nevim jak vy, ale ja mam alarm a kdyz odejde DO, tak ikdybych si otevrel klickem, tak se mi stejne spusti alarm :roll:
Neresim baterku v klicku, muzu mit treba nahradni v penezence :idea: .Resiom bateku auta :wink:
Dik za postrehy

Chlape tak tuto věc řeším také. Mám kompletně zaslepený auto, který jsem už koupil od původního majitele. Ve předu vytaženy zámky úplně a u pátých dvěří zámek sice zůstal, ale klíč nesedne úplně nadoraz a zámkem se neotočí- otevře se pouze DO. Každou zimu však řeším, jelikož parkuju venku, že se něco stane s baterkou a já se do auta nedostanu. Je nějaké řešení, co v tomto případě dělat? Přiznám se, že někdy uvažuju nad tím, že zámky do předních dveří nasadím zpátky. Myslíte si, že je to hloupost ?

Uživatelský avatar
juraj_vranak
Pilot
Pilot
Příspěvky: 715
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Re: Zaslepeni zamku

Příspěvek od juraj_vranak »

je to blbost dle meho nazoru, v mem passatu , kdyz tam zamky byli, tak tam byl klub sráču :lol: zlodeji si do toho lezli jak do kavarny.. kdyz ti jebne baterka ? co budes delat ? zacni to resit az se to stane, ne , ze tu budete opet davat rady jak otevrit auti,nebo jak ste si pojistili tenhle pripad, prevenci a reseni je nekolik, vsichni logicky myslici to vite... jo, a jedno prave predni okno mam v rezerve :lol: :lol: :lol:

Odpovědět

Zpět na „Archiv“