Pomoc, velmi nutné :-(

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
Laxo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BA

Příspěvek od Laxo »

No, zaujimavo rupol ten radiator... To by som v zivote neveril. Ale inak - sikula. Ja som daval dole palubku, ked som mal este VR6 a bola to makacka (mozno pre to, lebo som menil komplet celu motorovu elektriku a ta zasahovala aj pod palubku). Uz by som to nechcel robit... Mna to caka na Golfe tiez, lebo mam nejake zaseknute tocitko na rozvod vzduchu a klapka na teply/studeny vzduch nejak zle otvara... Prajem vela stastia, nech sa dari. :D
...maly ale zato tenky...

Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od s4wyer »

díky všem....kucí jestli tohle dám dohromady tak si otevřu opravnu na passaty, pak už dokážu všechno :D :D řeknu vám, že to vypadá hrůzostrašně, ale když jsem viděl ty prasárny s těma kabelama po předchozím majiteli, nebo náhon do tachometru upevněnej izolepou, tak se mi chtělo zvracet....takhle pašík dostane trošku pomocnou ruku :D .... teď už jenom fakt, abych nemusel do servisu aby mi to zase složili zpátky :D
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

Kubis-
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Kubis- »

teekey píše:arash, no doma mame klimu v Oplu, pohodlny to celkem je, ale zase kdybych uz kupoval novy auto, tak du jedine do Climatroniku, sice to clovek dyl nastavuje (autoclima), ale vypada to lip, nez jen zmacknout cudl na manualu :lol:

Kubis-, sem si taky v prosinci rikal a pak mi CD zrusili ranni spoje a ja si mohl vybrat, bud narychlo koupim nejakeho passika, kterych jsem nasel za prijatelnou cenu jenom asi 5 sedanu v cele CR a nebo budu hledat, ale budu vstavat uz pred 3h rano, abych stihal byt v praci na 6h :roll:


Vstavat pred treti, to bych si taky radeji koupil prvni auto, na ktery bych narazil :lol: A nezjistoval si, za kolik tam tu klimu dodelat?
Obrázek

Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od s4wyer »

Kubis- píše:
teekey píše:arash, no doma mame klimu v Oplu, pohodlny to celkem je, ale zase kdybych uz kupoval novy auto, tak du jedine do Climatroniku, sice to clovek dyl nastavuje (autoclima), ale vypada to lip, nez jen zmacknout cudl na manualu :lol:

Kubis-, sem si taky v prosinci rikal a pak mi CD zrusili ranni spoje a ja si mohl vybrat, bud narychlo koupim nejakeho passika, kterych jsem nasel za prijatelnou cenu jenom asi 5 sedanu v cele CR a nebo budu hledat, ale budu vstavat uz pred 3h rano, abych stihal byt v praci na 6h :roll:


Vstavat pred treti, to bych si taky radeji koupil prvni auto, na ktery bych narazil :lol: A nezjistoval si, za kolik tam tu klimu dodelat?
jestli někdo chce, prodám mu kompresor od klimy a nějaké ty hadice :lol: :D :D nevím jestli je funkční ani nic jiného, jedinné co vím, tak že je to strašně těžký a zavazí mi to v kufru :D :D
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od s4wyer »

kucí, díky za rady, už to topí, zároveň i smrdí :lol: ale hlavně topí

teď se mi spíš stala nemilá věc, po 8 km testovací jízdy (strašně rád jezdím :lol: :lol: ) je slyšet z toho prostředního vzduchovodu takový chrčení (blbě se vysvětluje, ale představte si, že za mřížkou toho výdechu, vám uvízne lupen a jeho kraje se třepotají a vydává to takovej ten typickej zvuk), byla sice tma ale velkej lupen jsem neviděl....zítra to prohlédnu podrobnějí...ale nutno podotknout, že to dělá jenom na teplej vzduch :roll: podle intenzity foukání je to slyšet víc nebo míń...nesetkal jste se s tím někdo? rozdělávat se mi to fáááákt už nechce :D
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

s4wyer píše:kucí, díky za rady, už to topí, zároveň i smrdí :lol: ale hlavně topí

teď se mi spíš stala nemilá věc, po 8 km testovací jízdy (strašně rád jezdím :lol: :lol: ) je slyšet z toho prostředního vzduchovodu takový chrčení (blbě se vysvětluje, ale představte si, že za mřížkou toho výdechu, vám uvízne lupen a jeho kraje se třepotají a vydává to takovej ten typickej zvuk), byla sice tma ale velkej lupen jsem neviděl....zítra to prohlédnu podrobnějí...ale nutno podotknout, že to dělá jenom na teplej vzduch :roll: podle intenzity foukání je to slyšet víc nebo míń...nesetkal jste se s tím někdo? rozdělávat se mi to fáááákt už nechce :D
Smradeček :P ale teploučko...... :lol: :)

Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od s4wyer »

Paskal píše:
s4wyer píše:kucí, díky za rady, už to topí, zároveň i smrdí :lol: ale hlavně topí

teď se mi spíš stala nemilá věc, po 8 km testovací jízdy (strašně rád jezdím :lol: :lol: ) je slyšet z toho prostředního vzduchovodu takový chrčení (blbě se vysvětluje, ale představte si, že za mřížkou toho výdechu, vám uvízne lupen a jeho kraje se třepotají a vydává to takovej ten typickej zvuk), byla sice tma ale velkej lupen jsem neviděl....zítra to prohlédnu podrobnějí...ale nutno podotknout, že to dělá jenom na teplej vzduch :roll: podle intenzity foukání je to slyšet víc nebo míń...nesetkal jste se s tím někdo? rozdělávat se mi to fáááákt už nechce :D
Smradeček :P ale teploučko...... :lol: :)
radši smrádeček, než ten dým co mi šel z přístrojovky když jsem pustil topení, mohl bych (tenkrát) konkurovat kdejakému diskžokejovi :D
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

briza
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2122
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha,ale jinak jihočech jak poleno a Táborák jak prase
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od briza »

No tak gratulace :wink: Každopádně jsi asi první člověk o kterém vím,že si dobrovolně "deklimatizoval" auto :lol:

Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od s4wyer »

briza píše:No tak gratulace :wink: Každopádně jsi asi první člověk o kterém vím,že si dobrovolně "deklimatizoval" auto :lol:
coool :D
v autoškole jsem jezdil fabií, potom s rodinnou felicií a pak jsem se rozhodl koupit si vlastní auto (něco malinkýho, fiat uno, nebo peugeot 205, hlavně v dieselu, kvůli spotřebě :lol: - koupil jsem přesnej opak /velký a "žravý"/ :D ), na klimu jsem nekoukal, protože jsme nikdy neměli auto co by jí mělo, takže jsem nebyl "naučenej" no a že bych jí nějak potřeboval...to se říct nedá....hlavně že jdou stáhnout okýnka :lol: :lol:
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

Uživatelský avatar
Vasilo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 224
Registrován: 24.06.2010 22:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc, velmi nutné :-(

Příspěvek od Vasilo »

Tak teda čučím no ... čeká mě to stejný u passata b4 :) už týden jezdím do práce a voda furt fuč mokrý všechno atd... a přes týden není čas a do práce se musí :D takže 20L vody všude v autě co sem musel dolít. A vidím asi kde je problém no to nechcu vidět to už nedám dohromady. :((
Passat B4 Variant combi 2.0 GL LPG - dříve
Passat B5 1.8 T - nyní

Odpovědět

Zpět na „Archiv“