Pomoc, velmi nutné :-(

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od s4wyer »

arash
no tak to mě stačí otevřené okýnko, nebo puštěný ventilátor na trojku :D :D :lol: když jsem šel kupovat auto, tak klimatizace nebyla jeden z požadavků :lol:

Laxo
díky moc, už to sosám, snad mi to pomůže :)
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

Uživatelský avatar
Laxo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BA

Příspěvek od Laxo »

Ja myslim, ze to pomoze urcite ;) Je tam toho viac, nez dost.
...maly ale zato tenky...

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od teekey »

arash, ta klima me osobne na passatu nechybi, ale casem bych ji chtel dodelat, abych mohl auto casem slusne prodat, pac lidi co se diva "jenom po klime" je neuveritelne hodne :roll:
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

arash
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 252
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jílové - Sněžník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od arash »

s4wyer jasny... ja nikomu nic nevycitam, jen jsem vyjadril, jak to vidim ja...

teekey jj... prodejni cena bez klimy je upe nekde jinde... ja taky driv jezdil bez klimatizace, ale dneska, jak je clovek zhyckanej... :? :lol:
Jooo, a bacha na ELITa, on je tedka nejakej poboznej :lol: a nes**a :lol: :lol:
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
pute
Pilot
Pilot
Příspěvky: 847
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pute »

teekey píše:arash, ta klima me osobne na passatu nechybi, ale casem bych ji chtel dodelat, abych mohl auto casem slusne prodat, pac lidi co se diva "jenom po klime" je neuveritelne hodne :roll:
Někde jsem četl, že lidi při koupi auta v dnešní době koukají hlavně na klimu ... :-(
Kia Ceed SW :-)

Kubis-
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Kubis- »

auto bez klimy se ted tezko prodava, to je znama vec. Osobne bych si auto bez klimy taky nekoupil...
Obrázek

briza
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2122
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha,ale jinak jihočech jak poleno a Táborák jak prase
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od briza »

Prosimtě,kde jsi to auto kupoval?Poslední dobou jsou skoro všechny dotazy na řešení závad od tebe :( Tak mě napadlo,že tě buď pěkně natáhli a nebo to auto bylo za super peníze.
Jinak co se týče mě,tak já musím v autě nutně mít:diesel,dálkový centrál,loketní opěrku,climatronic a modročervený podsvícení :lol: jinak je mi to celkem jedno

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od teekey »

arash, no doma mame klimu v Oplu, pohodlny to celkem je, ale zase kdybych uz kupoval novy auto, tak du jedine do Climatroniku, sice to clovek dyl nastavuje (autoclima), ale vypada to lip, nez jen zmacknout cudl na manualu :lol:

Kubis-, sem si taky v prosinci rikal a pak mi CD zrusili ranni spoje a ja si mohl vybrat, bud narychlo koupim nejakeho passika, kterych jsem nasel za prijatelnou cenu jenom asi 5 sedanu v cele CR a nebo budu hledat, ale budu vstavat uz pred 3h rano, abych stihal byt v praci na 6h :roll:
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od s4wyer »

briza píše:Prosimtě,kde jsi to auto kupoval?Poslední dobou jsou skoro všechny dotazy na řešení závad od tebe :( Tak mě napadlo,že tě buď pěkně natáhli a nebo to auto bylo za super peníze.
Jinak co se týče mě,tak já musím v autě nutně mít:diesel,dálkový centrál,loketní opěrku,climatronic a modročervený podsvícení :lol: jinak je mi to celkem jedno
to auto bylo za hubičku ;-) :D :D :D :D, přijeď se mrknout a vsadím se, že tě budu chytat až ti řeknu cenu a uvidíš to, jinak kastle a motor je úplně v pohodě, není to ani trochu ohnilý, vypadá že byl i garážovanej :D :D prostě za tucenu boží, navíc tohle je jedinej vážnej problém co vyžaduje krutej zásah do auta, jinak to byly spíš takový prkotinky a to bylo způsobeno i tím, že na všem hledám mouchy :D :D
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od s4wyer »

btw. přístrojovka dole, teď jdu oddělat těleso topení, zítra ho objednám, až přijde tak namontuji a když se vyznám v té změti kabelů tak i zapojím elektriku :D :D :D :lol:
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

briza
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2122
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha,ale jinak jihočech jak poleno a Táborák jak prase
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od briza »

s4wyer píše:
briza píše:Prosimtě,kde jsi to auto kupoval?Poslední dobou jsou skoro všechny dotazy na řešení závad od tebe :( Tak mě napadlo,že tě buď pěkně natáhli a nebo to auto bylo za super peníze.
Jinak co se týče mě,tak já musím v autě nutně mít:diesel,dálkový centrál,loketní opěrku,climatronic a modročervený podsvícení :lol: jinak je mi to celkem jedno
to auto bylo za hubičku ;-) :D :D :D :D, přijeď se mrknout a vsadím se, že tě budu chytat až ti řeknu cenu a uvidíš to, jinak kastle a motor je úplně v pohodě, není to ani trochu ohnilý, vypadá že byl i garážovanej :D :D prostě za tucenu boží, navíc tohle je jedinej vážnej problém co vyžaduje krutej zásah do auta, jinak to byly spíš takový prkotinky a to bylo způsobeno i tím, že na všem hledám mouchy :D :D
Inu já si to myslel,že to určitě bylo za lidovku :lol: Tak hlavně ať to slouží :wink: Ale tu klimu bych si zprovoznil,být tebou :D

Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od s4wyer »

briza píše:
s4wyer píše: to auto bylo za hubičku ;-) :D :D :D :D, přijeď se mrknout a vsadím se, že tě budu chytat až ti řeknu cenu a uvidíš to, jinak kastle a motor je úplně v pohodě, není to ani trochu ohnilý, vypadá že byl i garážovanej :D :D prostě za tucenu boží, navíc tohle je jedinej vážnej problém co vyžaduje krutej zásah do auta, jinak to byly spíš takový prkotinky a to bylo způsobeno i tím, že na všem hledám mouchy :D :D
Inu já si to myslel,že to určitě bylo za lidovku :lol: Tak hlavně ať to slouží :wink: Ale tu klimu bych si zprovoznil,být tebou :D
pozdě, právě jsem dostal kompresor ven a nehodlám ho tam vracet :D :D :D

přikládám sem foto a jdu spát, ráno musím jít objednat novej radiátor a trošku prohrabat dráty (dneska jsem jich vytahal snad 10km, to byly dráty typu "jeden konec zapojenej, druhej zavedenej na druhou stranu auta a zaizolovanej" :-D)
Přílohy
02-08-07_2021.jpg
02-08-07_2021.jpg (43.95 KiB) Zobrazeno 2859 x
02-08-07_2020.jpg
02-08-07_2020.jpg (34.16 KiB) Zobrazeno 2862 x
02-08-07_2019.jpg
02-08-07_2019.jpg (50.2 KiB) Zobrazeno 2859 x
02-08-07_1931.jpg
02-08-07_1931.jpg (31.5 KiB) Zobrazeno 2862 x
02-08-07_1840.jpg
02-08-07_1840.jpg (25.79 KiB) Zobrazeno 2860 x
02-08-07_1839.jpg
02-08-07_1839.jpg (26.6 KiB) Zobrazeno 2862 x
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

Uživatelský avatar
Suny
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 268
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Suny »

Šikula, a ty jsi za to chtěl platit :wink: . Tak ať brzy zase slouží.

Uživatelský avatar
vally_ny
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1922
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vally_ny »

sakra,nedokážu si představit takhle rozebraný moje prase,tam těch drátů je o 30km víc :? :roll:
Obrázek

Uživatelský avatar
Paulus
Řidič
Řidič
Příspěvky: 100
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Paulus »

týýýýýýýýýý vole, tak to je mazec, to ti teda nezávidím :cry:
Tak od 25.6.2007 jsem šťastnej majitel Pašíka 3BG v kombajnu. Prostě jsem si dal hezkej dárek k narozkám

Odpovědět

Zpět na „Archiv“