Lupání v karoserii, nebo jinde?

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
marwin
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 211
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: seVWerní čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marwin »

TNT píše:marwin
Pochopil jsi to spravne. :wink: BTW chemik mi vybira meterial,uvidime. 8)
TAK CO VYBRALI JSTE NECO NEJLEPSIHO? Co tam mame dat at je uz zticha...

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TNT »

marwin píše:
TNT píše:marwin
Pochopil jsi to spravne. :wink: BTW chemik mi vybira meterial,uvidime. 8)
TAK CO VYBRALI JSTE NECO NEJLEPSIHO? Co tam mame dat at je uz zticha...
Neco mlel o nejaky hmote s primesi teflonu,ale ze radsi prolitne dodavatele a koukne na materialy podrobne. :wink:

Zatim me tak napada,ze by mozna pomohl obycejny sanitarni silikon. udelat tam v tech mistech takovy placky. Bud nechat zaschnout a polozit na "gumovitou" (pruznou) placku silikonu. Nebo tam prdnout silikon a rovnou do toho nacpat tu palubku. Ale myslim,ze ten prvni zpusob by byl i lepsi. :wink:

Uživatelský avatar
marwin
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 211
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: seVWerní čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marwin »

TNT píše:
marwin píše: TAK CO VYBRALI JSTE NECO NEJLEPSIHO? Co tam mame dat at je uz zticha...
Neco mlel o nejaky hmote s primesi teflonu,ale ze radsi prolitne dodavatele a koukne na materialy podrobne. :wink:

Zatim me tak napada,ze by mozna pomohl obycejny sanitarni silikon. udelat tam v tech mistech takovy placky. Bud nechat zaschnout a polozit na "gumovitou" (pruznou) placku silikonu. Nebo tam prdnout silikon a rovnou do toho nacpat tu palubku. Ale myslim,ze ten prvni zpusob by byl i lepsi. :wink:
Todle mi taky prijde jako dobrej napad, udelat tam gumovy plotynky ze silikonu, nechat pekne vytuhnout a pak to pridelat zpet. To by mohlo vydrzet pekne dlouho, mohlo by to drzet na svym miste. Lepit to silikonem dohromady by nemuselo bejt uplne jako nejlepsi napad, protoze by se to urcite stejne roztrhalo, kdyz se to hejbe ted, tak se to bude mit tendenci hejbat i po snovuslozeni palubky.

Uživatelský avatar
Dewil
Řidič
Řidič
Příspěvky: 65
Registrován: 24.02.2006 21:02

lupaní v zadu??

Příspěvek od Dewil »

Tak co lidi , pořešil už někdo z vás ten zadek? Ty zámky atd..pokud ano , hodte sem postup , popř. doplněn foto. dik

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TNT »

marwin píše: Todle mi taky prijde jako dobrej napad, udelat tam gumovy plotynky ze silikonu, nechat pekne vytuhnout a pak to pridelat zpet. To by mohlo vydrzet pekne dlouho, mohlo by to drzet na svym miste. Lepit to silikonem dohromady by nemuselo bejt uplne jako nejlepsi napad, protoze by se to urcite stejne roztrhalo, kdyz se to hejbe ted, tak se to bude mit tendenci hejbat i po snovuslozeni palubky.
Presne kvuli tomuhle jsem navrhl jako lepsi variantu variantu c.1. :wink:

Uživatelský avatar
icemaker
Závodník
Závodník
Příspěvky: 547
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od icemaker »

Čus Lidi, nevím jestli popisuji stejný problém s lupáním jako tu píšete, ale mám takový problém - při ostřejší zatáčce se začne ozívat v pravidelných intervalech něco mezi lupáním a boucháním někde z levé strany palubky.Jakmile najedu na nějaký hrbol tak to přestane. Zkoušel jsem už snad všechno :cry: ! Please pomoc :!:

Uživatelský avatar
motylek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 129
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od motylek »

Je to pořád dokola.Palubka.Mám to stejné.Jak od palubky,tak ze zadní části vozu.Jen čekám až tady profesoři příjdou jestli to je těma zámkama,nebo ne.Už aby to bylo :P

Uživatelský avatar
Dewil
Řidič
Řidič
Příspěvky: 65
Registrován: 24.02.2006 21:02

že by?

Příspěvek od Dewil »

Takze praskani vpredu je vyreseny.Konkretne mam v haji ten pravy drzak palubky.Proto to praskani pri nakloneni.(myslim ze je to same u vsech vas ostatnich).Co se tyce zadku, prisel jsem na jednu vec.Asi to zrejme bude ono.Celkem nahodou jsem rukou zatlacil do zadniho praveho sedadla.(ne opěradla)Pri uvolnení tlaku sedačka poskocila - praskla - bouchla - lupla stejne tak jak se to ozyva prijizde.Zjistil jsem po odklopení, ze se misty dotykaji plechy - sedalo - kastle. Vzal jsem tenci molitan a dal ho mezi sedadlo a kastli.Cely vikend co jsem jezdil, se prasknuti, neboli lupnuti uz neozvalo.Tak se modlim , aby to opravdu bylo ono.Uvidime po tydnu jezdení.

Uživatelský avatar
Klokan
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 207
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa

Příspěvek od Klokan »

Otocil jsem oko (protikus zamku) na dverich ridice a nelupe mi to co lupalo od dveri.
Otocil jsem oko na zadnich dverich na leve strane, nelupe jeden ze dvou zvuku vzadu.
Jeste musim ostranit ten druhy zvuk a to bude asi to sedadlo.

Taky jsem vymenil (tedy kamarad Pavel mi vymenil) podkovy na naprave na obou stranach + cep rizeni (praskla prachovka) a netluce mi uz vubec nic ani zvenku.

Jsem naplnen nevyslovnym stestim a pujdu to asi oslavit ! :D

Uživatelský avatar
marwin
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 211
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: seVWerní čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marwin »

Klokan píše:Otocil jsem oko (protikus zamku) na dverich ridice a nelupe mi to co lupalo od dveri.
Otocil jsem oko na zadnich dverich na leve strane, nelupe jeden ze dvou zvuku vzadu.
Jeste musim ostranit ten druhy zvuk a to bude asi to sedadlo.

Taky jsem vymenil (tedy kamarad Pavel mi vymenil) podkovy na naprave na obou stranach + cep rizeni (praskla prachovka) a netluce mi uz vubec nic ani zvenku.

Jsem naplnen nevyslovnym stestim a pujdu to asi oslavit ! :D
GRATULUJI ;o)

Uživatelský avatar
vaha
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2016
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: královehradecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vaha »

já sem zkoušel oblepit ty učka na zámcích jestli přestane lupání a ejhle fakt to pomohlo :wink: zítra je otočím

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od molczik »

vaha píše:já sem zkoušel oblepit ty učka na zámcích jestli přestane lupání a ejhle fakt to pomohlo :wink: zítra je otočím
To samé já. Nemužu sehnat ten tisícihran, tak jsem je olepil lepenkou a je to mnohem lepší. Ale stejnak tam nějaká mrcha pořád lupe, ale to už je v porovnání se zvukem z těch dveří zanedbatelný.
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
pinzo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Žilina

Re: Lupání v karoserii, nebo jinde?

Příspěvek od pinzo »

Nazdar, to isté mám aj ja, v servise mi známy povedal že to rieši nejakým silikonom a že to prestane, nakoľko mi nepovedal. Tak uvidím, či sa to za 2.000,- oplatí.

broza
Závodník
Závodník
Příspěvky: 555
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Lupání v karoserii, nebo jinde?

Příspěvek od broza »

čau, taky mi to dělá v té palubce. Popíšete někdo jak se demontuje ta palubka??? Díky

Uživatelský avatar
Currahee
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3692
Registrován: 25.09.2007 10:11
Bydliště: StoVWěžatá Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Lupání v karoserii, nebo jinde?

Příspěvek od Currahee »

Tak u mě je to sedačka. Asi budu muset zhubnout :lol: :oops:
Passat kombi B7 2.0TDI CFGB 157kW by Motorpower DSG 4motion r.2013
Opravy, repase a prodej baterií do akunářadí, diagnostiky, geometrií apod!

Odpovědět

Zpět na „Archiv“