Lupání v karoserii, nebo jinde?

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od molczik »

marwin píše:
Klokan píše:I ja podezrivam dvere, takze otocim a uvidim. U me to palubka urcite nedela.

To lupani vzadu by se sedadlem mohlo souviset, protoze vzdycky, kdyz jsem se tam nechal vozit (100 kg) s nastrazenym uchem tak to nelupalo. Ovsem kdyz jsem tam posadil pritelkyni (55 kg) at zkousi poslouchat, odkud to jde tak to lupe vesele dal. Dela to ale i se slozenym sedadlem.

Vcera jsem byl na STK pradne zatrepat autem kvuli naprave a vypada to, ze staci vymenit jen podkovy a jeden cep na rizeni kvuli praskle manzete. Zadni naprava uplne OK a tlumice jsou taky v pohode. Celkem me to prekvapilo na 137 000 km s puvodnimi dily.
I na todle by byla jedna rada - sezen si 100kg pritelkyni :D 8O :roll: nebo mozna dve 55kilovy, to bys byl este vetsi BORE CHECK

No hele na zadnich sedackach bude stejnej princip jako na dverch ne? Mozna prblem uplne stejnej..
Ty když s tim okem zacloumáš tak se ti hejbe??
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
marwin
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 211
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: seVWerní čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marwin »

molczik píše:
marwin píše: I na todle by byla jedna rada - sezen si 100kg pritelkyni :D 8O :roll: nebo mozna dve 55kilovy, to bys byl este vetsi BORE CHECK

No hele na zadnich sedackach bude stejnej princip jako na dverch ne? Mozna prblem uplne stejnej..
Ty když s tim okem zacloumáš tak se ti hejbe??
Nehejbe, ale uz ta kulatina je ochozena a ta pidi vule co tam vznikla nas tu vsechny zamestnava, kdyz se to toci, a PEVNE :) utahne, tak jako to mam ted, a ty urcite taky, tak to bude jako novy... Nikdo nepise ze to mas utahnout, ale otocit 8O

Uživatelský avatar
Klokan
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 207
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa

Příspěvek od Klokan »

TNT píše:marwin
Pochopil jsi to spravne. :wink: BTW chemik mi vybira meterial,uvidime. 8)

Klokan
Ty sedacky mi nic nedelaji a je to tam i volny,kdyz za ne vezmu.Nic to nedela,tak to neresim ani kdyz je tam ta vule.

Mas B5 1999 a 137tis? Nic proti,ale spis bych rekl,ze tam jsou ty dily uz jiny a auto tolik nema.(Jedine,ze to mas jako prvni majitel nebo jako druhy treba od bratra).Nezlob se,ze tohle pisu,ale musel jsem. :D
Uz jsem to tu psal, kdyz me tady vsichni znervoznovali, ze to neni mozne mit takove km.

Auto mam od znameho, vozi auta a todle si privez puvodne pro sebe. V nemecku byl jeden majitel - zubar. Mam kompletni vypis ze servisu z nemecka (od koupe vozu) a duplicitne od nas (od roku 2003 kdy funguje centralni databaze) - ty jsem si oba shanel sam - sedi presne se serviskou. Sedi i kilometry z jednotky motoru s budikama. Dokonce jsem vymenil par mailu i s tim zubarem....

Nebudes tomu verit, ale jsou i auta, ktere maji najeto jen tolik :-)

Ted pred tydnem jsem se pri diagnostice dival na kilaky z Octavky RS r.v. 2001 a najeto 57 000 km - taky to sedelo.

Uživatelský avatar
Klokan
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 207
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa

Příspěvek od Klokan »

marwin píše: I na todle by byla jedna rada - sezen si 100kg pritelkyni :D 8O :roll: nebo mozna dve 55kilovy, to bys byl este vetsi BORE CHECK

No hele na zadnich sedackach bude stejnej princip jako na dverch ne? Mozna prblem uplne stejnej..
No ja bych byl pro ty dve 55 kilove, ale nevim jestli se mi povede je soucasne donutit sedet na tom zadnim sedadle aniz by to melo nejake negativni nasledky :-) Mozna kdybych zkusil vynechat soucasnou pritelkyni a poridil nejake nove se vzajemnou pritazlivosti :D

Princip je tam v podstate stejny, ale lupe to i kdyz jsou slozene. Takze jedine ze by lupal sklapeci kloub.

Uživatelský avatar
bedja
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 455
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ZL Kraj

Příspěvek od bedja »

Ach jo tak to fakt dělá ta palubka i u mě... :( dnes jsem se do ní opřel a je to ten zvuk...V tom zadu mi to i trošku rupne když přejedu asi 2cm rantlík z garaže...tak buď ty dveře nebo něco pod autem...
kdo nemá auto ... umře jinak.... :)

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TNT »

Klokan
Tak je to ta druha (lepsi) varianta. Blahopreju...Verim na takovy veci,jen takovych pripadu moc nebyva... :wink:

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od molczik »

marwin píše:
molczik píše: Ty když s tim okem zacloumáš tak se ti hejbe??
Nehejbe, ale uz ta kulatina je ochozena a ta pidi vule co tam vznikla nas tu vsechny zamestnava, kdyz se to toci, a PEVNE :) utahne, tak jako to mam ted, a ty urcite taky, tak to bude jako novy... Nikdo nepise ze to mas utahnout, ale otocit 8O
OK. Zejtra to otočim a uvidim. Dám vědět. :wink:
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
marwin
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 211
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: seVWerní čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marwin »

Klokan píše:
marwin píše: I na todle by byla jedna rada - sezen si 100kg pritelkyni :D 8O :roll: nebo mozna dve 55kilovy, to bys byl este vetsi BORE CHECK

No hele na zadnich sedackach bude stejnej princip jako na dverch ne? Mozna prblem uplne stejnej..
No ja bych byl pro ty dve 55 kilove, ale nevim jestli se mi povede je soucasne donutit sedet na tom zadnim sedadle aniz by to melo nejake negativni nasledky :-) Mozna kdybych zkusil vynechat soucasnou pritelkyni a poridil nejake nove se vzajemnou pritazlivosti :D

Princip je tam v podstate stejny, ale lupe to i kdyz jsou slozene. Takze jedine ze by lupal sklapeci kloub.
cubky, misto aby tam sedely a potichu se tulily a poslouchaly kde to vrze... BIC na ne :)

Uživatelský avatar
kubrtik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 216
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Český Těšín

Příspěvek od kubrtik »

TNT píše:Tak ja to rozlousknu Panove.Dewil byl nejbliz. Teplota hraje roli.
Pripravte se na nejhorsi...A sice: Ceka vas velice neoblibene tema "PALUBKA VEN A ZASE ZPATKY". :wink: Me to dela taky a na sundani se chystam asi uz pul roku.

Vsechny ty zvuky z palubky jsou zpusobeny tim,ze kdyz se v zatacce "krouti" kastle,nepatrne se hybe i palubovka. Ta je na par sroubech a posazena na modulträger. Dale jen träger. (Mmj MADE IN CZ :D ) Mezi palubkou a trägerem jsou takovy kulaty filcovy nalepky. Za ten casek co uplnyul od vyroby vaseho milacka to parkrat zmrzlo,parkrat pekne rozehralo,zkratka lepidlo uz neni co byvalo. Ty lepky se posunuly a ten lisovanej bordel,ze kteryho je palubka tak pri kazdy zakrute dre o träger a tim vznikaji ty nelibe zvuky. Bez vyndani palubky se asi na ten prostredni stycny bod nedostanete,ale nebojte,palubka je vyndavaci a zastamdaci. :lol: Kdo mi neveri,ze to tim neni,kouknete schvalne treba u spolujezdce pod bocni dekl palubky na to,kde se palubka opira o träger. Uvidite ten filc...A kdo veri,ze to neni tim,co popisuju,omlouvam se mu,ze to musel cist az sem...Takze panove,vyberte si. :daz: :lol: :wink:

Možná hloupá otázka, ale co je to ten trager?(Je to část karoserie, vzpěra nebo co vlastně)

Uživatelský avatar
mapako
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Lupani

Příspěvek od mapako »

No ja som nemyslel zamok ale ten protikus co je na kasni nasrubovany dvoma tisichranmi je to take ucko a donho zapada zamok dveri.... dufam ze je to uz jasnejsie :))

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TNT »

kubrtik píše:Možná hloupá otázka, ale co je to ten trager?(Je to část karoserie, vzpěra nebo co vlastně)
Neni hloupa,ja jsem zapomnel na nezasveceny. :oops: Sry :D

Modulträger je drzak palubni desky,vypada asi nejak takto.

Obrázek

Uživatelský avatar
Alaki
Řidič
Řidič
Příspěvky: 181
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alaki »

Klokan píše:
Nebudes tomu verit, ale jsou i auta, ktere maji najeto jen tolik :-)
Už jsem to tu psal někde jednou. Ja mam 1998 a 84 000km (prvodruhy majitel) a znama ma favorita a ta ma najeto 15 000km (prvni majitelka)... Proto doufam ze me to nepotka.

Uživatelský avatar
marwin
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 211
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: seVWerní čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marwin »

Alaki píše:
Klokan píše:
Nebudes tomu verit, ale jsou i auta, ktere maji najeto jen tolik :-)
Už jsem to tu psal někde jednou. Ja mam 1998 a 84 000km (prvodruhy majitel) a znama ma favorita a ta ma najeto 15 000km (prvni majitelka)... Proto doufam ze me to nepotka.
Tak to si tu ale s 84.000 jen tak brouzdas a zadny problemy neresis ne... Co muzes s takovejma kilometrama mit za problemy? Zadne ;o)

Uživatelský avatar
Alaki
Řidič
Řidič
Příspěvky: 181
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alaki »

marwin: zatim žádný (zaťukávám). Až na urvaný otevírání kasliku. Ale jak tu čtu, tak se začínám bát co mě čeká :( ... Mam pocit, že máš dvojče v jiný barvě :)

Uživatelský avatar
marwin
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 211
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: seVWerní čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marwin »

Alaki píše:marwin: zatim žádný (zaťukávám). Až na urvaný otevírání kasliku. Ale jak tu čtu, tak se začínám bát co mě čeká :( ... Mam pocit, že máš dvojče v jiný barvě :)
Jo to mam ale s 220.000 ;o) no ale jak vidis vymenis par molitanku a zase bude vse v poradku... Moej auto si uz na sebe vydelalo, tak mu musim obcas otocit zamky dveri, jinak super, neboj nic...

Odpovědět

Zpět na „Archiv“