Lupání v karoserii, nebo jinde?

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
Dewil
Řidič
Řidič
Příspěvky: 65
Registrován: 24.02.2006 21:02

Lupání v karoserii, nebo jinde?

Příspěvek od Dewil »

Chci se zeptat, jestli nekdo ma podobnou zkusenost.U meho pasika obcas pri nakloneni pri zataceni ozve takove klepnuti- bouchnuti a to z predni casti - nekde pod palubovkou a totez v zadni casti nekde u zadnich dveri. Myslel jsem jak je zde jiz vsude psano, ze to ma neco spolecneho s napravou.Vcera jsem prijel ze servisu (osvedceného) a tam mi rekli ze napravou to neni.Pry by to mohlo byt uchyceni palubovky, nejake dva drzaky - praskle poskozené a v zadu dvere, nebo zamky dveri. Tak nevim.Zvuk se jevi jako by treba v kufru volne se pohybovala lahev a obcas bouchla do calouneni. P.S. - lahev tonení. :P :lol:

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od molczik »

Něco podobného teď pozoruju taky. Ale jde mi to z pravé strany auta, někdy zepředu, někdy zezadu. Mam podezření na zámky dveří..ale nevim. :?
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
marwin
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 211
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: seVWerní čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marwin »

PRESNE, PRESNE, PRESNE to same mam take, psal jsem to sem, po odpovedich jsem zkousel mazat zamky a co se dalo, ale dela to porad, me uz z toho jebe, ja to auto prodam!

Ja jsem jednou auto prelozil, me neco v zadu prasklo, a ja jsem ted presvedcenej ze to byl nakej svar a cela torzni tuhost karoserie je v pr**li.

Mozna to je uplne paranoidni presvedceni, ale auto paradni faro, super kozenej interier, proste nadhera a lupe mi v tom tak ze mam nekdy uplne obavy zatacet ze to zase lupne, poradte kam s tim mam ject aby mi to nekdo zpravil? KAMKOLIV

PLIIIS HELP :)

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od molczik »

Tak to mě to spíš dělají dveře nebo jejich uchycění než karoserie. Ale je to divný, bouraný to nikdy nebylo.. ty dveře nikdy nikdo nesundaval.
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
Dewil
Řidič
Řidič
Příspěvky: 65
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Dewil »

.......... a lupe mi v tom tak ze mam nekdy uplne obavy zatacet ze to zase lupne, poradte kam s tim mam ject aby mi to nekdo zpravil? KAMKOLIV

Tak presne takovou paranoiou trpim i ja, zacal jsem jezdit jen po rovnych silnicich bez zatacek, jen aby se to lupnuti neozvalo. Doufam ze se najde nekdo, kdo poradi co s tim.

Uživatelský avatar
Klokan
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 207
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa

Příspěvek od Klokan »

Dewil píše:.......... a lupe mi v tom tak ze mam nekdy uplne obavy zatacet ze to zase lupne, poradte kam s tim mam ject aby mi to nekdo zpravil? KAMKOLIV

Tak presne takovou paranoiou trpim i ja, zacal jsem jezdit jen po rovnych silnicich bez zatacek, jen aby se to lupnuti neozvalo. Doufam ze se najde nekdo, kdo poradi co s tim.
Zrejme je to silne nakazliva choroba Pasiku. Lupe mi to taky... :-)

Uživatelský avatar
bedja
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 455
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ZL Kraj

Příspěvek od bedja »

pozoruju to posledních 14 dní...taky lupe.. :( by mě zajímalo koho z Vás jsem potkal a od koho to ten můj chytil..!!! :twisted:
kdo nemá auto ... umře jinak.... :)

Uživatelský avatar
marwin
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 211
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: seVWerní čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marwin »

molczik píše:Tak to mě to spíš dělají dveře nebo jejich uchycění než karoserie. Ale je to divný, bouraný to nikdy nebylo.. ty dveře nikdy nikdo nesundaval.
I to je mozny, hele zkuste vsichni co vam t o dela nasledujcii vec:

jedte po terenu, kde vam to jiste lupe, s tim ze sklopite zadni sedacky. Me se totiz zda ze to muzou delat i zamky zadnich sedacek. Coz ovsem nevysvetluje to lupani v palubovce, to by zase mohla bejt prevodka rizeni nebo ja nevim co, ale to bych musel udelat celkovou rozborku a sborku...

Uživatelský avatar
bedja
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 455
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ZL Kraj

Příspěvek od bedja »

myslel jsem že to začaly dělat vepředu horní ramena a vzadu ty kosti na stabilizátoru..ale jak to ted tady čtu tak nevím no...:( každopádně to nedělalo.. :evil:
kdo nemá auto ... umře jinak.... :)

Uživatelský avatar
bedja
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 455
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ZL Kraj

Příspěvek od bedja »

marwin píše:
molczik píše:Tak to mě to spíš dělají dveře nebo jejich uchycění než karoserie. Ale je to divný, bouraný to nikdy nebylo.. ty dveře nikdy nikdo nesundaval.
I to je mozny, hele zkuste vsichni co vam t o dela nasledujcii vec:

jedte po terenu, kde vam to jiste lupe, s tim ze sklopite zadni sedacky. Me se totiz zda ze to muzou delat i zamky zadnich sedacek. Coz ovsem nevysvetluje to lupani v palubovce, to by zase mohla bejt prevodka rizeni nebo ja nevim co, ale to bych musel udelat celkovou rozborku a sborku...
Sedačky mám vzadu napevno a taky se to sem tam ozve no.. :(
kdo nemá auto ... umře jinak.... :)

Uživatelský avatar
marwin
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 211
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: seVWerní čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marwin »

bedja píše:
marwin píše: I to je mozny, hele zkuste vsichni co vam t o dela nasledujcii vec:

jedte po terenu, kde vam to jiste lupe, s tim ze sklopite zadni sedacky. Me se totiz zda ze to muzou delat i zamky zadnich sedacek. Coz ovsem nevysvetluje to lupani v palubovce, to by zase mohla bejt prevodka rizeni nebo ja nevim co, ale to bych musel udelat celkovou rozborku a sborku...
Sedačky mám vzadu napevno a taky se to sem tam ozve no.. :(
Tak to je peklo, ja nechci rozebirat cely auto, jezdit s tim odmitam, mam svyho pasu rad, ale todle me privede do Bohnic!

Uživatelský avatar
Dewil
Řidič
Řidič
Příspěvky: 65
Registrován: 24.02.2006 21:02

doplnění...

Příspěvek od Dewil »

ted jsem prijel s pasikem, a musim konstatovat, ze na lupani ma i vliv teplota venku.Pokud se mi pasik smazi na slunci, lupani neni tak casty.Spise to lupe po ranu a v chladnejsim pocasi.Z toho plyne, ze je problem v cemsi, co se teplem roztahuje a naopak.Napr. palubka, dvere, neco co pracuje teplem.

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od teekey »

lupani ve predu bude s nejvetsi pravdeposobnosti neco spolecneho s napravou, me v zadu lupe (az skripe) tlumic :D
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Uživatelský avatar
marwin
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 211
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: seVWerní čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marwin »

teekey píše:lupani ve predu bude s nejvetsi pravdeposobnosti neco spolecneho s napravou, me v zadu lupe (az skripe) tlumic :D
neco to mozna bude, ramena ale asi ne, protoze jsem je pred 14ti dny dodelal, vse nove, takovej ten total upgrade, precizni prace, vse slo povolit, zadny kovarsky nacini jsem nemusel pouzivat, a lupe v tom, tak me napada, a nekde uz jsem to zde cetl, tak ze to muze byt prevodka rizeni, nebo silentbloky na motoru? To zkusim, precio jen to je vse spojene a muze to budit dojem ze to lupe primo pod budikama... Ale co ze zadu? Tam si nedokazu predstavit.

Jeste k tem dojmum:

Me to uplne prijde jako kdyby cely horni uchyceni predniho tlumice bylo povoleny na tech trech sroubech a cely se to tam mlelo :( povoleny to ale neni, to jsem zkousel :)

Uživatelský avatar
kubrtik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 216
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Český Těšín

Příspěvek od kubrtik »

Mám stejný problém a proto jezdím radši s rádiem naplno. :D Myslel jsem si, že to jsou ramena, ale jak vidím tak to nemusí vůbec být pravda.

Odpovědět

Zpět na „Archiv“