držak světel

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
bobr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: val.království

držak světel

Příspěvek od bobr »

Mám problém kde sehnat ,nebo nějak nahradit držáky na př. světla , jsou to takové plastové čudle ,no prostě to co drží světla a detím zároven je seřizovat. Dík za rady. :)

Uživatelský avatar
Dusan vw
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 246
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dusan vw »

Na jakej typ?

bobr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: val.království

svetla

Příspěvek od bobr »

Jeto na passata b2

Uživatelský avatar
JonatanCl
Pilot
Pilot
Příspěvky: 839
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CL,Lbc,Uranový doly a pak různě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JonatanCl »

Tak ty plastový mrňavý chinďapáry se blbě shánějí - pokud potřebuješ ten blbinec, ve kterém je závit, a je v rámečku, ten seženeš docela snadno i na vrakoši, ale pokud potřebuješ ten malinkej čep v očku světla, ve kterém je kulička štelovací tyčky, tak radši zajdi do VW a kup to - bohužel, neprodávaj to samostatně, takže tě jeden tenhle prcek vyjde cca na 100,- - dostaneš to i s tou závitovou tyčkou a s tou velkou základnou, co je bajonetově chycená v rámečku. Na vrakáči tohle malé seženeš, ale je to vyhřáté, takže to popraská, jak za to vezmeš. Řešil jsem takhle svoje světla - měl jsem to různě poslepované izolačkou a to světlo stejně vibrovalo a kolíbalo se, tak jsem zaskočil k Engemu a druhý den jsem to měl - ale chce to tam technikovi koukat do ETKy, aby neobjednal jen krycí gumovej klobouček - oni jsou občas lehce mimo, když jde o starou káru
Přílohy
Regulace světla_cena.jpg
Regulace světla_cena.jpg (119.18 KiB) Zobrazeno 1444 x
Regulace světla.jpg
Regulace světla.jpg (211.73 KiB) Zobrazeno 1440 x
Velký lidi potřebujou velký auta - a jezdit v nich sami:-)

bobr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: val.království

čudle

Příspěvek od bobr »

No to je pěkné u nás zato chcou 250kč za kus jsou to zloději mně by stačil ten plastový čudl,tu tyčku se závitem mam dobrou :?:

Uživatelský avatar
JonatanCl
Pilot
Pilot
Příspěvky: 839
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CL,Lbc,Uranový doly a pak různě
Kontaktovat uživatele:

Re: čudle

Příspěvek od JonatanCl »

bobr píše:No to je pěkné u nás zato chcou 250kč za kus jsou to zloději mně by stačil ten plastový čudl,tu tyčku se závitem mam dobrou :?:
Problém je, že oni to prodávají jako celej kus - tak jsem to taky musel kupovat, takže jsem pak po vyndání z pytlíku oloupal ten čudlík a nacvaknul do světla a pak na tyčku. No a zbytek mám "na horší časy"
Taky mě to štvalo, že to nejde sehnat sólo :evil:

Ta cena se malinko pohnula, ale je to kolem 120,- Kč, takže 250,- Kč je vyděračství. A k tomu jsem to měl druhý den k vyzvednutí - to už je mám vycvičené, že mi volají, když to dorazí, že si to můžu přijít vzít.
Velký lidi potřebujou velký auta - a jezdit v nich sami:-)

Odpovědět

Zpět na „Archiv“