pašík z USA

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
shoky
Řidič
Řidič
Příspěvky: 118
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dolany u Kladna

Re: pašík z USA

Příspěvek od shoky »

Tak další problém. Ten krám nemá srevomotorky v předních světlech. Ten člověk,který mi dával informace o úpravách které musím udělat na tuto drobnost jednoduše zapoměl a teďko se divil, že to nevim. málem jsem překous telefon :x :x :x . Ještěže mi to řek aspoň teď a ne až u přejímky na měření. To bych ho hnal až dom a po cestě ho kopal pdo p... Teďka sem zvědavej, kolik chytráků se ještě vyrojí s tím, že je to přece jasný?
No, dost emocí. Jestli někdo máte páru, kde ty serva sehnat, tak dejte vědít. Zatím jsem po intošu brouzdal bezvýsledně............ :( :(
Jsem ujetej na bílejch golfech!!!!

Uživatelský avatar
paress
Řidič
Řidič
Příspěvky: 56
Registrován: 15.10.2007 08:35
Bydliště: Vychod

Re: pašík z USA

Příspěvek od paress »

ja neviem ci je to ten isty motorcek ale skus to pozriet na vrakovisku zo starsieho passata mozno ho tam nacpes ;)
VW Golf V 2.0 TDi 4Motion

Uživatelský avatar
shoky
Řidič
Řidič
Příspěvky: 118
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dolany u Kladna

Re: pašík z USA

Příspěvek od shoky »

Tak sem se na to byl podívat u známýho. Těm holomkům z vw se nelenilo pro USA vyvinout extra světla, do kterých ty motroky nejdou :evil: a navíc se ty lampy vyrábí u nás! :evil:
Jediný, kdo se zatím k výměně světel nepostavil prdelí byl autorizovaný servis a ten za to bude chtít ranec :evil: .
Kdo z vás to tu sleduje a uvažuje o dovozu auta s předním náhonem, tak nechť pořídí autí s xenony, které má serva i v USA verzi, neboť toto je jedna z věcí, na které v celé unii nedostanete výjimku. :(
Pokud se zde najde šikula, který je z okolí Prahy, nejlépe Kladna a zvládne výměnu těch předních lamp a ovládače v kabině za rozumný peníz, nechť se ozve. Byl bych moc rád. :roll:
Jsem ujetej na bílejch golfech!!!!

bobyk
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 16.02.2008 00:59

Re: pašík z USA

Příspěvek od bobyk »

Len tak medzi rečou:
Už to bude čo nevidieť rok, čo ste doviezli to auto z USA a zatiaľ sa Vám ho nepodarilo dať na značky :roll: . Zaujíma ma to z toho dôvodu, že som tiež chcel doviesť golf R32 (r.v.2007) z USA - cena 20.000 - 25000 USD, avšak podľa toho, čo tu čítam, tak radšej nie.

Takto sa spýtam: Prečo ti to trvá tak dlho? (nič v zlom)

Uživatelský avatar
shoky
Řidič
Řidič
Příspěvky: 118
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dolany u Kladna

Re: pašík z USA

Příspěvek od shoky »

Protože to auto není moje, ale polointeligentního bráchance, který je skoro celý rok v p.... a pak se velice přižene a chce jezdit. Včera potkal nějakého pivního kámoše a ten mu to prej za 40t přihlásí i s těma světlama. Když mi to řek, odpověděl jsem mu, že už na něj s..... a odešel jsem středem, směrem domů. Tímto děkuji všem, kteří se tímto tématem zabývali a upozorňuju, že i když se mu to povede přihlásit, nebudu tady o tom podávat info, protože to není legální, já s tím nesouhlasím a nechci nikoho dostat do problémů..................
Jsem ujetej na bílejch golfech!!!!

bobyk
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 16.02.2008 00:59

Re: pašík z USA

Příspěvek od bobyk »

shoky píše:Protože to auto není moje, ale polointeligentního bráchance, který je skoro celý rok v p.... a pak se velice přižene a chce jezdit. Včera potkal nějakého pivního kámoše a ten mu to prej za 40t přihlásí i s těma světlama. Když mi to řek, odpověděl jsem mu, že už na něj s..... a odešel jsem středem, směrem domů. Tímto děkuji všem, kteří se tímto tématem zabývali a upozorňuju, že i když se mu to povede přihlásit, nebudu tady o tom podávat info, protože to není legální, já s tím nesouhlasím a nechci nikoho dostat do problémů..................
Aj ja som sa pýtal na možnost prihlásenia tak ako to je - ide to(tiež to stojí balík) a pokiaľ tam nejakým spôsobom po prihlásení dostaneš aspoň žlté smerovky(aby si zbytočne neprovokoval), policajtov tie chýbajúce hmlovky a motorčeky už zaujímať nebudú. Až na STK, ale ani to už nie je nejaký problém.

Uživatelský avatar
shoky
Řidič
Řidič
Příspěvky: 118
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dolany u Kladna

Re: pašík z USA

Příspěvek od shoky »

Takže nakonec to dopadlo tak, že se muselo vyměnit:
- přední lampy
- zadní lampy
- dodělat nastavování př. lamp
- mlhovka
- tachometr.
pak to šlo do výzkumáku na měření všeho možnýho a následně na STK. Celá ta sranda přišla cca na 80t. No, ale už jezdí.
typnu si, že s takovou raritkou, jako jsou zadní vrata na americkej formát SPZ by to ukrad jedině vůl. :D :D :D :D
Jsem ujetej na bílejch golfech!!!!

Odpovědět

Zpět na „Archiv“