pašík z USA

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
shoky
Řidič
Řidič
Příspěvky: 118
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dolany u Kladna

Re: pašík z USA

Příspěvek od shoky »

koldavideo píše:
vally_ny píše:budíky v mílích by mě taky štvali,klima v farnhajtech taky a ta páčka,to není ta tiptronic,ale tempomat,ale taky nějakej amíckej,jinak je to pěkná kárka
Moje B6 ukazuje ručičkou km/h a na displeji v mílích , takže u verze z USA by to mohlo fungovat opačně ne?
Display se mi povedlo dokonce počeštit a ukazuje v km ( kupodivu to bylo v předvolbách) ale s ručičkama nic nenaděláš. Leda přehodit celý budíky. :gey:
Jsem ujetej na bílejch golfech!!!!

Uživatelský avatar
Mr. Death
Profík
Profík
Příspěvky: 1135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Re: pašík z USA

Příspěvek od Mr. Death »

No ještě by šlo přehodit jenom ty podklady budíků, na eBay toho nabízí tuny a rozhodně to nebude stát tolik co celý budíky...

Uživatelský avatar
shoky
Řidič
Řidič
Příspěvky: 118
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dolany u Kladna

Re: pašík z USA

Příspěvek od shoky »

Mr. Death píše:No ještě by šlo přehodit jenom ty podklady budíků, na eBay toho nabízí tuny a rozhodně to nebude stát tolik co celý budíky...
Njn. Kdyby to bylo moje, tak dotoho du. Takhle se na to můžu tak akorát......z vokna koukat! :gy:
Jsem ujetej na bílejch golfech!!!!

Uživatelský avatar
MASO
Řidič
Řidič
Příspěvky: 133
Registrován: 09.03.2008 01:11

Re: pašík z USA

Příspěvek od MASO »

Hele a jak jsi to myslel s tim přihlášenim v USA? Že by to tam jako přihlásil na sebe a nechal si to dovézt sem? To je jako reálný? Kdyby to takhle šlo,tak by to bylo zajímavý už jen kvůli pokutám. Myslim,že by tě asi nepředvolávali k podávání vysvětlení,že? A kdyby to šlo,tak co s tim po těch dvou letech?
T4 Multivan 111 KW[/color]
tel. 608023088, Praha 10

Uživatelský avatar
shoky
Řidič
Řidič
Příspěvky: 118
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dolany u Kladna

Re: pašík z USA

Příspěvek od shoky »

MASO píše:Hele a jak jsi to myslel s tim přihlášenim v USA? Že by to tam jako přihlásil na sebe a nechal si to dovézt sem? To je jako reálný? Kdyby to takhle šlo,tak by to bylo zajímavý už jen kvůli pokutám. Myslim,že by tě asi nepředvolávali k podávání vysvětlení,že? A kdyby to šlo,tak co s tim po těch dvou letech?
Na to, aby tohle šlo musíš mít v USA státní občanství, což bráchanec má. Co se týče těch 2 let, stačí, když po 2 letech vycestuje s autem ze šengenu a pak po nějaké době zas přijede a běží mu další dva ročky.... :wink:
Jsem ujetej na bílejch golfech!!!!

Uživatelský avatar
baloo_baloo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 419
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: pašík z USA

Příspěvek od baloo_baloo »

shoky píše:takže co je jiný a musí se předělat:
- blinkry (ledky přepájet nepudou)
- levá couvčka vyměnit za mlhovku
- vypínač světel (neumí mlhovku)
a toť vše.
Pak už jen přistavit na STK, kde vypíšou protokol o všem, co z dokumentace jde vyčíst (určitě nezjistí spotřebu, hlučnost a emise, pouze obsah CO2).
Pokud mi ty parametry dodá zástupce vw podle VIN(což nedodá, ptal jsem se - auta na vývoz z Evropy do USA prostě nemaj v databázi), nebo je bráchanec vymlátí od firmy, u které to koupil (podle mě to budou parametry dle norem v USA a bude to naprd), bude to vše.
Pokud se to nezjistí, tak s tím pak do Klíčan, kde ty parametry za 15t změří a zapíšou a může se na přihlašovat.
Kdyby si to ten blb přihlásil v USA, tak zaplatí jen kontejner a tady může 2 roky vesele jezdit bez omezení a anerickou SPZ. :evil: :evil:
No tusim, ze kdybys to chtel uplne zlegalizovat bez predelavek, tak to jde pres vyzkumak....a normalne kdyz to projde tak dostanes cesky znacky a trada muzes jezdit a nemusis vymyslet zadny obstrukce jak jezdit ze sengenu a tak....normalka to ani nemusi bejt prihlaseny v americe

Uživatelský avatar
Mr. Death
Profík
Profík
Příspěvky: 1135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Re: pašík z USA

Příspěvek od Mr. Death »

Schengen je teď docela problém, každopádně týdenní dovolená v Chorvatsku to řeší... 8)

Uživatelský avatar
shoky
Řidič
Řidič
Příspěvky: 118
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dolany u Kladna

Re: pašík z USA

Příspěvek od shoky »

baloo_baloo píše:
shoky píše:takže co je jiný a musí se předělat:
- blinkry (ledky přepájet nepudou)
- levá couvčka vyměnit za mlhovku
- vypínač světel (neumí mlhovku)
a toť vše.
Pak už jen přistavit na STK, kde vypíšou protokol o všem, co z dokumentace jde vyčíst (určitě nezjistí spotřebu, hlučnost a emise, pouze obsah CO2).
Pokud mi ty parametry dodá zástupce vw podle VIN(což nedodá, ptal jsem se - auta na vývoz z Evropy do USA prostě nemaj v databázi), nebo je bráchanec vymlátí od firmy, u které to koupil (podle mě to budou parametry dle norem v USA a bude to naprd), bude to vše.
Pokud se to nezjistí, tak s tím pak do Klíčan, kde ty parametry za 15t změří a zapíšou a může se na přihlašovat.
Kdyby si to ten blb přihlásil v USA, tak zaplatí jen kontejner a tady může 2 roky vesele jezdit bez omezení a anerickou SPZ. :evil: :evil:
No tusim, ze kdybys to chtel uplne zlegalizovat bez predelavek, tak to jde pres vyzkumak....a normalne kdyz to projde tak dostanes cesky znacky a trada muzes jezdit a nemusis vymyslet zadny obstrukce jak jezdit ze sengenu a tak....normalka to ani nemusi bejt prihlaseny v americe
jo, to už sem se ptal. Za 40 litrů ti to prej udělaj. :mrgreen: :mrgreen:
Jsem ujetej na bílejch golfech!!!!

Uživatelský avatar
baloo_baloo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 419
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: pašík z USA

Příspěvek od baloo_baloo »

shoky píše:
baloo_baloo píše: No tusim, ze kdybys to chtel uplne zlegalizovat bez predelavek, tak to jde pres vyzkumak....a normalne kdyz to projde tak dostanes cesky znacky a trada muzes jezdit a nemusis vymyslet zadny obstrukce jak jezdit ze sengenu a tak....normalka to ani nemusi bejt prihlaseny v americe
jo, to už sem se ptal. Za 40 litrů ti to prej udělaj. :mrgreen: :mrgreen:
jo tak je to tak jak jsem to uz slysel..i ta cifra co si napsal je mi povedoma...ale je to jedinej zpusob jak nic nevymejslet a mit to cajk

Uživatelský avatar
shoky
Řidič
Řidič
Příspěvky: 118
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dolany u Kladna

Re: pašík z USA

Příspěvek od shoky »

baloo_baloo píše:
shoky píše: jo, to už sem se ptal. Za 40 litrů ti to prej udělaj. :mrgreen: :mrgreen:
jo tak je to tak jak jsem to uz slysel..i ta cifra co si napsal je mi povedoma...ale je to jedinej zpusob jak nic nevymejslet a mit to cajk
Jojo, tady mluví zkušenosti. MĚ ALE DERE TA SUMA. S trochou píle a přemýšlení se to dá zvládnout za 20t i se světlama (Pokud mi sežerou červenou žárovku v bílý couvačce, tak nemusím měnit mlhovku). Jen bych uvítal info od někoho, kdo má tohohle pašíka v evropské verzi, jak se tam ta mlhovka zapíná. Typuju to na třetí polohu na vypínači světel, ale chci mít jistotu, než ho začnu s :| chánět....... :|
Jsem ujetej na bílejch golfech!!!!

Uživatelský avatar
Mr. Death
Profík
Profík
Příspěvky: 1135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Re: pašík z USA

Příspěvek od Mr. Death »

Mlhovka se zapíná zatažením za ten spínač světel. Jedno zatažení zadní a ještě jedno přední, pokud je auto má.

Uživatelský avatar
David
Profík
Profík
Příspěvky: 926
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: pašík z USA

Příspěvek od David »

Mr. Death píše:Mlhovka se zapíná zatažením za ten spínač světel. Jedno zatažení zadní a ještě jedno přední, pokud je auto má.
a není to naopak?? jedno vytažení přední a ještě jedno zadní - já to takhle mám, ale na B5,5...
Prodám RC model HPI RS4 EVO3+ nitro - max.83km/h! http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=106&t=179631" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Mr. Death
Profík
Profík
Příspěvky: 1135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Re: pašík z USA

Příspěvek od Mr. Death »

David píše:
Mr. Death píše:Mlhovka se zapíná zatažením za ten spínač světel. Jedno zatažení zadní a ještě jedno přední, pokud je auto má.
a není to naopak?? jedno vytažení přední a ještě jedno zadní - já to takhle mám, ale na B5,5...
Jojo, je to tak, jaksi jsem to obrátil...

Uživatelský avatar
vaha
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2016
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: královehradecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: pašík z USA

Příspěvek od vaha »

K těm mlhovkám,kuci budete mít ještě jeden problém u tohle auta 8) zapojite a nepůjdou :lol:

Uživatelský avatar
shoky
Řidič
Řidič
Příspěvky: 118
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dolany u Kladna

Re: pašík z USA

Příspěvek od shoky »

vaha píše:K těm mlhovkám,kuci budete mít ještě jeden problém u tohle auta 8) zapojite a nepůjdou :lol:
To chce bližší vysvětlení. Prahnu po informacích!!! :thk: :thk: :thk:
Jsem ujetej na bílejch golfech!!!!

Odpovědět

Zpět na „Archiv“