Sterace - gumicky do Aerotwin Origigo VW

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
David
Profík
Profík
Příspěvky: 926
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Sterace - gumicky do Aerotwin Origigo VW

Příspěvek od David »

tak sem něco našel - v pondělí se tam zajedu podívat
http://test.hortrade.cz/cs/novinky/5-na ... -aerotwin/
Prodám RC model HPI RS4 EVO3+ nitro - max.83km/h! http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=106&t=179631" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
TomHy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 191
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Sterace - gumicky do Aerotwin Origigo VW

Příspěvek od TomHy »

David píše:tak sem něco našel - v pondělí se tam zajedu podívat
http://test.hortrade.cz/cs/novinky/5-na ... -aerotwin/
jo, je to v pohodě, ale pořád zbytečně drahé 130,- Kč za kus. Furt je to víc než 17,- Jak už jsem psal, měl jsem několik a některé stály za prd, ale teď beru obyč za 17,- a stírají, jak origo nové Aerotwiny. Zkusím se zeptat na dodavatele, nebo kdyby to jinak nešlo, tak je nakoupit a kdo by chtěl tak poslat, když to jinak nepůjde:)

Uživatelský avatar
Dejvidos
Závodník
Závodník
Příspěvky: 515
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Sterace - gumicky do Aerotwin Origigo VW

Příspěvek od Dejvidos »

Tomasek1234 píše:NEDAJ !!!! Ptal sem se ve trech nezavislejch VW servisech. Jedine jine gumicky v normalnim shopu. Problem je v tom, najit idealni profil. Nejde jen aby to slo nasadit do raminka. Ja koupil gumicky za 20Kc nacpal je rovnou v kramu do raminka abych mel jistotu, ze to tam nasadim (predchozi gumicky tam proste nesli) a kdyz sem je spokojenej nasadil a rozjel se malem sem boural (prselo a nove gumicky byly uplne na h***o) Takze sem horko tezko dojel do VW a koupil novy sterace.
Daj, kupoval jsem u VW, sice byly drazsi nez obyc, cca myslim ze to bylo kolem 200-250, grafitove, primo pasujici
to aero. Lepsi nez mi nabizel komplet za 1500 :-)

Uživatelský avatar
Tomasek1234
Pilot
Pilot
Příspěvky: 830
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Sterace - gumicky do Aerotwin Origigo VW

Příspěvek od Tomasek1234 »

Tak to mas fajn. V tom pripade firma Gerhard Horejsek asi keca. Protoze u nich mi bylo opakovane receno, ze nahradni gumicky do aerotwinu NEEXISTUJOU !!!!!!! Kdyz teda lze i prodavac v autorizovanem servisu tak nevim.

Uživatelský avatar
JonatanCl
Pilot
Pilot
Příspěvky: 839
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CL,Lbc,Uranový doly a pak různě
Kontaktovat uživatele:

Re: Sterace - gumicky do Aerotwin Origigo VW

Příspěvek od JonatanCl »

Tomasek1234 píše:Tak to mas fajn. V tom pripade firma Gerhard Horejsek asi keca. Protoze u nich mi bylo opakovane receno, ze nahradni gumicky do aerotwinu NEEXISTUJOU !!!!!!! Kdyz teda lze i prodavac v autorizovanem servisu tak nevim.
Kecá, jako kdybys nevěděl, že v Lípě u Horejska lžou i kachlíky na podlaze a kliky u dveří.
Však už jsme to tady s pár lidma řešili, že bývalý Velimex s GH v čele je děs :lol:

Lidi tam netuší pořádně nic a když mi prodavač na náhradních dílech řekne, že to nezná a nevidí,
ať si v Etce ten díl najdu sám, tak to je na pěst :twisted:
Velký lidi potřebujou velký auta - a jezdit v nich sami:-)

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Sterace - gumicky do Aerotwin Origigo VW

Příspěvek od TNT »

JonatanCl píše:
Tomasek1234 píše:Tak to mas fajn. V tom pripade firma Gerhard Horejsek asi keca. Protoze u nich mi bylo opakovane receno, ze nahradni gumicky do aerotwinu NEEXISTUJOU !!!!!!! Kdyz teda lze i prodavac v autorizovanem servisu tak nevim.
Kecá, jako kdybys nevěděl, že v Lípě u Horejska lžou i kachlíky na podlaze a kliky u dveří.
Však už jsme to tady s pár lidma řešili, že bývalý Velimex s GH v čele je děs :lol:

Lidi tam netuší pořádně nic a když mi prodavač na náhradních dílech řekne, že to nezná a nevidí,
ať si v Etce ten díl najdu sám, tak to je na pěst
:twisted:
Stejna zkusenost ve VW Auto Strakonice. Myslel jsem,ze se potrham smichy,kdyz jsem mu radil jak hledat nahradni dily a prislusenstvi v ETCE.... :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sterace - gumicky do Aerotwin Origigo VW

Příspěvek od teekey »

a nejsi sam, ja shanel dve gumy pod plastovy kryt motoru (ten co je na nem napsane TDi) a protoze se mi nechtelo jet do VW (cca 25km), tak jsem zajel do Skoda (5km) a tam radil skladnikovi kam ma klikat. Ikdyz jednou ve VW sem taky potreboval cidlo teploty nasavaneho vzduchu a paninka tvrdila, ze v ETKA to pro me auto neni...ale zde jsem byl prekvapeny, protoze personal asi nekdo skolil, aby vyhledavali pres volbu "korenove vyhledavani" (nebo tak nejak -> 3. zalozka vyhledavani v ETKA) a ne pres "vseobecne vyhledavani" (prvni zalozka ETKA). Neni nad to, kdyz kazdy ovlada svou praci :lol:
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Uživatelský avatar
yurik
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1513
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Sterace - gumicky do Aerotwin Origigo VW

Příspěvek od yurik »

Paskal píše:
Tomasek1234 píše:Nahradni gumicky do aerotwinu NEEXISTUJOU !!!! Proste se nevyrabej a neprodavaj (proc taky kdyz muzou pekne prodat celej sterac). Jinak s tema jinejma gumickama pozor. Pokud clovek sezene alespon trochu slusnej profil (vw ma uplne stracnej) tak je do ramonka v klidu dostane (stahne se kraj, vyhne zoubek a gumicka je venku) ale jde o stirani. Ja uz mel v aerotwinech 2 ruzne rucne dodane gumicky a vzdy to stalo za h***o. Pokazde sem kupoval nove sterace.
Kecaš až se ti práši od huby... :gy: :) Ja ti je vyfotim jestli chceš...pač je mám doma. 8)
tak tak, gumicky do aerotwinov existuju, kamarat si ich kupoval cez eBay
Obrázek

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Sterace - gumicky do Aerotwin Origigo VW

Příspěvek od Tomm »

Original v aerotwinech se vetsinou pouzivaji gumky znacky SWF.
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
Tomasek1234
Pilot
Pilot
Příspěvky: 830
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Sterace - gumicky do Aerotwin Origigo VW

Příspěvek od Tomasek1234 »

jj jen nesmej bejt v original servisech dementi a lamy, ktery budto vedej prd nebo neumej hledat v etce nebo ti reknou ze nic takoveho neni a prodaj ti novej sterac.

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Sterace - gumicky do Aerotwin Origigo VW

Příspěvek od Paskal »

TNT píše:
JonatanCl píše: Kecá, jako kdybys nevěděl, že v Lípě u Horejska lžou i kachlíky na podlaze a kliky u dveří.
Však už jsme to tady s pár lidma řešili, že bývalý Velimex s GH v čele je děs :lol:

Lidi tam netuší pořádně nic a když mi prodavač na náhradních dílech řekne, že to nezná a nevidí,
ať si v Etce ten díl najdu sám, tak to je na pěst
:twisted:
Stejna zkusenost ve VW Auto Strakonice. Myslel jsem,ze se potrham smichy,kdyz jsem mu radil jak hledat nahradni dily a prislusenstvi v ETCE.... :lol: :lol: :lol:
Hoši normálně mi mluvite z duše. :) až na to že sem byl ve Škodovce...a byla tam šikovná Holčina a Etku viděla asi prvně :o )))...tak sem ji dal školeni jak se to dělá :rom: :stp: :P :lol:

Uživatelský avatar
Tomasek1234
Pilot
Pilot
Příspěvky: 830
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Sterace - gumicky do Aerotwin Origigo VW

Příspěvek od Tomasek1234 »

Paskal píše:..tak sem ji dal školeni jak se to dělá :rom: :stp: :P :lol:
jen etku nebo i neco jineho? :D

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Sterace - gumicky do Aerotwin Origigo VW

Příspěvek od Paskal »

Tomasek1234 píše:
Paskal píše:..tak sem ji dal školeni jak se to dělá :rom: :stp: :P :lol:
jen etku nebo i neco jineho? :D
....no eehee, bylo toho trochu víc. :oops: :wink:

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Sterace - gumicky do Aerotwin Origigo VW

Příspěvek od TNT »

Paskal píše:
Tomasek1234 píše: jen etku nebo i neco jineho? :D
....no eehee, bylo toho trochu víc. :oops: :wink:
No teeeda, doktoreeeee..... :dog: :lol: :wink:

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Sterace - gumicky do Aerotwin Origigo VW

Příspěvek od Paskal »

TNT píše:
Paskal píše: ....no eehee, bylo toho trochu víc. :oops: :wink:
No teeeda, doktoreeeee..... :dog: :lol: :wink:
Pssss :nap: primáři. :rog: :)

Odpovědět

Zpět na „Archiv“