Sterace - gumicky do Aerotwin Origigo VW

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
nugget
Řidič
Řidič
Příspěvky: 117
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karlovy Vary

Sterace - gumicky do Aerotwin Origigo VW

Příspěvek od nugget »

Ahoj
mám otazku mam passata 2003 a jsou tam original AErotwin VW daj se koupit jen gumicky ? nechtej se mi kupovat cele sterace za 1000,-

diky

Uživatelský avatar
Fandy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 337
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko

Re: Sterace - gumicky do Aerotwin Origigo VW

Příspěvek od Fandy »

nugget píše:Ahoj
mám otazku mam passata 2003 a jsou tam original AErotwin VW daj se koupit jen gumicky ? nechtej se mi kupovat cele sterace za 1000,-

diky
někde je to tady na fóru s obrázky jak na to,dají se navlíct do aerotwinu obyčejné.

Uživatelský avatar
Tomasek1234
Pilot
Pilot
Příspěvky: 830
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Sterace - gumicky do Aerotwin Origigo VW

Příspěvek od Tomasek1234 »

NEDAJ !!!! Ptal sem se ve trech nezavislejch VW servisech. Jedine jine gumicky v normalnim shopu. Problem je v tom, najit idealni profil. Nejde jen aby to slo nasadit do raminka. Ja koupil gumicky za 20Kc nacpal je rovnou v kramu do raminka abych mel jistotu, ze to tam nasadim (predchozi gumicky tam proste nesli) a kdyz sem je spokojenej nasadil a rozjel se malem sem boural (prselo a nove gumicky byly uplne na h***o) Takze sem horko tezko dojel do VW a koupil novy sterace.

Uživatelský avatar
nugget
Řidič
Řidič
Příspěvky: 117
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Sterace - gumicky do Aerotwin Origigo VW

Příspěvek od nugget »

Tomasek1234 píše:NEDAJ !!!! Ptal sem se ve trech nezavislejch VW servisech. Jedine jine gumicky v normalnim shopu. Problem je v tom, najit idealni profil. Nejde jen aby to slo nasadit do raminka. Ja koupil gumicky za 20Kc nacpal je rovnou v kramu do raminka abych mel jistotu, ze to tam nasadim (predchozi gumicky tam proste nesli) a kdyz sem je spokojenej nasadil a rozjel se malem sem boural (prselo a nove gumicky byly uplne na h***o) Takze sem horko tezko dojel do VW a koupil novy sterace.
ajaj :D

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Sterace - gumicky do Aerotwin Origigo VW

Příspěvek od TNT »

Dal jsem za gumicky do origo aerotwinu cca 120kc a v pohode jsem je vymenil....Stira to jedna basen,nemuzu si stezovat. Koukni sem na navod.... http://www.vwc.cz/viewtopic.php?f=35&t=14286

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sterace - gumicky do Aerotwin Origigo VW

Příspěvek od teekey »

jak vymenit gumicky asi neni ten pravy problem, spis zda se do AT vubec nahradni gumicky delaji?
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Sterace - gumicky do Aerotwin Origigo VW

Příspěvek od TNT »

teekey píše:jak vymenit gumicky asi neni ten pravy problem, spis zda se do AT vubec nahradni gumicky delaji?
No kdyz jsem je menil a spoustu dalsich taky,tak je asi delaji... :D Je treba dbat na to,aby mely gumicky spravnej profil. Kousek uriznout a hura na nakupy. :wink:

Uživatelský avatar
Tomasek1234
Pilot
Pilot
Příspěvky: 830
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Sterace - gumicky do Aerotwin Origigo VW

Příspěvek od Tomasek1234 »

Nahradni gumicky do aerotwinu NEEXISTUJOU !!!! Proste se nevyrabej a neprodavaj (proc taky kdyz muzou pekne prodat celej sterac). Jinak s tema jinejma gumickama pozor. Pokud clovek sezene alespon trochu slusnej profil (vw ma uplne stracnej) tak je do ramonka v klidu dostane (stahne se kraj, vyhne zoubek a gumicka je venku) ale jde o stirani. Ja uz mel v aerotwinech 2 ruzne rucne dodane gumicky a vzdy to stalo za h***o. Pokazde sem kupoval nove sterace.

Uživatelský avatar
TomHy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 191
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Sterace - gumicky do Aerotwin Origigo VW

Příspěvek od TomHy »

Tomasek1234 píše:Nahradni gumicky do aerotwinu NEEXISTUJOU !!!! Proste se nevyrabej a neprodavaj (proc taky kdyz muzou pekne prodat celej sterac). Jinak s tema jinejma gumickama pozor. Pokud clovek sezene alespon trochu slusnej profil (vw ma uplne stracnej) tak je do ramonka v klidu dostane (stahne se kraj, vyhne zoubek a gumicka je venku) ale jde o stirani. Ja uz mel v aerotwinech 2 ruzne rucne dodane gumicky a vzdy to stalo za h***o. Pokazde sem kupoval nove sterace.
Dají se tam dát skoro každé, kupoval jsem od třech výrobců, jak klasiku, silikon, grafit, a všechno tam krásně sedělo, paradoxně nelíp, tak jak origo původní mně stírají obyč za 17,- Kč jedna, max. spokojenost. Nevěřte těm blábolům, že tam nejdou :D :D :D

Uživatelský avatar
David
Profík
Profík
Příspěvky: 926
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Sterace - gumicky do Aerotwin Origigo VW

Příspěvek od David »

Kde se daj sehnat ty gumičky v Praze?? Kupoval jste je někdo?? Taky mám aerotwiny a už to stírá jako když nestírá... Nejdřív bych zkusil gumičky, litr za nový stěrače můžu vyhodit kdykoliv;-)
Prodám RC model HPI RS4 EVO3+ nitro - max.83km/h! http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=106&t=179631" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Tomasek1234
Pilot
Pilot
Příspěvky: 830
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Sterace - gumicky do Aerotwin Origigo VW

Příspěvek od Tomasek1234 »

Vem si sebou sterac. Sundej bocni krytku a uvidis profil gumicky. Pak uz jen vybirej nejakou co nejpodobnejsi. Nejlepe rivnou zkusit kus nasadit. Nektere sice vypadaj podobne ale rval sem je tam ve dvou lidech klestema. Taky je dobry nejdriv raminko vycistit. Bude tam samej rez a sajrajt. Taky mi pomohlo to namazat aby tam gumicka vklouzla. :) Ale jak sem uz psal, dycky stirani stalo za prd a ja sel kupovat za litr sterace. :(

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Sterace - gumicky do Aerotwin Origigo VW

Příspěvek od Paskal »

Tomasek1234 píše:Nahradni gumicky do aerotwinu NEEXISTUJOU !!!! Proste se nevyrabej a neprodavaj (proc taky kdyz muzou pekne prodat celej sterac). Jinak s tema jinejma gumickama pozor. Pokud clovek sezene alespon trochu slusnej profil (vw ma uplne stracnej) tak je do ramonka v klidu dostane (stahne se kraj, vyhne zoubek a gumicka je venku) ale jde o stirani. Ja uz mel v aerotwinech 2 ruzne rucne dodane gumicky a vzdy to stalo za h***o. Pokazde sem kupoval nove sterace.
Kecaš až se ti práši od huby... :gy: :) Ja ti je vyfotim jestli chceš...pač je mám doma. 8)

Uživatelský avatar
David
Profík
Profík
Příspěvky: 926
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Sterace - gumicky do Aerotwin Origigo VW

Příspěvek od David »

Paskal píše:
Tomasek1234 píše:Nahradni gumicky do aerotwinu NEEXISTUJOU !!!! Proste se nevyrabej a neprodavaj (proc taky kdyz muzou pekne prodat celej sterac). Jinak s tema jinejma gumickama pozor. Pokud clovek sezene alespon trochu slusnej profil (vw ma uplne stracnej) tak je do ramonka v klidu dostane (stahne se kraj, vyhne zoubek a gumicka je venku) ale jde o stirani. Ja uz mel v aerotwinech 2 ruzne rucne dodane gumicky a vzdy to stalo za h***o. Pokazde sem kupoval nove sterace.
Kecaš až se ti práši od huby... :gy: :) Ja ti je vyfotim jestli chceš...pač je mám doma. 8)
kde bych je sehnal šéfe?:-)). když ty si tak daleko :lol:
Prodám RC model HPI RS4 EVO3+ nitro - max.83km/h! http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=106&t=179631" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Sterace - gumicky do Aerotwin Origigo VW

Příspěvek od Paskal »

David píše:
Paskal píše: Kecaš až se ti práši od huby... :gy: :) Ja ti je vyfotim jestli chceš...pač je mám doma. 8)
kde bych je sehnal šéfe?:-)). když ty si tak daleko :lol:
Ja je před pul rokem u nas koupil na Burze. :wink:

Uživatelský avatar
David
Profík
Profík
Příspěvky: 926
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Sterace - gumicky do Aerotwin Origigo VW

Příspěvek od David »

aha, já myslel, že v obchodě... nevím kde je sehnat...
Prodám RC model HPI RS4 EVO3+ nitro - max.83km/h! http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=106&t=179631" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Archiv“