Jak zapojit HALE taxametr do pašíka

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
StandaS
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2209
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4

Re: Jak zapojit HALE taxametr do pašíka

Příspěvek od StandaS »

JonatanCl píše:
StandaS píše: Tak kouknout jsem se ještě nebyl, synátor není doma a nenechal tu klíče od auta. Snad zítra. Jeden musí být od snímače tachometru a jeden musí při zapnutí přerušit přívod do transparentu. Co s tím chceš dělat??? Přivydělávat si načerno??? Už bych do toho nešel, hlaveň u hlavy jsem už měl a to jsem měl sebou i bouchačku. A jak se říká, že zákazníka odhadneš, co je zač, tak ani omylem. Tohoto jsem si vytipoval, jako slušňáka. :evil:

Vítám tě v klubu :lol:
Kvér jsem u hlavy sice neměl, ale kvér jsem na kudličkáže tahal. Měl smůlu, seděl vepředu a já jsem levák, takže ani nepostřehnul, že tahám z podpažního bouchačku. Lek se, že najednou čumí do hlavně bouchačky, tak jsem to zahamoval, vylít z auta, jednu pustil do vzduchu a on vzal roha.
A to bylo cca půl roku po tom, co mi ksindli podřízli kolegu kvůli 9 stovkám. Byl jsem jeden z prvních, co v tu dobu měli zbroják, ostatní si po tý vraždě začali zbrojáky dělat hromadně.
Psal se rok 1998-1999.
Dělal jsem to ještě půl roku a šel jsem od toho, za ty nervy a kolísavej výdělek to nestálo.
Správné rozhodnutí :wink:
Já je vezl z Počernic z dýzy do bordelu na Žižkov a vytáhl to na mě jen pro to, že jsem mu odmítnul vypnout vysílačku a pustit na plný pecky rádio. Prostě mamlas.
3C VW Passat Variant 103 kw 2.0 TDI

Odpovědět

Zpět na „Archiv“