radiostanice CB

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
marecekg
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 261
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Wendryně

radiostanice CB

Příspěvek od marecekg »

Tak jsem si koupil vánoční dárek radiostanice.Fakt dobrá věc (hlavně kanál 10 dopravní info).Namontováno pod loketní opěrkou, anténa je magnetická (žádne vrtání).
Šťastné a veselé svátky.
CIMG2623.JPG
CIMG2624.jpg

Uživatelský avatar
baron73
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 230
Registrován: 05.10.2007 23:08
Bydliště: Mutěnice

Re: radiostanice CB

Příspěvek od baron73 »

marecekg píše:Tak jsem si koupil vánoční dárek radiostanice.Fakt dobrá věc (hlavně kanál 10 dopravní info).Namontováno pod loketní opěrkou, anténa je magnetická (žádne vrtání).
Šťastné a veselé svátky.
CIMG2623.JPG
CIMG2624.jpg
Ahoj vypada to dobre, predpokladam ze tam mas vyvedenej ex.repracek??Prijde me to ale dost natesno co chlazeni,myslis ze to bude v poho???Ja cb pouzivam jen v nakladaku a docela se zahriva v provozu. :mrgreen:

marecekg
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 261
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Wendryně

Re: radiostanice CB

Příspěvek od marecekg »

baron73 píše:
marecekg píše:Tak jsem si koupil vánoční dárek radiostanice.Fakt dobrá věc (hlavně kanál 10 dopravní info).Namontováno pod loketní opěrkou, anténa je magnetická (žádne vrtání).
Šťastné a veselé svátky.
CIMG2623.JPG
CIMG2624.jpg
Ahoj vypada to dobre, predpokladam ze tam mas vyvedenej ex.repracek??Prijde me to ale dost natesno co chlazeni,myslis ze to bude v poho???Ja cb pouzivam jen v nakladaku a docela se zahriva v provozu. :mrgreen:
Tak ext. repraček tam nemám(zatim) jde slyšet v pohodě a natěsno to je jen nahoře jinak kolem je místa dost zepředu 5cm a ze zadu 10cm po bokách ještě víc.

Uživatelský avatar
baron73
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 230
Registrován: 05.10.2007 23:08
Bydliště: Mutěnice

Re: radiostanice CB

Příspěvek od baron73 »

marecekg píše:
baron73 píše: Ahoj vypada to dobre, predpokladam ze tam mas vyvedenej ex.repracek??Prijde me to ale dost natesno co chlazeni,myslis ze to bude v poho???Ja cb pouzivam jen v nakladaku a docela se zahriva v provozu. :mrgreen:
Tak ext. repraček tam nemám(zatim) jde slyšet v pohodě a natěsno to je jen nahoře jinak kolem je místa dost zepředu 5cm a ze zadu 10cm po bokách ještě víc.
Tak to jo ale ten repracek je fakt bomba a neni ani moc drahej.

Uživatelský avatar
mel2
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 29.09.2007 13:36
Bydliště: Vrchlabí

Re: radiostanice CB

Příspěvek od mel2 »

baron73 píše:
marecekg píše: Tak ext. repraček tam nemám(zatim) jde slyšet v pohodě a natěsno to je jen nahoře jinak kolem je místa dost zepředu 5cm a ze zadu 10cm po bokách ještě víc.
Tak to jo ale ten repracek je fakt bomba a neni ani moc drahej.
Taky ji používám.Nalepil jsem ji na opěrku,oboustranou pěnovou páskou a vpohodě drží

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: radiostanice CB

Příspěvek od Shemik »

Marecku, to je 880tka, ze :?:

Odpovědět

Zpět na „Archiv“