Osvetlenie ofukov ventilacie na Passate B5.5

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
klasek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3749
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kaňk
Kontaktovat uživatele:

Re: Osvetlenie ofukov ventilacie na Passate B5.5

Příspěvek od klasek »

kelly01 píše:11.2003 nemám tam nic...
mě to je jasný,už jsem to tu psal,že od určitýho měsíce a roku to nemontovalo,ale že to nabízej i pro ten rok,kdy to nebylo montovaný.......nejspíš z toho duvodu,že maj stejný schema na všechny B5...pak,když zadáš vyhledávání podle vinka,ti to tu možnost nenabídne(zůstane to šedý)........si myslim teda...

Uživatelský avatar
Radpav
Řidič
Řidič
Příspěvky: 169
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karviná

Re: Osvetlenie ofukov ventilacie na Passate B5.5

Příspěvek od Radpav »

kelly01 píše:11.2003 nemám tam nic...
Tak tak, 5/2003 a taky jsem tam neměl nic, ale dal jsem tam diody. :158:

Uživatelský avatar
olala
Řidič
Řidič
Příspěvky: 62
Registrován: 18.12.2007 23:13
Bydliště: Stínadla
Kontaktovat uživatele:

Re: Osvetlenie ofukov ventilacie na Passate B5.5

Příspěvek od olala »

Helloo.,taky sem to ted delall.,a je to fakt pakarna.. Nechodilo mi jak ovsetleni, tak smerovani ofuku i klapky no a tak fsechny tri musely ven..Co se tyce toho smerovani,
budete mit nejspis urvanou takovou nozicku v ktere se toci ozubene kolecko - nahradil sem sroubeckem a vse zas funguje jak ma.., zarovku jsem preletoval a sviti, no co vice si prat :wink: cena zarovky 10 Kč
rada pri tom letovani : uz se to tu psalo - je dobre si ty kontakty u zarovky obrousit nozem - mnohem lepe se chytne cín a bude se i lepe pajet :!: :!:
A hurrráááá fse funguje jak má...
No a kdyz sem to pak vecer zkousel :?: 8O - tak nevim no, mohlo by to svitit aspon tedy otrosilicku vic, uz za ten cas, tim stravenejj :( :)
ted kdyz to vidim - tak diody jsou lepsi volba :wink: :wink:

Uživatelský avatar
Radpav
Řidič
Řidič
Příspěvky: 169
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karviná

Re: Osvetlenie ofukov ventilacie na Passate B5.5

Příspěvek od Radpav »

olala píše:Helloo.,taky sem to ted delall.,a je to fakt pakarna.. Nechodilo mi jak ovsetleni, tak smerovani ofuku i klapky no a tak fsechny tri musely ven..Co se tyce toho smerovani,
budete mit nejspis urvanou takovou nozicku v ktere se toci ozubene kolecko - nahradil sem sroubeckem a vse zas funguje jak ma.., zarovku jsem preletoval a sviti, no co vice si prat :wink: cena zarovky 10 Kč
rada pri tom letovani : uz se to tu psalo - je dobre si ty kontakty u zarovky obrousit nozem - mnohem lepe se chytne cín a bude se i lepe pajet :!: :!:
A hurrráááá fse funguje jak má...
No a kdyz sem to pak vecer zkousel :?: 8O - tak nevim no, mohlo by to svitit aspon tedy otrosilicku vic, uz za ten cas, tim stravenejj :( :)
ted kdyz to vidim - tak diody jsou lepsi volba :wink: :wink:
Jo jo, ta žárovka osvětluje docela špatně ten druhý symbol už svítí docela slabě a proto jsem tam dal po diodě a svítí to parádně. :999:

fouzo66
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 06.01.2013 20:19

Re: Osvetlenie ofukov ventilacie na Passate B5.5

Příspěvek od fouzo66 »

Caute ,

Dnes som riesil to osvetlenie ovladania ofukov.. Vybral som ofuk podla navodu,potom prasklu ziarovku podla ofuku ,a supol som tam diodu ,ale nie ze by som sa s tym drbkal ako niekto tu na fore,do povodnej obimky..normalne som to odpojil a tu diodku z odporom som zastrcil nozickami priamo do konektoru,omotal izolackou tak akurat aby to tam voslo a supol som tu diodku do toho fukaru az na doraz.. dioda bola so zrezanym koncompre lepsi rozptyl svetla.. Diod mam s odporom este presne 96 ks.. dal som tam diody s vianocnej retaze co som si objednal s ebayu za 3,50 dolaru asi 2,90 eura.. su cisto biele takze to sieti paradne..

este si budem s tymito diodkami robit aj podsvietenie kluciek ale to si objednam cervenu a modru retaz :-D , kazdemu to odporucam je to paradicka ,fakticky zdarma ..inak tie retaze sa predavaju aj na bazosi asi za 10-15€ ,hold chalani su obchodnici . . inak do zastrcky by som toto v zivote nezastrcil ,ked si predstavim tie tenucke kabliky a 22O v ..no necham na vasom uvazeni no na taketo ucely ktore som popisal je to perfektne .. taketo svetielka: http://elektro.bazos.sk/inzerat/3327713 ... le-LED.php" onclick="window.open(this.href);return false;

a tu je s ebayu: http://www.ebay.com/itm/100-LED-10M-32f ... 58a228a82d" onclick="window.open(this.href);return false;

inak cele mi to trvalo asi 20 minut vsetky 3 ofuky...a to niesom nejaky majsterko :-D

caute
Passat 96 kw 2001

Odpovědět

Zpět na „Archiv“