sem boural...

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
pepa83
Řidič
Řidič
Příspěvky: 98
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

sem boural...

Příspěvek od pepa83 »

Tak minulej tejden sem boural, aspoň sem vyfotil jak to vypadá.. Kdyby ste měl někdo díly tak klidně nabízejte.. Je tam potřeba, LP blatník, LP světlo, nárazník, nádržka na ostřikovače, dál by se mi hodila váha vzduchu..
Přílohy
Obraz047.jpg
Obraz047.jpg (42.82 KiB) Zobrazeno 1202 x
bla bla

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

Hmmm pěkna pusinka, neni to zas tak strašne...jak se ti to stalo. 8)

Uživatelský avatar
pepa83
Řidič
Řidič
Příspěvky: 98
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od pepa83 »

Paskal píše:Hmmm pěkna pusinka, neni to zas tak strašne...jak se ti to stalo. 8)
naštěstí to je dobrý.. jen to vyměnit a nastříkat no :lol: najížděl sem do takový blbý křižovatky. jel sem jako druhej za felícií, chlap tam najel a já za nim.. nic nejelo tak sem myslel že pojede a on místo aby jel, tak si zajel do pruhu do protisměru a rozmyslel si, že ještě pustí jedno auto.. jak sem koukal na druhou stranu jestli tam nic nejede tak sem ho už neviděl a rozjížděl sem se... no a hned sem zase stál.. já mám levej přední roh a on zadní pravej.. na*ral mě.. :evil:
bla bla

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

JJ to naštve :roll: ale hlavně že se nikomu nic nestalo :wink: .... volali ste bengi nebo ste se domluvili. Jinak ti by ti dali ještě flastra za nepozornost. 8)

Uživatelský avatar
pepa83
Řidič
Řidič
Příspěvky: 98
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od pepa83 »

Paskal píše:JJ to naštve :roll: ale hlavně že se nikomu nic nestalo :wink: .... volali ste bengi nebo ste se domluvili. Jinak ti by ti dali ještě flastra za nepozornost. 8)
jo dostal sem pokutu... no felicie měla hnutej sloupek a skřížený zadní dveře :lol: byl na tom hůř než já...
bla bla

Karfik
Závodník
Závodník
Příspěvky: 690
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno

Příspěvek od Karfik »

pepa83 píše:
Paskal píše:JJ to naštve :roll: ale hlavně že se nikomu nic nestalo :wink: .... volali ste bengi nebo ste se domluvili. Jinak ti by ti dali ještě flastra za nepozornost. 8)
jo dostal sem pokutu... no felicie měla hnutej sloupek a skřížený zadní dveře :lol: byl na tom hůř než já...
koukám že tě to potěšilo a to je hlavní. Radost je na prvním místě. Hlavně ta z cizího neštěstí, ta potěší nejvíc :twisted: :twisted:
U nás na vsi se řiká, silnější pes mrdá.

Uživatelský avatar
pepa83
Řidič
Řidič
Příspěvky: 98
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od pepa83 »

Karfik píše:
pepa83 píše: jo dostal sem pokutu... no felicie měla hnutej sloupek a skřížený zadní dveře :lol: byl na tom hůř než já...
koukám že tě to potěšilo a to je hlavní. Radost je na prvním místě. Hlavně ta z cizího neštěstí, ta potěší nejvíc :twisted: :twisted:
jo to jo... hlavně kdyby ten blb nechtěl v poslední chvíli pouštět další auto a normálně to projel tak se nic nemuselo stát... no byla to moje chyba to je jasný, ale na někoho to svíst musim :wink:
bla bla

Karfik
Závodník
Závodník
Příspěvky: 690
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno

Příspěvek od Karfik »

pepa83 píše:
Karfik píše:koukám že tě to potěšilo a to je hlavní. Radost je na prvním místě. Hlavně ta z cizího neštěstí, ta potěší nejvíc :twisted: :twisted:
jo to jo... hlavně kdyby ten blb nechtěl v poslední chvíli pouštět další auto a normálně to projel tak se nic nemuselo stát... no byla to moje chyba to je jasný, ale na někoho to svíst musim :wink:
tyhle tukance jsou nejhorsi. Ocekavas ze ten clovek udela to co ty by jsi normalne udelal, ale.... :evil:
U nás na vsi se řiká, silnější pes mrdá.

Uživatelský avatar
elit
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1573
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od elit »

Karfik píše:
pepa83 píše: jo to jo... hlavně kdyby ten blb nechtěl v poslední chvíli pouštět další auto a normálně to projel tak se nic nemuselo stát... no byla to moje chyba to je jasný, ale na někoho to svíst musim :wink:
tyhle tukance jsou nejhorsi. Ocekavas ze ten clovek udela to co ty by jsi normalne udelal, ale.... :evil:
Jo, dedek je debil, ale zakon je na jeho strane.
Passat 2008 BMP

Karfik
Závodník
Závodník
Příspěvky: 690
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno

Příspěvek od Karfik »

elit píše:
Karfik píše:tyhle tukance jsou nejhorsi. Ocekavas ze ten clovek udela to co ty by jsi normalne udelal, ale.... :evil:
Jo, dedek je debil, ale zakon je na jeho strane.
dědek je debil a zákon blbec.
U nás na vsi se řiká, silnější pes mrdá.

Uživatelský avatar
No Respect
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 379
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: sem boural...

Příspěvek od No Respect »

Tak to teda na*ere, ale bohužel člověk si nikdy nemůže bejt jistej tím, co ten předním udělá :roll: A že takovejch exotů jezdí, že to není ani možný.....A blbá chvilka a je to všechno v **** :? Tak hlavně že se nikomu nic nestalo a že to odnesly jen plechy, ale i tak :evil:
No risk :arrow: No fun

Uživatelský avatar
pepa83
Řidič
Řidič
Příspěvky: 98
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: sem boural...

Příspěvek od pepa83 »

No Respect píše:Tak to teda na*ere, ale bohužel člověk si nikdy nemůže bejt jistej tím, co ten předním udělá :roll: A že takovejch exotů jezdí, že to není ani možný.....A blbá chvilka a je to všechno v **** :? Tak hlavně že se nikomu nic nestalo a že to odnesly jen plechy, ale i tak :evil:
jo přesně... naštěstí sem už sehnal všechny díly tak si pro ně jedu v pátek do Liberce..
bla bla

Uživatelský avatar
alnek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 199
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: sem boural...

Příspěvek od alnek »

pepa83 píše:
No Respect píše:Tak to teda na*ere, ale bohužel člověk si nikdy nemůže bejt jistej tím, co ten předním udělá :roll: A že takovejch exotů jezdí, že to není ani možný.....A blbá chvilka a je to všechno v **** :? Tak hlavně že se nikomu nic nestalo a že to odnesly jen plechy, ale i tak :evil:
jo přesně... naštěstí sem už sehnal všechny díly tak si pro ně jedu v pátek do Liberce..
Taky to znám - tohle skoro stejný mi udělala jedna ženská u Billy u Velký Ohrady v Praze. Vyjížděla z parkáče a já za ní. Je tam prudká zatáčka vlevo, takže se musíš popřádně koukat, jestli ti to tam někdo nesolí. No a paní se rozjela už do silnice... já za ní a koukám vlevo, jestli můžu a ona si na poslední chvíli rozmyslela, že tam prej jede auto a zašlápla mi to. Aspoň to tak komentovala... no a výsledek stejnej, naštěstí se služební Felckou.

Policajtka co to pak sepisovala se tý nehodě skoro smála... a taky mě ušetřila na pokutě... 500Kč :wink:

Mj. když si u toho, tak v Liberci na nájezdu na tu naši dálnicu, jakoby od Hypernovy, je takovej divokej nájezd, kde se dá jet i vlevo jen po silnici do města a nebo v pravo hodně do zatáčky na dálnici. Zase jedna ženská přede mnou se rozhlížela, pak začla odbočovat doprava na dálnici, tak se rozjíždím koukám vlevo, jestli něco nejede a ta kr*va si to rozmyslela a začala se otáčet v tom nájezdu na dálnici... stihnul jsem naštěstí zabrzdit... ale to už na mě bylo moc :roll:
A VWo tom to je :-)

LKP

Uživatelský avatar
aaaaa (Mira)
Řidič
Řidič
Příspěvky: 139
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Drnholec
Kontaktovat uživatele:

Re: sem boural...

Příspěvek od aaaaa (Mira) »

alnek píše:
pepa83 píše: jo přesně... naštěstí sem už sehnal všechny díly tak si pro ně jedu v pátek do Liberce..
Taky to znám - tohle skoro stejný mi udělala jedna ženská u Billy u Velký Ohrady v Praze. Vyjížděla z parkáče a já za ní. Je tam prudká zatáčka vlevo, takže se musíš popřádně koukat, jestli ti to tam někdo nesolí. No a paní se rozjela už do silnice... já za ní a koukám vlevo, jestli můžu a ona si na poslední chvíli rozmyslela, že tam prej jede auto a zašlápla mi to. Aspoň to tak komentovala... no a výsledek stejnej, naštěstí se služební Felckou.

Policajtka co to pak sepisovala se tý nehodě skoro smála... a taky mě ušetřila na pokutě... 500Kč :wink:

Mj. když si u toho, tak v Liberci na nájezdu na tu naši dálnicu, jakoby od Hypernovy, je takovej divokej nájezd, kde se dá jet i vlevo jen po silnici do města a nebo v pravo hodně do zatáčky na dálnici. Zase jedna ženská přede mnou se rozhlížela, pak začla odbočovat doprava na dálnici, tak se rozjíždím koukám vlevo, jestli něco nejede a ta kr*va si to rozmyslela a začala se otáčet v tom nájezdu na dálnici... stihnul jsem naštěstí zabrzdit... ale to už na mě bylo moc :roll:
no a ja zase tuknul kamion ... ale kupodivu jsem dopadl lip nez tady ten passat ... melů jsem pravou stranu buchnutou - vymena narazniku. blatniku + blbinky .. cena 8000, tesne po narazu to vypadalo desive, ale myslim ze ta cena za opravu byla ok ...
Obrázek

Uživatelský avatar
pepa83
Řidič
Řidič
Příspěvky: 98
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: sem boural...

Příspěvek od pepa83 »

alnek píše:
pepa83 píše: jo přesně... naštěstí sem už sehnal všechny díly tak si pro ně jedu v pátek do Liberce..
Taky to znám - tohle skoro stejný mi udělala jedna ženská u Billy u Velký Ohrady v Praze. Vyjížděla z parkáče a já za ní. Je tam prudká zatáčka vlevo, takže se musíš popřádně koukat, jestli ti to tam někdo nesolí. No a paní se rozjela už do silnice... já za ní a koukám vlevo, jestli můžu a ona si na poslední chvíli rozmyslela, že tam prej jede auto a zašlápla mi to. Aspoň to tak komentovala... no a výsledek stejnej, naštěstí se služební Felckou.
Policajtka co to pak sepisovala se tý nehodě skoro smála... a taky mě ušetřila na pokutě... 500Kč :wink:

Mj. když si u toho, tak v Liberci na nájezdu na tu naši dálnicu, jakoby od Hypernovy, je takovej divokej nájezd, kde se dá jet i vlevo jen po silnici do města a nebo v pravo hodně do zatáčky na dálnici. Zase jedna ženská přede mnou se rozhlížela, pak začla odbočovat doprava na dálnici, tak se rozjíždím koukám vlevo, jestli něco nejede a ta kr*va si to rozmyslela a začala se otáčet v tom nájezdu na dálnici... stihnul jsem naštěstí zabrzdit... ale to už na mě bylo moc :roll:
:lol: tak to abych si dával pozor až tam v pátek pojedu.. nerad bych zrušil další auto :roll:
bla bla

Odpovědět

Zpět na „Archiv“