Passat B5 1.9 Tdi PD

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jeckyl
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 24.02.2006 21:02

Passat B5 1.9 Tdi PD

Příspěvek od Jeckyl »

Chtel bych pozadat o radu mam moznost koupit pasika za dobrou cenu je oprenej o svodidla ne moc,ale muj sen byla vzdy audinka ale cenove relace my to moc nedovoluji.Jaky je vas nazor na pasiky a co bych mel na nem udelat jako prvni kdyz ho koupim.Asi nejspis rozvody kladky a vodni pumpu.Ma najeto 130tis. ale je to dovoz z Francie.Tady jezdi asi dva roky ale predchozi majitel se knemu nechoval jak by mel.Je to 85 kw r.v.1999 model 2000 dekuji za pomoc.

Uživatelský avatar
jardaB5
Člen klubu
Příspěvky: 74
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jardaB5 »

Mám stejnou káru jak popisuješ, kupoval jsem ho loni v lednu byl to můj sen a jsem moc spokojenej. Měl taky najeto neco kolem 118000km, udělal jsem rozvody a vyměnil olej, teď sem tam nějaká blbina ale do té patřily i přední brzdové kotouče a destičky.

Uživatelský avatar
Marec
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marec »

Mám naprosto stejný káry co vy,koupil jsem jí před ,ěsícem dovoz italie,to se říká že italové jsou prasata,měla najeto 117000km,měla slabší výbavu ale byla za moc dobrý peníz tak jsem jí koupil a dodělávám výbavu,climatronic,tempomat,palubní pc.Udělal jsem rozvody výmena všch náplní a filtrů.Prachový a pylový filtr snad ti italové nemění,bylo to uplně černý.Pašík jezdí super,akorád po výměně filtrů a rozvoďáku to má nějaký větší výkon nebo co,protože když tomu pořádně šlápnu tak mi to háže do nouzáku,to před výměnou nedělalo.Musím nechat vyčistit turbo.Měl jsem Octavku 81kw ale ten passat je lepší držák.

Odpovědět

Zpět na „Archiv“