Zlomené tiahlo - prosim pomoc.

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
ROXXXY
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: TN, BratislaVWa

Re: Zlomené tiahlo - prosim pomoc.

Příspěvek od ROXXXY »

Ahoj Paskale,
tak bol som vo VW a z Etky mi pozrel ci sa da samostatne kupit ta nadobka tlakova ako pises.... A cuduj sa svete neexistuje - da sa to kupit ako celok len s EGR ventilom a cena 6680,-SKK
Takze prdim nato a budem lepit. Kupil som specialne lepidlo na mastne plasty vseho druhu a uvidim. Ked to nebude drzat tak urobim kovovu vystuz ako radili ostatni.
To mi je ale divne ze taka nadobka tlakova sa neda kupit samostatne ked je to taky exponovany diel... Dik vsem za rady.[/quote]
JJ sou to lopaty :lol: přitom ta nadobka tlakova na Ventilu zpětného vedení vyfukových plynu drží na 2 šroubkach (tak by to mohli nabízet samostatně)....a pro auti ročníky 1997 až 2000 to nabizeji samostatně. A pro novší ročníky už ne-e...tak to nechápu...ale stejně za to chtěji neskutečný balík. :roll:[/quote]

Paskale,
a nebude pasovat na moj passat ta nadobka zo stareho passata - ked pises ze to predavaju samostatne? Kolko stoji cca???

D.

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Zlomené tiahlo - prosim pomoc.

Příspěvek od Paskal »

ROXXXY píše:Ahoj Paskale,
tak bol som vo VW a z Etky mi pozrel ci sa da samostatne kupit ta nadobka tlakova ako pises.... A cuduj sa svete neexistuje - da sa to kupit ako celok len s EGR ventilom a cena 6680,-SKK
Takze prdim nato a budem lepit. Kupil som specialne lepidlo na mastne plasty vseho druhu a uvidim. Ked to nebude drzat tak urobim kovovu vystuz ako radili ostatni.
To mi je ale divne ze taka nadobka tlakova sa neda kupit samostatne ked je to taky exponovany diel... Dik vsem za rady.
JJ sou to lopaty :lol: přitom ta nadobka tlakova na Ventilu zpětného vedení vyfukových plynu drží na 2 šroubkach (tak by to mohli nabízet samostatně)....a pro auti ročníky 1997 až 2000 to nabizeji samostatně. A pro novší ročníky už ne-e...tak to nechápu...ale stejně za to chtěji neskutečný balík. :roll:[/quote]

Paskale,
a nebude pasovat na moj passat ta nadobka zo stareho passata - ked pises ze to predavaju samostatne? Kolko stoji cca???

D.[/quote]
Pasovat by ti to pasovalo...ale To ani neřeš...cena je neskutečná. :obm:

Uživatelský avatar
Martyy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Zlomené tiahlo - prosim pomoc.

Příspěvek od Martyy »

ROXXXY píše:Zdar panove,
prosim vie mi niekto povedat co je toto a kolko to stoji original vo VW z Etky? Zlomilo sa mi to tiahlo ked som cistil EGR ventil a suvisi to s podtlakom.
Musim kupit nove alebo mozem jazdit bez toho? Prosim o radu.
Dakujem.
Měl jsem ten samý problém, taky jsem to ulomil a tak jsem to táhlo vyrobil z plechu. lepidlem se ti to stejně časem uklepe. Jinak je to jen kvůli tomu aby se ti neklepal motor když ho chcípneš..uzavře přívod vzduchu do sání.

ny182
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 17.04.2012 20:05

Re: Zlomené tiahlo - prosim pomoc.

Příspěvek od ny182 »

VWmaniak - nemozes poslat nejake foto ako si si to vyrobil z plechu?

ROXXXY - ako to funguje, drzi to lepidlo?

Otazka na vsetkych - to tiahlo sa namaha iba pri vypinani motora? Pocas jazdy nie? Nemoze sa stat ze sa to zlomi pocas jazdy? Ak ano co by to znamenalo? Dik za odpovede.

Odpovědět

Zpět na „Archiv“