Životnost motoru 1.9 TDi 96KW a jeho podstatných částí

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
pepanos
Profík
Profík
Příspěvky: 937
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Životnost motoru 1.9 TDi 96KW a jeho podstatných částí

Příspěvek od pepanos »

StandaS píše:
pepanos píše: Teda,možná jsem trouba,ale marně přemýšlím,kde se v destilovaný vodě s G 12kou,vezme vodní kámen :158: ?!!
Žádnej tam mít nebudeš, pokud nedoléváš vodu z vodovodu a nebo studny. Když je potřeba, tak jen destilku.
Já vím,ta má poznámka byla míněna jako žert,ale asi byl dost maskovanej :D :D !!!

Uživatelský avatar
Roody
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Re: Životnost motoru 1.9 TDi 96KW a jeho podstatných částí

Příspěvek od Roody »

Znám kluka co jezdí taxi pro ČSA a ČTK, má teď novýho třetího Superba 96kw. Má toho Supa vždy 3 roky a s každým najede 500 až 600 tis. Nevím že by kdy říkal něco o výměně turba, nebo vstřiků... Je fakt že to jeho auto málokdy vůbec vychladne, pořád jenom jezdí...
Jinak extrém jsem viděl Superba 96kw necelý tři roky starej a 760 tis na tacho! Diplomatický taxi, střídali se na něm 3 řidiči, jezdil nonstop. Motor se vypínal jen v servisu nebo na při tankování. Tam ale nevím co a kdy se měnilo...

Uživatelský avatar
pinzo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Žilina

Re: Životnost motoru 1.9 TDi 96KW a jeho podstatných částí

Příspěvek od pinzo »

no ja mám 190000 a zatiaľ všetko originál, okrem váhy vzduchu, asi to bude naozaj tou starostlivosťou, naftu beriem len od Shell a pravidelne servisujem.

Uživatelský avatar
morlog
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3035
Registrován: 19.04.2011 20:29
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Re: Životnost motoru 1.9 TDi 96KW a jeho podstatných částí

Příspěvek od morlog »

ja mam 150t a zacala me ubejvat voda kdyz na to vice slapu tak doufam ze to bude tesnenim ne ne ptrasklou hlavou kdyz bylo spatne tesneni jak vam ubejvala voda porad nebo jenom nekdy ???

Uživatelský avatar
Vandym
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 04.04.2013 19:58

Re: Životnost motoru 1.9 TDi 96KW a jeho podstatných částí

Příspěvek od Vandym »

Ahoj chlapci tak ja mám najeto dnes 292350 dostal dnes nový olejík,filtry a ješte mě čekají rozvody.Sice jsem koukal po uniku oleje z turba ale jediným problémem který mě potkal byla elektrika ke vstřikům jinak vše původní.

Odpovědět

Zpět na „Archiv“