Autoradio VW Gama

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
fesi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Autoradio VW Gama

Příspěvek od fesi »

Zdravim odbornikov
Mam problem so signalom na VW Gama. Najskor som si tam dal pioneer ci to bude hrat inak, ale bolo to rovnake.. Potom som nainstaloval vyhybku pre napojenie 12V anteny a signal bol perfetktny, tak som dal naspat VW Gamu a signal je nadalej mizerny - takmer ziadny. Mate dake podobne skusenosti? Pri vlozeni, alebo vypnuti vyhybky je pocut len velmi nepatrny rozdiel, kdezto na pioneeri ide signal aj tam kde nikdy nesiel.
Dik za radu

Uživatelský avatar
noxicek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 828
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karvinsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Autoradio VW Gama

Příspěvek od noxicek »

Jo jo, kéž by na toto někdo přišel. Máms tejný problém. Měl jsem BETu a ta hrála ukázkově. Jakmile mám ale GAMMU, tak už rádio ani neposlouchám ( ze šumu a neustálých ruchů mě už bolela hlava), takže mi jedou teď v autě MP3 s gammou, ale štve mě to a musím to nějak vyřešit.
Zkoušel jsem různé kombinace kodovani radia vagem ( akt. antena, pasivni antena s kombinaci fantoma ) a prostě furt špatně....

Uživatelský avatar
fesi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Autoradio VW Gama

Příspěvek od fesi »

noxicek píše:Jo jo, kéž by na toto někdo přišel. Máms tejný problém. Měl jsem BETu a ta hrála ukázkově. Jakmile mám ale GAMMU, tak už rádio ani neposlouchám ( ze šumu a neustálých ruchů mě už bolela hlava), takže mi jedou teď v autě MP3 s gammou, ale štve mě to a musím to nějak vyřešit.
Zkoušel jsem různé kombinace kodovani radia vagem ( akt. antena, pasivni antena s kombinaci fantoma ) a prostě furt špatně....
Mam 100 chuti to dat pozriet niekde do servisu, ale ak ma to ma stat tolko ako nove tak na to kaslem... jednym slovom nechapem!

Uživatelský avatar
noxicek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 828
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karvinsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Autoradio VW Gama

Příspěvek od noxicek »

Kurna, me to stalo taky majland. Chtel jsem mit za kazdou cenu origo radio. Puvodni byla beta. Takze jsem kupil GAMMU (4x repro) resp. doplatil za vymenu 500Kč, dale jsou koupil MP3 USB AUX(neco jako nahrada za menic) a je to spojeno s radiem jako menic a tktez se to tak chova za 3250,-Kč, pak sada repro dozadu 1300,-Kč a ruzne blbosti k tomu 500,-Kč Takže suma sumarum 5550,-Kč

Uživatelský avatar
fesi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Autoradio VW Gama

Příspěvek od fesi »

Ja by som tiez chcel MP3 player do auta k tomu, ale nemam taky panel aby som tam dal 3 komponenty kedze tam mam uz klinatronic a Gamu - a suflik z ktoreho mi vsetko vypadava ked sa rozbehnem :roll: - mam passat sedan 10/2001

Uživatelský avatar
noxicek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 828
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karvinsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Autoradio VW Gama

Příspěvek od noxicek »

fesi píše:Ja by som tiez chcel MP3 player do auta k tomu, ale nemam taky panel aby som tam dal 3 komponenty kedze tam mam uz klinatronic a Gamu - a suflik z ktoreho mi vsetko vypadava ked sa rozbehnem :roll: - mam passat sedan 10/2001
Nepotrebujes k tomu dalsi volnou pozici. Je to jen kablik, kterry pripojis z druhe strany do radia jako cd changer a na druhou stranu kabliku ¨(prevodniku) pripojis pouze flashku na ktere mas nahrane MP3jky.

Uživatelský avatar
fesi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Autoradio VW Gama

Příspěvek od fesi »

Nemas Link?

Uživatelský avatar
noxicek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 828
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karvinsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Autoradio VW Gama

Příspěvek od noxicek »

fesi píše:Nemas Link?
jasan :D tady je http://www.vltava2000.cz/gsm-caraudio/G ... odsID=5599

a jinak jsem to pak celé řešili tady http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=3 ... k&start=15

Když něco,tak se ptejte

Uživatelský avatar
fesi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Autoradio VW Gama

Příspěvek od fesi »

noxicek píše:
fesi píše:Nemas Link?
jasan :D tady je http://www.vltava2000.cz/gsm-caraudio/G ... odsID=5599

a jinak jsem to pak celé řešili tady http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=3 ... k&start=15

Když něco,tak se ptejte
Dakujem

RastoG3
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 18.03.2011 11:21

Re: Autoradio VW Gama

Příspěvek od RastoG3 »

cawte,kupil som VW Gammu a mam problem,ze ked zapnem jednotky tak vsetko okrem displeja svieti a na displeji nic nenabehne...neviete kde moze byt chyba??? v radiu nemam zapojenu antenu,ale to nebude asi problem

Uživatelský avatar
noxicek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 828
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karvinsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Autoradio VW Gama

Příspěvek od noxicek »

RastoG3 píše:cawte,kupil som VW Gammu a mam problem,ze ked zapnem jednotky tak vsetko okrem displeja svieti a na displeji nic nenabehne...neviete kde moze byt chyba??? v radiu nemam zapojenu antenu,ale to nebude asi problem
jednotky? Myslis zapalovani, nebo samotne radio? antenou to urcite nebude...
Nic me prozatim nenapada. Vypadá to spíše na chybu radia... Zkusil bych diagnostikovat samotne radio vagem...

Uživatelský avatar
vwgecko
Pilot
Pilot
Příspěvky: 815
Registrován: 26.04.2009 12:13
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Autoradio VW Gama

Příspěvek od vwgecko »

ahoj je to jen zapojení plusů...chce jich to několik...nestačí jen stálej a od klíčku ale musí se na plus připojit ještě růžovej kablík...(teĎ nevim jestli je to S-kont. nebo K-BUS )
sen skončil (vw-life.eu)
život de dál: http://www.dfens-cz.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
moje nová láska- vločka - vw T3 VANAGON GL Westfalia Camper 2,1 MV KAT

Odpovědět

Zpět na „Archiv“