Rozebrání budíků

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
F.Pašík
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 13.04.2008 23:09

Rozebrání budíků

Příspěvek od F.Pašík »

Čau Pašíkovci, nemáte někdo zkušenosti s rozebráním budíků na B5 před faceliftem??? Čas od času mi poblikávají diody pdsvětlující hodiny a počítadlo km. Vyloženě špatný kontakt nebo studeňák. Nevíte jak je o tam udělaný??? Pořád se mi do toho nechce...
Dík

Uživatelský avatar
Dina
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 04.03.2008 10:35
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozebrání budíků

Příspěvek od Dina »

F.Pašík píše:Čau Pašíkovci, nemáte někdo zkušenosti s rozebráním budíků na B5 před faceliftem??? Čas od času mi poblikávají diody pdsvětlující hodiny a počítadlo km. Vyloženě špatný kontakt nebo studeňák. Nevíte jak je o tam udělaný??? Pořád se mi do toho nechce...
Dík
Čau...nejdřív musíš sundat plastovej kryt kolem volantu...(ze spoda na každy straně jsou zapoštěny dva šrouby...bude to chtít delší ale melej křížovej šroubovak). Pak pod budíkama uvidíš 4 další srouby ty vyndáš(ty by měli bejt hvezdicoví). No a pak už jenom vycukneš budíky...nekdy to muže jít trochu hůř ale dá se to. Hlavně dej bacha až budeš ven tahat ty budíky at netáháš moc...protože z druhý strany jsou zapojený konektory tak abys je neurval...na každý straně je jeden. A jesli máš maxi DOD tak je ještě jeden v půli.

Uživatelský avatar
MartyB5
Člen klubu
Příspěvky: 1605
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dehtáry
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozebrání budíků

Příspěvek od MartyB5 »

Tak je vyměň,jedny mám

F.Pašík
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 13.04.2008 23:09

Re: Rozebrání budíků

Příspěvek od F.Pašík »

Díky, mrknu na to o víkendu

Uživatelský avatar
rapid.direct
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3875
Registrován: 17.02.2008 20:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozebrání budíků

Příspěvek od rapid.direct »

Koukám celkem jednoduchá demontáž....a já si myslel jak to bude zapeklité 8O

Uživatelský avatar
Aladin
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 259
Registrován: 16.11.2007 19:49
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozebrání budíků

Příspěvek od Aladin »

když vytáhnu budíky, odpojím... a ty stejné dám zpátky, nastartuje to? nebo je problém při záměně budíků za jiné? Díky :)

Uživatelský avatar
FandaTDI
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1805
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-západ

Re: Rozebrání budíků

Příspěvek od FandaTDI »

Tak stejný nebo jiný? Stejný ok, jiný přizpůsobit, nahrát klíče a jedeš (pokud je to stejnej typ, jinak toho může bejt potřeba víc a/nebo to může bejt takový sr..., že se to ani nevyplatí - př. neCAN za CAN, apod. ... )

Odpovědět

Zpět na „Archiv“