Vnitřní zpětné zrcátko

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Vnitřní zpětné zrcátko

Příspěvek od Mára_VR6 »

tak já se taky přidám, u Paštiky mám 2 červený LEDky ve stropní lampičce a v noci jak to světlo dopadá na středovej tunel je prostě bomba, ještě když mám komplet hlikovej dekor. Akorát mám teda Pásovce 3C a tam to bude možná v serii, kdyžtak to večer blejsknu :wink:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Vnitřní zpětné zrcátko

Příspěvek od molczik »

rapid.direct píše:
molczik píše:Náš Passat to má právě v tom zpětnym zrcátku. Jsou tam dvě červený diody a ty osvětlujou prostor kolem šaltrpáky. V noci to vypadá spolu s červeně svítícíma čudlama na středovym panelu a modrýma displejema fakt krutě!! :twisted:
Mě chceš nasrat??? :D
Hele, podle mě by možná to zrcátko šlo vyměnit, ne? Elektrika ti do toho vede, tak by to nějak jít mělo. Aspoň si teda myslim. Akorát to s vypínačem a červenými světly bude stát asi ranec. :?
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Vnitřní zpětné zrcátko

Příspěvek od molczik »

Mára_VR6 píše:tak já se taky přidám, u Paštiky mám 2 červený LEDky ve stropní lampičce a v noci jak to světlo dopadá na středovej tunel je prostě bomba, ještě když mám komplet hlikovej dekor. Akorát mám teda Pásovce 3C a tam to bude možná v serii, kdyžtak to večer blejsknu :wink:
Podle mě to v sérii nebude. Bude to mít jenom highline, nebo tak něco. Nechce se mi věřit, že by šetřiví němci cpali takovou vychytávku do všech výbav.

edit: Nebo mě napadá, jestli to neni od určitého modelového roku. To by možná taky šlo. My to máme v modelovém roku 2005 a to je vlastně poslední rok 3BG, už se dávali 2.0 TDI, jiný označení na zadku atd.
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Vnitřní zpětné zrcátko

Příspěvek od Mára_VR6 »

molczik píše:
rapid.direct píše: Mě chceš nasrat??? :D
Hele, podle mě by možná to zrcátko šlo vyměnit, ne? Elektrika ti do toho vede, tak by to nějak jít mělo. Aspoň si teda myslim. Akorát to s vypínačem a červenými světly bude stát asi ranec. :?
tak origo nový stojí 4200,- 8O
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
rapid.direct
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3875
Registrován: 17.02.2008 20:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Vnitřní zpětné zrcátko

Příspěvek od rapid.direct »

No nový origo 4200 je docela rána :(

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Vnitřní zpětné zrcátko

Příspěvek od Mára_VR6 »

tak takhle to vypadá u mě v noci... Jen ten foťák to nějak rozpliznul :?

Já to mám teda origo, ale stačí dát 2 LEDky do stropní lam_pičky a vyděláno :mrgreen:
Přílohy
aaa.jpg
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
rapid.direct
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3875
Registrován: 17.02.2008 20:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Vnitřní zpětné zrcátko

Příspěvek od rapid.direct »

Mára_VR6 píše:tak takhle to vypadá u mě v noci... Jen ten foťák to nějak rozpliznul :?

Já to mám teda origo, ale stačí dát 2 LEDky do stropní lam_pičky a vyděláno :mrgreen:
To vypadá vážně moc dobře :) i ta barva sedí....jaký ledky si tam dal?

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Vnitřní zpětné zrcátko

Příspěvek od Mára_VR6 »

rapid.direct píše:
Mára_VR6 píše:tak takhle to vypadá u mě v noci... Jen ten foťák to nějak rozpliznul :?

Já to mám teda origo, ale stačí dát 2 LEDky do stropní lam_pičky a vyděláno :mrgreen:
To vypadá vážně moc dobře :) i ta barva sedí....jaký ledky si tam dal?
já tam žádný nedával, psal jsem, že to mám origo, ale budou stačit 2 červený vysoce svítivý a máš to taky :wink:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
rapid.direct
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3875
Registrován: 17.02.2008 20:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Vnitřní zpětné zrcátko

Příspěvek od rapid.direct »

Mára_VR6 píše:
rapid.direct píše: To vypadá vážně moc dobře :) i ta barva sedí....jaký ledky si tam dal?
já tam žádný nedával, psal jsem, že to mám origo, ale budou stačit 2 červený vysoce svítivý a máš to taky :wink:

Jo aha sry......přehlídnul jsem....no ale to mi nebude svítit tak jak tobě....nejsou mířený a ve tmě by to auto vypadalo jak pojízdnej bordel :)

viligo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 75
Registrován: 10.03.2008 21:53
Bydliště: Praha a okres Rokycany

Re: Vnitřní zpětné zrcátko

Příspěvek od viligo »

molczik píše:Mě nejvíc dostaly ty dvě červený ledky na spodní straně zrcátka, které osvětlujou prostor kolem řadící páky. To jsem fakt čuměl, jak to mají soudruzi vychytaný. Máte to tam taky?
Samozřejmě ,obojí . Jak to máš dlouho , že tě to tak vyvádí z míry (nic ve zlém - je to v manuálu....).
A to auto umí víc věcí.....(samozřejmě , zase nic ve zlém).

Uživatelský avatar
FandaTDI
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1805
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-západ

Re: Vnitřní zpětné zrcátko

Příspěvek od FandaTDI »

rapid.direct píše:
Mára_VR6 píše: já tam žádný nedával, psal jsem, že to mám origo, ale budou stačit 2 červený vysoce svítivý a máš to taky :wink:

Jo aha sry......přehlídnul jsem....no ale to mi nebude svítit tak jak tobě....nejsou mířený a ve tmě by to auto vypadalo jak pojízdnej bordel :)
to chce vybrat si diodu s úzkym úhlem nebo jí zasadit do nějaký "trubičky" :idea: , ale myslim, ze tak nebo tak to za tu namahu nestoji(a nebo prachy v pripade origo :wink: )

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Vnitřní zpětné zrcátko

Příspěvek od molczik »

viligo píše:
molczik píše:Mě nejvíc dostaly ty dvě červený ledky na spodní straně zrcátka, které osvětlujou prostor kolem řadící páky. To jsem fakt čuměl, jak to mají soudruzi vychytaný. Máte to tam taky?
Samozřejmě ,obojí . Jak to máš dlouho , že tě to tak vyvádí z míry (nic ve zlém - je to v manuálu....).
A to auto umí víc věcí.....(samozřejmě , zase nic ve zlém).
Když jsem to zjistil, tak jsem v tom konkrétním autě jel poprvé. :wink: :D V jiných Passatech co jsem řídil před tím jsem to právě neviděl.
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
rapid.direct
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3875
Registrován: 17.02.2008 20:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Vnitřní zpětné zrcátko

Příspěvek od rapid.direct »

Zajedu na vrakáč...koupim origo zrcátko a nalepim sem fotku.....doufám, že to půjde lehce :) 8)

Uživatelský avatar
VWPetr
Profík
Profík
Příspěvky: 1045
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vrbno pod Pradědem
Kontaktovat uživatele:

Re: Vnitřní zpětné zrcátko

Příspěvek od VWPetr »

molczik píše:Náš Passat to má právě v tom zpětnym zrcátku. Jsou tam dvě červený diody a ty osvětlujou prostor kolem šaltrpáky. V noci to vypadá spolu s červeně svítícíma čudlama na středovym panelu a modrýma displejema fakt krutě!! :twisted:
Foto please , ať si to pořídím !!! :cry:

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Vnitřní zpětné zrcátko

Příspěvek od molczik »

VWPetr píše:
molczik píše:Náš Passat to má právě v tom zpětnym zrcátku. Jsou tam dvě červený diody a ty osvětlujou prostor kolem šaltrpáky. V noci to vypadá spolu s červeně svítícíma čudlama na středovym panelu a modrýma displejema fakt krutě!! :twisted:
Foto please , ať si to pořídím !!! :cry:
Zkusim to někdy nafotit. Ale vypadá to podobně jako ta B6, co tu dával Mára_VR6, akorát že to nesvítí ze stropu, ale z toho zrcátka.
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Odpovědět

Zpět na „Archiv“