Centrální zamykání - dělá si co chce

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
johnns
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 482
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: west

Centrální zamykání - dělá si co chce

Příspěvek od johnns »

Ahoj chlapi.
Centrál na DO funguje normálně. Občas se mi ale zavřou samy od sebe jedny dveře (svědkem jsem byl u dveří - spolujezdec, za spolujezdcem), když dám znovuodemknout, normálně se odemknou. Občas se taky stane, že zamknu - auto zamkne, ale neblikne. A hned napodruhý normálně zabliká. Máte někdo zkušenost? Co odchází a jaký problém přichází? :? :?:
Týká se to Passíka z mého profilu.

Děkuji

Uživatelský avatar
Octava
Profík
Profík
Příspěvky: 1179
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Centrální zamykání - dělá si co chce

Příspěvek od Octava »

mikro spinace v zamku

Uživatelský avatar
Currahee
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3692
Registrován: 25.09.2007 10:11
Bydliště: StoVWěžatá Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Centrální zamykání - dělá si co chce

Příspěvek od Currahee »

Tady si to prohlídni a je to taky nafocený postup opravy :wink: http://www.taligentx.com/passat/mainten ... mechanism/
Passat kombi B7 2.0TDI CFGB 157kW by Motorpower DSG 4motion r.2013
Opravy, repase a prodej baterií do akunářadí, diagnostiky, geometrií apod!

Uživatelský avatar
johnns
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 482
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: west

Re: Centrální zamykání - dělá si co chce

Příspěvek od johnns »

Currahee píše:Tady si to prohlídni a je to taky nafocený postup opravy :wink: http://www.taligentx.com/passat/mainten ... mechanism/
Ty jo, Currahee, jsi fakt všude :lol: :D , tenhle odkaz jsem už viděl, anglicky ale nespeakuju.
Nevím, jestli to je ve spínači ve dveřích řidiče, nebo je problém v konkrétních dveřích. Odhaduju, že u řidiče, tam je těch elektrohejblátek víc :) Každopádně bych rád natrefil na člověka, kterej měl třeba podobnej problém, abych nerozebíral wjeci nazdařbůh.

Určitě ale děkuju. :wink:

Uživatelský avatar
Currahee
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3692
Registrován: 25.09.2007 10:11
Bydliště: StoVWěžatá Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Centrální zamykání - dělá si co chce

Příspěvek od Currahee »

Začni, pokud nemáš VAG, testem lampiček. Při otevření dveří se musí rozsvítit a pokud se s některými dveřmi nerozsvítí, tak tam je problémo :wink:
Passat kombi B7 2.0TDI CFGB 157kW by Motorpower DSG 4motion r.2013
Opravy, repase a prodej baterií do akunářadí, diagnostiky, geometrií apod!

Uživatelský avatar
johnns
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 482
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: west

Re: Centrální zamykání - dělá si co chce

Příspěvek od johnns »

Currahee píše:Začni, pokud nemáš VAG, testem lampiček. Při otevření dveří se musí rozsvítit a pokud se s některými dveřmi nerozsvítí, tak tam je problémo :wink:
"Testem lampiček" jsem prošel, v týdnu zkusím u kámoše vagínu.

Uživatelský avatar
papirex
Řidič
Řidič
Příspěvky: 197
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Centrální zamykání - dělá si co chce

Příspěvek od papirex »

podobný problém sjem řešil a řeším. co takhle jednotka komfortu? nenatekla Ti v zimě voda pod nohy? já tam měl vody... čvachtalo to pod nohama a vona je ta jednotka pod nohama řidiče. zkus sundat plast u páčky na kapotu a u prahu a podívej se pod koberec. možná tam najdeš zoxidované káble a to by mohl být ten defekt...asi 20 spojů musím přepájet, protože mi zoxidovaly a upe uhnily, pak si to dělalo co chce. okna šly, nešly, centrál taky a tak dále...
no chip - no speed
no speed - no fun
PapireX - grafika, weby, sítě, kompy
http://www.vkarvine.cz

Uživatelský avatar
johnns
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 482
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: west

Re: Centrální zamykání - dělá si co chce

Příspěvek od johnns »

papirex píše:podobný problém sjem řešil a řeším. co takhle jednotka komfortu? nenatekla Ti v zimě voda pod nohy? já tam měl vody... čvachtalo to pod nohama a vona je ta jednotka pod nohama řidiče. zkus sundat plast u páčky na kapotu a u prahu a podívej se pod koberec. možná tam najdeš zoxidované káble a to by mohl být ten defekt...asi 20 spojů musím přepájet, protože mi zoxidovaly a upe uhnily, pak si to dělalo co chce. okna šly, nešly, centrál taky a tak dále...
Vodu pod kobercem jsem neregistroval a o umístění téhle jednotky také nevím. Prozkoumám, zjistím, díky.

Kjubx
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 27.05.2008 01:40
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Centrální zamykání - dělá si co chce

Příspěvek od Kjubx »

Nazdarek lidicky,
kouknul jsem na tu jednotku a chce se mi brecet :cry: vidim to na sehnani nove jednotky ukazu fotky, pochybuju ze se to da rozchodit. Jen me trosku zarazi ze kdyz jsem ji odpojil abych ji vycistil (pokud to pujde) Otocil jsem klicem na druhou stranu a sjeli mi okenka, tak jsem otocil na spravnou stranu, auto se zamknulo a okenka se zavrela, trosku tomu nerozumim, na co ze je ta jednotka? Myslel jsem ze na central, oken a jeste neco.
Co ted s tim? :(
Přílohy
Nemam slov
Nemam slov
Detajlik
Detajlik

Uživatelský avatar
Currahee
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3692
Registrován: 25.09.2007 10:11
Bydliště: StoVWěžatá Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Centrální zamykání - dělá si co chce

Příspěvek od Currahee »

Tak to je síla. Je mi tě líto. Mám taky strach, ale naposledy jsem viděl svou komfortku takto otevřenou, ale suchou a čistou před rokem. Doufám, že je tomu tak i nadále :roll:
Passat kombi B7 2.0TDI CFGB 157kW by Motorpower DSG 4motion r.2013
Opravy, repase a prodej baterií do akunářadí, diagnostiky, geometrií apod!

Kjubx
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 27.05.2008 01:40
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Centrální zamykání - dělá si co chce

Příspěvek od Kjubx »

Tak jsem ji malinko ocistil a myslim ze nema cenu opravovat, podivejte samy. Netusite kolik to muze stat?
Přílohy
bez komentare
bez komentare
bez komentare 2
bez komentare 2
asi typ
asi typ

Uživatelský avatar
FandaTDI
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1805
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-západ

Re: Centrální zamykání - dělá si co chce

Příspěvek od FandaTDI »

Heezkyy 8O :158: ...tak to snad tu svou komfortku raději ani nechci vidět :wink: ...
ten návod je dobrej :999: už je v oblíbenejch :wink:
...taky mi trošku zlobí centrál(VAG mam a jakž takž vim, v čem je problém, trošku se bojim i t ý komfortky) a co se dveří týče - napadlo mě spojit to s uděláním fólií(i když ty je asi lepší nechat udělat nějakou osvědčenou firmou, jak si to tak pročítam, jen jsem ještě nezjistil, jestli vyndavaj skla ze dveří :?: ...), ale to by chtělo spotř. mat.VW,ap.(špunty a určitě i jedna průchodka kabelů do dveří,...) a možná i nějakou tu sadu stahovaček(resp. nejlíp ty kovový držáky)...jedny dveře už jsem měl rozebraný, ale nemam garáž :( a zkušenosti s fóliema taky ne :?
...
Naposledy upravil(a) FandaTDI dne 28.05.2008 23:52, celkem upraveno 1 x.

Kjubx
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 27.05.2008 01:40
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Centrální zamykání - dělá si co chce

Příspěvek od Kjubx »

Zase ja, nasel jsem na ebay jednotku stejene cislo jen konci misto J na AJ
1J0 959 799 J
1J0 959 799 AJ

nedokaze mi nekdo rict jestli by se dala pouzit? Poradte prosim

Uživatelský avatar
johnns
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 482
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: west

Re: Centrální zamykání - dělá si co chce

Příspěvek od johnns »

Kjubx píše:Zase ja, nasel jsem na ebay jednotku stejene cislo jen konci misto J na AJ
1J0 959 799 J
1J0 959 799 AJ

nedokaze mi nekdo rict jestli by se dala pouzit? Poradte prosim

Pro orientaci - s tím J na konci je v Etce za 3tis. AJ jsem tam nenašel.

Radiocode
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 28.05.2008 21:51

Re: Centrální zamykání - dělá si co chce

Příspěvek od Radiocode »

Taky to potkalo meho kamose,,,ale jednotku jsem ted zahranil,,ze prisel stim driv nez pozdeji,,, zitra zkusim zrusit pres diag. Autoalarm ,,,kamos to koupil ani nevim kde a central je jiny universal a namontovany protoze asi puvodni central asi nesel. Museli tedy i Immo pres diag. asi vypnout jinak by neslo nastartovat. Vlezu do auta a otocim klickem do prvni polohy a vystrazny zacnou blikat asi na 1min a houkat alarm. Sirenu jsme uz odpojily.

PS: Je zajimave kde se vzala ta voda ted v tomto obdoby a kudy tam muze zatekat ze by okolo dveri ???

Odpovědět

Zpět na „Archiv“