Centrální zamykání - dělá si co chce

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
strano
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 274
Registrován: 15.12.2007 15:59

Re: Centrální zamykání - dělá si co chce

Příspěvek od strano »

Tak uz som to po polroku trapenia rozoberanai vyrieisl. Boli odhnite kable v manzete na zadnych dverach. Niekto to tam uz kedysi letoval a z oxidovalo to to. Ale tesi ma ze som nasiel ihlu v kope sena.

Uživatelský avatar
vasatko
Řidič
Řidič
Příspěvky: 135
Registrován: 22.02.2010 07:55
Bydliště: Petřvaldík
Kontaktovat uživatele:

Re: Centrální zamykání - dělá si co chce

Příspěvek od vasatko »

Zdarek a teď já (pročetl jsem snad celé fórum B5.5), já mám trochu jiný problém. Všechny dveře se zamknou v pořádku, auto zabliká a ledka začne blikat (safe mód se zapne).

Jen když otevřu spolujezdcové dveře, tak mi nesvítí lampička a nezobrazí se mi na DOTu že jsou otevřené dveře.

Prostě opačný případ než mají všichni. A tak se ptám je to asi mikrospínač, že? Předpokládám že bude bloknutý v sepnutém stavu (a všichni máte opačný problém, prostě Vám nespíná), takže studené spoje a kopmfortku můžu vyloučit? Nechce se mi rozebírat (jen kvůli lampičky a DOTu, když vše funguje) v takové zimě venku. Tak se prve ptám.
VW Vento 1.9 TDi (r.v. 1998, 81kw+chip, no tunning)
VW Passat 1.9 TDi (r.v. 2004, 96kw, kombi, no tunning)
Škoda Superb II 2.0 TDi (r.v. 2009, 103kw, hatchback, no tunning)

Daves
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 22.01.2012 13:15

Re: Centrální zamykání - dělá si co chce

Příspěvek od Daves »

Ahoj všichni.
Mám auto Passat B5,5 s následujícím problémem:
Asi před měsícem mi přestal fungovat dálkový ovladač centrálního zamykání. Šel jsem okolo auta a zámky sami od sebe zacvakali a druhý den sami začali svítit blinkry a dálkáč přestal fungovat. Hned mě bylo jasný, že je komfortka pod vodou. Takže jsem to rozdělal a našel jednotku pod vodou a trochu zoxidovanou. Perfektně jsem jednotku vyčistil lihem a propájel některé spoje. Jednotku jsem vrátil zpět a nastal problém.
Vše až na dálkové ovladače centrálu funguje. Nejde ani znovu nakódování ovladačů.
Nevíte co by se s tím dalo dělat, aby ta dálka fungovala.

fb_lukáš44
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 07.02.2021 17:53

Re: Centrální zamykání - dělá si co chce

Příspěvek od fb_lukáš44 »

Mám také problém s pasikem rok 2001.Vybila se mi baterka a nešel dálkový centrál.Po nabití baterky začala blikat kontrolka u dveří ale dálkový centrál nebungoval.Problem je v tom že mám všechny zamky zaslepené.jedine zamykání dveří mi funguje i vnitr auta.Nema někdo radu v čem může být problém a proč mi nefunguje dálka.Batwrka v klíči nová ale nereaguje.Dekuji

Axle
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 25.12.2018 23:14

Re: Centrální zamykání - dělá si co chce

Příspěvek od Axle »

Ahoj.
Chtěl jsem poprosit o radu.
Mám Golf 5 Variant a zlobí centrál. Zpočátku jen nešlo odemykat na dálku ale šlo zamykat. Nyní již nejde ani zamykat na dálku. Musím nejdřív manuálně odemknout a potom po otočení klíčkem ve spínací skřínce můžu zevnitř buď odemykat nebo zamykat. Řidičovy dveře mohu odemykat nebo zamykat jedině klíčkem.
K tomu se přidaly anomálie s blinkrama kdy se klidně rozblikají opačným směrem. K tomu přestalo fungovat podsvícení tlačítek a blinkr řidičovo dveří.
Co vy na to.
Hodit to ze skály?

Odpovědět

Zpět na „Archiv“