Žmolky na alkantaře + fotky str. 5

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Žmolky na alkantaře

Příspěvek od TNT »

Cyp_the_trestacz píše:No, nevyřešilo, ale dneska sem mluvil poprvé s původním majitelem a je ochotnej mluvit se mnou. Takže počkáme na rozhodnutí státní zástupkyně a pak si budeme volat.
Jinak co se týče tý kůže, tak se to skoro nedá zkurvit.. Měl sem na sedačkách hrozný žmolky, který jsem odholil zastřihovačem vousů. Ty malý chloupky jsem pak zkoušel všechno možný, ale neúčinnější byla břitva, pak Gilette Mach III turbo, nebo jemnej šmirgl.. Ale jak řikám, ten šmirgl to nezníčí ani h***o, tak to zkuste.. Ale nejdřív sundejte ty velký žmolky, pak zkoušejte.. Nejvíc fungoval Gilette a šmirgl..Ale krouživý pohyby, jinak nic..
Tak aspon tak, preju at se to podari....

No a zkusime teda Mach 3 Turbo, uvidime co to udela, jeste dej to cislo smirku a jdem na to. :wink:

Uživatelský avatar
Octava
Profík
Profík
Příspěvky: 1179
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Žmolky na alkantaře

Příspěvek od Octava »

tak teda ja je tam mam taky,a docela dost,ale po 330 000km se nejni cemu divit :lol:

Uživatelský avatar
vwszene
Profík
Profík
Příspěvky: 1160
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jížní čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Žmolky na alkantaře

Příspěvek od vwszene »

No já se snad do toho pustim taky, jak to tu pročítám. :mail:
TUNING 4 EVER

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Žmolky na alkantaře

Příspěvek od Mára_VR6 »

DavidVr píše:Ahoj Máro. Řešil jsem stejný problém, ať uděláš cokoli, pořád to půjde vidět. Alcantara je syntetický materiál, který neodolává tření. Jediná možnost je výměna daných dílů. Dokonce jsem si obstaral z Itálie od výrobce 1 mb k výměně. Jelikož jsem v oboru, tak jsem výměnu udělal sám, a výsledek je: JAKO NOVÉ! Výměna je náročná, protože je v sedadlech vyhřívání. Při párání a sešívání musíš být velmi opatrný na kabeláž. Pokud máš někoho kdo Ti to udělá, tak mám pro Tebe ještě kousek. Připojuji náhled na vyměněné díly vč. kůže.
Davide díky moc za nabídku :wink: , ale to se u mě asi nepovede, protože já mám tyhle sedačky :?
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

DavidVr
Řidič
Řidič
Příspěvky: 189
Registrován: 23.02.2008 14:39
Bydliště: Ostrava

Re: Žmolky na alkantaře

Příspěvek od DavidVr »

Mára_VR6 píše:
DavidVr píše:Ahoj Máro. Řešil jsem stejný problém, ať uděláš cokoli, pořád to půjde vidět. Alcantara je syntetický materiál, který neodolává tření. Jediná možnost je výměna daných dílů. Dokonce jsem si obstaral z Itálie od výrobce 1 mb k výměně. Jelikož jsem v oboru, tak jsem výměnu udělal sám, a výsledek je: JAKO NOVÉ! Výměna je náročná, protože je v sedadlech vyhřívání. Při párání a sešívání musíš být velmi opatrný na kabeláž. Pokud máš někoho kdo Ti to udělá, tak mám pro Tebe ještě kousek. Připojuji náhled na vyměněné díly vč. kůže.
Davide díky moc za nabídku :wink: , ale to se u mě asi nepovede, protože já mám tyhle sedačky :?
Máro, tak to Ti, bohužel, nevýjdu vstříc. Béžovou nemám. Budeš muset zkusit některou z rad klubáků, ale asi bych volil ruční žiletku. Rozhodnutí je samozřejmě na Tobě. Držím palce.

Uživatelský avatar
Cyp_the_trestacz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Žmolky na alkantaře

Příspěvek od Cyp_the_trestacz »

DavidVr píše: Máro, tak to Ti, bohužel, nevýjdu vstříc. Béžovou nemám. Budeš muset zkusit některou z rad klubáků, ale asi bych volil ruční žiletku. Rozhodnutí je samozřejmě na Tobě. Držím palce.
Taky mám běžový sedačky s Alcantarou a šlo to docela dobře... Tou žiletkou.. Jedinej problém je, že ty velký žmolky dostaneš dolu hned, ale ty malý vlásečky co zbydou jdou hodně těžko i tou žiletkou a dycky tam nějaký zůstanou..

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Žmolky na alkantaře

Příspěvek od Mára_VR6 »

Tááákže věci se mají tak:

Odžmolkovač ETA za 2 kila :arrow: nepomáhá vůbec, ale alespoň mám něco na svetry :wink:

Holící břity :arrow: trošku to funguje, ale udělat 4 sedačky by trvalo tak tejden :roll:

Smirkový papír hrubost 240 :arrow: funguje dobře :D , jedno sedadlo cca 10 min a výsledek uspokojivý 8) . Ještě doma zkusím jemnější a uvidí se.

Čiliže, vždy jsem chtěl být čalouníkem a smirkový papír byla pro mě jasná volba :lol: :lol: :lol:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
Santiago
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1878
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Žmolky na alkantaře

Příspěvek od Santiago »

vyser se na to a kup si potahy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
last train to universe :bot:

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10100
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: Žmolky na alkantaře

Příspěvek od majkl1 »

Mára_VR6 píše:Tááákže věci se mají tak:

Odžmolkovač ETA za 2 kila :arrow: nepomáhá vůbec, ale alespoň mám něco na svetry :wink:

Holící břity :arrow: trošku to funguje, ale udělat 4 sedačky by trvalo tak tejden :roll:

Smirkový papír hrubost 240 :arrow: funguje dobře :D , jedno sedadlo cca 10 min a výsledek uspokojivý 8) . Ještě doma zkusím jemnější a uvidí se.

Čiliže, vždy jsem chtěl být čalouníkem a smirkový papír byla pro mě jasná volba :lol: :lol: :lol:
Tak tak vedoucí. Motala se máma, motal se táta. Když mi bylo 13 a já se rozhodoval čím budu, chlast pro mě byl jasná volba. :bot: :cry2:
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Žmolky na alkantaře

Příspěvek od Mára_VR6 »

Santiago píše:vyser se na to a kup si potahy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
asi jo, tuhle jsem viděl takový krásný v baumaxu za 199,- :lol:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
Santiago
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1878
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Žmolky na alkantaře

Příspěvek od Santiago »

Mára_VR6 píše:
Santiago píše:vyser se na to a kup si potahy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
asi jo, tuhle jsem viděl takový krásný v baumaxu za 199,- :lol:
to budou asi ty tílka co :lol: :lol: :lol:
last train to universe :bot:

Uživatelský avatar
vwszene
Profík
Profík
Příspěvky: 1160
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jížní čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Žmolky na alkantaře

Příspěvek od vwszene »

To mě se nejvíc líbí ty semišový, který se dávaj do Oktávek.To je prostě bomba.To je daleko lepší, než nějaká béžová Alcantara. 8)
TUNING 4 EVER

Uživatelský avatar
Pašák
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3039
Registrován: 10.11.2007 16:06
Bydliště: okr. Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Žmolky na alkantaře

Příspěvek od Pašák »

vwszene píše:To mě se nejvíc líbí ty semišový, který se dávaj do Oktávek.To je prostě bomba.To je daleko lepší, než nějaká béžová Alcantara. 8)
Něco proti Béžové Alcantaře??? :evil: :evil: :evil:
Můj Passat zde: http://www.pasak.webnode.cz
Chceš na svého mazla folie? Doporučuju..: http://www.autofolie-alter.com
Velké díky patří stevemu za všechno kolem passata... ;)

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Žmolky na alkantaře

Příspěvek od Mára_VR6 »

takže po práci jsem koupil 360 šmirgl, nelenil a šel jsem pracovat na sedačkách.
všechny sedačky jsem obrousil a musím říct, že je to naprostá paráda :!: . všechny 4 sedačky mě trvaly cca 2 hodiny a papíru jsem spotřeboval necelý 2 archy za 18kč :lol: :lol:
Jsou jako nový a vřele vám to všem doporučuju, určitě se toho nebojte, není co zkazit a nebojte se zabrat :wink: , krouživý pohyby mě nefungovaly, takže dlouhý rovný rychlý tahy, jako když brousíte nějaký prkýnko. 8)
SMRT žmolkům :lol: :lol:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
Pašák
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3039
Registrován: 10.11.2007 16:06
Bydliště: okr. Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Žmolky na alkantaře

Příspěvek od Pašák »

Mára_VR6 píše:takže po práci jsem koupil 360 šmirgl, nelenil a šel jsem pracovat na sedačkách.
všechny sedačky jsem obrousil a musím říct, že je to naprostá paráda :!: . všechny 4 sedačky mě trvaly cca 2 hodiny a papíru jsem spotřeboval necelý 2 archy za 18kč :lol: :lol:
Jsou jako nový a vřele vám to všem doporučuju, určitě se toho nebojte, není co zkazit a nebojte se zabrat :wink: , krouživý pohyby mě nefungovaly, takže dlouhý rovný rychlý tahy, jako když brousíte nějaký prkýnko. 8)
SMRT žmolkům :lol: :lol:
Takže já se zítra stavým a ukážeš mi tu nádheru, že bych se taky zbavil žmolků! Ale já asi ještě nějakej pátek ty sedačky z půdy nesnesu :cry:
Můj Passat zde: http://www.pasak.webnode.cz
Chceš na svého mazla folie? Doporučuju..: http://www.autofolie-alter.com
Velké díky patří stevemu za všechno kolem passata... ;)

Odpovědět

Zpět na „Archiv“