Světýlko v kaslíku...Passat B5

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

mates666
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 25.04.2008 18:34

Světýlko v kaslíku...Passat B5

Příspěvek od mates666 »

Zdravim, potřeboval bych poradit... Světýlko v kaslíku v Passatu B5 r.v. 98....vypadlo mi z toho světýlka takové to pérko a nevim jak to pérko patří abych to mohl namontovat zpátky... Děkuju za pomoc :)

Uživatelský avatar
Prouza
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 307
Registrován: 07.01.2008 12:55
Bydliště: Znojmo - Dyjákovičky

Re: Světýlko v kaslíku...Passat B5

Příspěvek od Prouza »

mates666 píše:Zdravim, potřeboval bych poradit... Světýlko v kaslíku v Passatu B5 r.v. 98....vypadlo mi z toho světýlka takové to pérko a nevim jak to pérko patří abych to mohl namontovat zpátky... Děkuju za pomoc :)

:lol:
Taky sem měl amok tam dát modrou diodu.....
A ani za prase to nemužu složit tak budu muset zajet do VW ať mi to dají dohromady :oops:
Kdyby někdo měl nákres nebo zkušenost jak to zpravit sem s ní, ale teď řeším jestě horší problém, von mi brácha urval od toho kastlíku kliku a ještě ji zavřel dovnitř :lol:

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Světýlko v kaslíku...Passat B5

Příspěvek od TNT »

Zjisti kdo je nejbliz k tobe, vyndejte to svetylko a podle nej to sloz. Zadna veda. Uz jsem jich par taky skladal.
Obrázek

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Světýlko v kaslíku...Passat B5

Příspěvek od Mára_VR6 »

Prouza píše:
mates666 píše:Zdravim, potřeboval bych poradit... Světýlko v kaslíku v Passatu B5 r.v. 98....vypadlo mi z toho světýlka takové to pérko a nevim jak to pérko patří abych to mohl namontovat zpátky... Děkuju za pomoc :)

:lol:
Taky sem měl amok tam dát modrou diodu.....
A ani za prase to nemužu složit tak budu muset zajet do VW ať mi to dají dohromady :oops:
Kdyby někdo měl nákres nebo zkušenost jak to zpravit sem s ní, ale teď řeším jestě horší problém, von mi brácha urval od toho kastlíku kliku a ještě ji zavřel dovnitř :lol:
:lol: :lol: tak to je šikula :!: :lol:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Světýlko v kaslíku...Passat B5

Příspěvek od Mára_VR6 »

TNT píše:Zjisti kdo je nejbliz k tobe, vyndejte to svetylko a podle nej to sloz. Zadna veda. Uz jsem jich par taky skladal.
Taky se mi to rozpadlo a trvalo mi asi hodinu, než jsem na to přišel a fakt jsem myslel, že to rozšlapu a radši koupím nový, ale podařilo se. Ale jak tam to pérko patří ti fakt nejsem schopnej popsat :?
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Světýlko v kaslíku...Passat B5

Příspěvek od TNT »

Mára_VR6 píše:
TNT píše:Zjisti kdo je nejbliz k tobe, vyndejte to svetylko a podle nej to sloz. Zadna veda. Uz jsem jich par taky skladal.
Taky se mi to rozpadlo a trvalo mi asi hodinu, než jsem na to přišel a fakt jsem myslel, že to rozšlapu a radši koupím nový, ale podařilo se. Ale jak tam to pérko patří ti fakt nejsem schopnej popsat :?
Popsat to nejde, podle fotky to asi taky prd poznas...Fakt je nejlepsi mit druhy funkcni v ruce. Pak je to otazka 5min. :P

Uživatelský avatar
Currahee
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3692
Registrován: 25.09.2007 10:11
Bydliště: StoVWěžatá Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Světýlko v kaslíku...Passat B5

Příspěvek od Currahee »

Prouza píše:
mates666 píše:Zdravim, potřeboval bych poradit... Světýlko v kaslíku v Passatu B5 r.v. 98....vypadlo mi z toho světýlka takové to pérko a nevim jak to pérko patří abych to mohl namontovat zpátky... Děkuju za pomoc :)

:lol:
Taky sem měl amok tam dát modrou diodu.....
A ani za prase to nemužu složit tak budu muset zajet do VW ať mi to dají dohromady :oops:
Kdyby někdo měl nákres nebo zkušenost jak to zpravit sem s ní, ale teď řeším jestě horší problém, von mi brácha urval od toho kastlíku kliku a ještě ji zavřel dovnitř :lol:
Ty (ne)máš, ale kliku :? Já to světýlko zrovna včera asi po 30cáté skládal taky a je to brnkačka. To péro si nasadím na páčku a natáhnu ho, pak nasunu komplet na kontakty :dog: a nakonec nacvaknu ten vnější oválný díl 8) Pokud máš péro správně zasunutý :lol: tak oba ohnuté konce musí být na kontaktech vidět. Žádný nesmí být za kontaktem schovaný :old: :wink:
Passat kombi B7 2.0TDI CFGB 157kW by Motorpower DSG 4motion r.2013
Opravy, repase a prodej baterií do akunářadí, diagnostiky, geometrií apod!

revan666
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 30.09.2007 18:02

Re: Světýlko v kaslíku...Passat B5

Příspěvek od revan666 »

Dúfam, že to pomôže, posielam nejaké foto.
Přílohy
{1DA8D269-D959-49F3-B9E4-EB8335020ED4}.jpg
{2B0F417E-F73D-4CEA-8702-687034B35404}.jpg
{3EB246A6-DB88-46E5-9159-F4E1D149C6BE}.jpg
{8A590B62-3C1F-4549-8020-EF21DD60A00A}.jpg
{468CF57B-DD4F-4644-AC1B-87329F916233}.jpg
{1873AA3C-1AE8-4B1D-BFB9-3DB86D8EE320}.jpg
{88342C09-0AB2-4D25-B52A-9CFAE5E91A19}.jpg
{782839DA-C4C2-4241-BDEB-586612C69BFF}.jpg
{A232518F-9888-433A-A48F-6EAD24B89566}.jpg
{C76CBAED-2F3D-4D8C-9141-F91AA13537DE}.jpg

Uživatelský avatar
Prouza
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 307
Registrován: 07.01.2008 12:55
Bydliště: Znojmo - Dyjákovičky

Re: Světýlko v kaslíku...Passat B5

Příspěvek od Prouza »

Mára_VR6 píše:
Prouza píše:
:lol:
Taky sem měl amok tam dát modrou diodu.....
A ani za prase to nemužu složit tak budu muset zajet do VW ať mi to dají dohromady :oops:
Kdyby někdo měl nákres nebo zkušenost jak to zpravit sem s ní, ale teď řeším jestě horší problém, von mi brácha urval od toho kastlíku kliku a ještě ji zavřel dovnitř :lol:
:lol: :lol: tak to je šikula :!: :lol:
No abych řekl pravdu mám teď doma toho bráchovýho passata, takže bych se mohl mrknout na to jak to vypadá složený, ale nechci jet do VW s oběma passatama :lol:

Jinak dík za návod, podle tohohle už bych to složit mohl!

Uživatelský avatar
vwszene
Profík
Profík
Příspěvky: 1160
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jížní čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Světýlko v kaslíku...Passat B5

Příspěvek od vwszene »

Neni to nic složitýho.Nejdůležitější je si uvědomit, že pokud ta páčka je ohnutá, tak to nesmí svítit, kaslík je zavřený.Jak se ta páčka narovná, tak se to propojí na konci s plíškem, a světlo svítí - kaslík je otevřenej.Je to těžký takhle vysvětlovat, ale když na to chvíli budeš koukat, tak to pochopíš, jak to funguje.
TUNING 4 EVER

mates666
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 25.04.2008 18:34

Re: Světýlko v kaslíku...Passat B5

Příspěvek od mates666 »

No mě z toho asi švihne.... Už několik dní se to světýlko snažim dát dohromady... Už jsem vyzkoušel snad všechny varianty jak to pérko nasadit správně a stále nic.... ani fotky nepomohly... Začínám uvažovat, že radši koupím nové....Ale pokud by se našel někdo, kdo by měl nějaké detailní fotečky jak je přesně to pérko ve světýlku umístěné byl bych moooc rád....Za necelých 14 dní odjíždím na dovolenou autem a chtěl bych to mít hotový... Díky :)

Uživatelský avatar
passat14
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 330
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Nitra

Re: Světýlko v kaslíku...Passat B5

Příspěvek od passat14 »

ked sme pri tych svetielkach,ake ziarovky idu do svetiel na citanie nad zadnymi sedackami?...

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Světýlko v kaslíku...Passat B5

Příspěvek od TNT »

passat14 píše:ked sme pri tych svetielkach,ake ziarovky idu do svetiel na citanie nad zadnymi sedackami?...
Obycejny sufitky...Klasickej rozmer.

Uživatelský avatar
Rikipiki
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 365
Registrován: 17.01.2008 10:09
Bydliště: DětmaroVWice

Re: Světýlko v kaslíku...Passat B5

Příspěvek od Rikipiki »

Jo jo světýlko, taky se mě to rozpadlo a asi dva dny , pěkně po objedě jsem koumal , jak to vlastně patr'í zpátky. Ti němčourï to teda vymysleli. :lol:

Uživatelský avatar
Rikipiki
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 365
Registrován: 17.01.2008 10:09
Bydliště: DětmaroVWice

Re: Světýlko v kaslíku...Passat B5

Příspěvek od Rikipiki »

mates666 píše:Zdravim, potřeboval bych poradit... Světýlko v kaslíku v Passatu B5 r.v. 98....vypadlo mi z toho světýlka takové to pérko a nevim jak to pérko patří abych to mohl namontovat zpátky... Děkuju za pomoc :)
Já to měl rozebrané asi pr'ed půl rokem, tak uz' si to taky presně nepamatuju, ale jestli ti to pomůz'e , tak vím ,z'e ta pruz'inka je zároven' i kontakt a vodič - to mi trvalo ,nez' jsem to pochopil.Jak to poskládáš ,tak si trkneš do hlavy-"jez'íš ,to je jasné , z'e mě to nenapadlo hned." Jako já. :mrgreen: Tomu Helmutovi co to vymyslel bych dal Nobelovu cenu! :evil:
Naposledy upravil(a) Rikipiki dne 07.06.2008 11:33, celkem upraveno 1 x.

Odpovědět

Zpět na „Archiv“