Přední světla B5 - LED denní svícení

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
novalis
Řidič
Řidič
Příspěvky: 165
Registrován: 26.01.2008 16:08
Bydliště: Ostrovánky (u Kyjova)

Re: Přední světla B5 - LED denní svícení

Příspěvek od novalis »

DavidVr píše: Přávě, že jsem to již naživo u A4 viděl, a nic moc, svítil raději i xenony. Ale u A4 je to více vidět určitě, protože jsou světlomety černé, nikoli chromované, tak je tam kontrast. Dokonce i led S6 je více vidět, je také v kontrastu s černou barvou nárazníku. Integrované ledky v chromu spývají v jeden celek, tak bych to viděl, protože mi příjde, že jsou ledky silné dost. :roll: Co vy na to, mýlim se? :?: Koukněte na tu A4, a to fotí profi, já bych led na slunci přehlídl hned...
Myslim ze ty z A4ky sviti o dost lip nez ty od Sonaru co sme si namontovali :( a ve dne, kdyz jede kolona aut docela vycnivaji :) Ono z blizka uz tak moc videt nejdou (stejne jako ty S6 - jdou videt dobre z dalky, ale z blizka uz je protijedouci ridic nad urcitym uhlem a uz tak moc nesviti do oci), ale z dalky tahnou oci dobre a o to asi jde - aby clovek z dalky videl, ze neco jede. Az uz je auto bliz, tak uz moc svetla videt nemusi, kdyz vidi cele auto 8O

Jeste to bude chtit dodelat blikani tech Sonaru pri odbocovani, jako to delaji u A4 :oops:
.

Ovládání LED světel pro denní svícení Audi S6 - http://led.novalisnet.cz/led_svetla_denni_sviceni.php, coming home/leaving home, zeslabení LED při odbočování, corner light, přímá podpora CANbus

DavidVr
Řidič
Řidič
Příspěvky: 189
Registrován: 23.02.2008 14:39
Bydliště: Ostrava

Re: Přední světla B5 - LED denní svícení

Příspěvek od DavidVr »

novalis píše:
DavidVr píše: Přávě, že jsem to již naživo u A4 viděl, a nic moc, svítil raději i xenony. Ale u A4 je to více vidět určitě, protože jsou světlomety černé, nikoli chromované, tak je tam kontrast. Dokonce i led S6 je více vidět, je také v kontrastu s černou barvou nárazníku. Integrované ledky v chromu spývají v jeden celek, tak bych to viděl, protože mi příjde, že jsou ledky silné dost. :roll: Co vy na to, mýlim se? :?: Koukněte na tu A4, a to fotí profi, já bych led na slunci přehlídl hned...
Myslim ze ty z A4ky sviti o dost lip nez ty od Sonaru co sme si namontovali :( a ve dne, kdyz jede kolona aut docela vycnivaji :) Ono z blizka uz tak moc videt nejdou (stejne jako ty S6 - jdou videt dobre z dalky, ale z blizka uz je protijedouci ridic nad urcitym uhlem a uz tak moc nesviti do oci), ale z dalky tahnou oci dobre a o to asi jde - aby clovek z dalky videl, ze neco jede. Az uz je auto bliz, tak uz moc svetla videt nemusi, kdyz vidi cele auto 8O

Jeste to bude chtit dodelat blikani tech Sonaru pri odbocovani, jako to delaji u A4 :oops:

Je to možné, asi máš pravdu. A4, kterou jsem viděl byla dost blízko, tak to nebylo tak výrazné. Musím souhlasit, ledky tak nebijí do očí, klasické lampy svítí opravdu hodně a často mě oslňují i ve dne. Ledky by měli být teoreticky FOREVER, no uvidíme. Každopádně ledky nejdou u Sonaru vyměnit, jak jedna odejde, tak měníš celé světlo. Ale mám na chatě rádio z doby ledové a ledky svítí dodnes. :wink:

Uživatelský avatar
isita
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 09.04.2008 18:03
Bydliště: Dvorce okr. Bruntál

Re: Přední světla B5 - LED denní svícení

Příspěvek od isita »

F2Tuning píše:Zde je pár foto...B5
Je to dost dobrý. Též do toho půjdu

Uživatelský avatar
juraj_vranak
Pilot
Pilot
Příspěvky: 715
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední světla B5 - LED denní svícení

Příspěvek od juraj_vranak »

tak ak mate niekto záujem, mam tie svetla na predaj, mozno aj s xenonmi :wink:

Uživatelský avatar
F2Tuning
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Markredwitz DE
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední světla B5 - LED denní svícení

Příspěvek od F2Tuning »

Tady jsou 4 fotky světel po montáži na 3BG...
Přílohy
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
http://www.f2tuning.cz" onclick="window.open(this.href);return false; - f2tuning@gmail.com
http://www.tuningoptika.cz" onclick="window.open(this.href);return false; - tuningoptika@gmail.com

Karo Lack Centrum
Bottger str. 6
Markredwitz 95615 DE

Uživatelský avatar
pospi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 22.09.2008 15:07
Bydliště: JIHLAVA
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední světla B5 - LED denní svícení

Příspěvek od pospi »

Ahoj všem... Přešel jsem ze škody na VW a hnedka bych rád měnil světla na me B5 protože jsou na h***o. Pokud máte někdo stránku, kde bych je koupil nejlevněji nebo něco víte hoďte odkaz. Díky moc.. :D

Uživatelský avatar
juraj_vranak
Pilot
Pilot
Příspěvky: 715
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední světla B5 - LED denní svícení

Příspěvek od juraj_vranak »

To F2Tuning: tu karu chci ! :mrgreen:

Uživatelský avatar
vwszene
Profík
Profík
Příspěvky: 1160
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jížní čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední světla B5 - LED denní svícení

Příspěvek od vwszene »

8O No tak to asi nejsi sám.Fakt bomba Pašík.
TUNING 4 EVER

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední světla B5 - LED denní svícení

Příspěvek od šimek »

vwszene píše:8O No tak to asi nejsi sám.Fakt bomba Pašík.
To je hodně monstrózní.

Uživatelský avatar
Fíša
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 29.09.2007 15:03
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední světla B5 - LED denní svícení

Příspěvek od Fíša »

novalis píše:Taky uz je mam a potvrzuji ze ve dne nejdou moc videt (to ale jezdim s S6 LED, tyto na denni sviceni stejne nejsou), ale v noci parada :)
Prosím tě kolik stály ty světla? díkes
Auto - pneu servis Jílové u Děčína
Prodej nových i použitých ND
Plnění autoklimatizací + oprava

Uživatelský avatar
novalis
Řidič
Řidič
Příspěvky: 165
Registrován: 26.01.2008 16:08
Bydliště: Ostrovánky (u Kyjova)

Re: Přední světla B5 - LED denní svícení

Příspěvek od novalis »

Fíša píše:
novalis píše:Taky uz je mam a potvrzuji ze ve dne nejdou moc videt (to ale jezdim s S6 LED, tyto na denni sviceni stejne nejsou), ale v noci parada :)
Prosím tě kolik stály ty světla? díkes
Myslis ty hlavni svetla s LEDkami (ty mam z F2tuning), nebo S6 LEDkove na denni sviceni? ty jsem sehnal pres ebay, asi za 5500,-, normalne u dealeru Audi vyjdou asi na 7000 + jsou k tomu potreba jeste konektory s kabliky. A ovladani jsem si na to udelal sam, viz me stranky.
.

Ovládání LED světel pro denní svícení Audi S6 - http://led.novalisnet.cz/led_svetla_denni_sviceni.php, coming home/leaving home, zeslabení LED při odbočování, corner light, přímá podpora CANbus

Uživatelský avatar
ostris B6
Řidič
Řidič
Příspěvky: 81
Registrován: 29.08.2008 18:32
Bydliště: KrnoVW-OstraVWa

Re: Přední světla B5 - LED denní svícení

Příspěvek od ostris B6 »

Taky je mam foto nic moc, ale na kouknutí stačí...
Přílohy
passat2.jpg
svetla.jpg
passat1.jpg
VW PASSAT 3C, 125kW, 170 psů...

Uživatelský avatar
novalis
Řidič
Řidič
Příspěvky: 165
Registrován: 26.01.2008 16:08
Bydliště: Ostrovánky (u Kyjova)

Re: Přední světla B5 - LED denní svícení

Příspěvek od novalis »

Tak uz mi v kazdem svetle prestala svitit jedna LED (na ruznych mistech), takze pujdou na reklamaci.
Nemate nekdo taky tak spatnou zkusenost s F2tuning, kdy kdyz neco chcete koupit je vsechno v pohode, ale kdyz chcete reklamovat, tak neodpovidaji na email, ani nezvedaji mobil? :evil: U z se s nima nebudu snazit zkontaktovat, ale rovnou jim tam poslu krabici se svetly :twisted:

Novalis
.

Ovládání LED světel pro denní svícení Audi S6 - http://led.novalisnet.cz/led_svetla_denni_sviceni.php, coming home/leaving home, zeslabení LED při odbočování, corner light, přímá podpora CANbus

Odpovědět

Zpět na „Archiv“