climatronic

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
elit
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1573
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od elit »

Ja AUTO nepouzivam vubec, tak nejak mi vadi, ze to nemam pod kontrolou :roll: takze klimu zapinam/ vypinam stiskem ECON.
Passat 2008 BMP

Uživatelský avatar
Ivo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 57
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vranovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivo »

kubiss píše:ahoj chci se zeptat jak vam chodi climatronic..hledal jsem i stare tema ale tohle tady neni...tj..pri nastartovani vam vetraky hned najedou na max nebo ne? protze moje b5 r00 jede pri auto na 4 carky a otcova b6 r02 jede hned na max..pri stjen teplote...stoji vedle sebe obe auta pozadovana teplota 22..nevim jestlo to je novejsim softem nebo co to ma znamemat diky za nazora...
Nekde se to tu resilo. Pokud mas opravdu B5 (a ne B5.5), tak na auto se pocet dilku nemeni i kdyz se meni rychlost otacek. Tak do dela moje klima (B5, 07/2000), kdyz dam auto, sviti 4 dilky ventilatoru a celou dobu se nehnou, i kdyz automatika slysitelne meni otacky ventilatoru. Spravny pocet dilku ukazuje myslim prave az klima v B5.5 nebo napr. v koctavkach (asi 3 co v nich v praci jezdim). Neresim co vidim na disleji, resim jak mi v tom aute je. :) Automatika mi vyhovuje, nefouka mi studene na nohy a teplotu udrzi. :ura1:
Ivo

Uživatelský avatar
kubiss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 535
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostravwa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kubiss »

Ivo píše:
kubiss píše:ahoj chci se zeptat jak vam chodi climatronic..hledal jsem i stare tema ale tohle tady neni...tj..pri nastartovani vam vetraky hned najedou na max nebo ne? protze moje b5 r00 jede pri auto na 4 carky a otcova b6 r02 jede hned na max..pri stjen teplote...stoji vedle sebe obe auta pozadovana teplota 22..nevim jestlo to je novejsim softem nebo co to ma znamemat diky za nazora...
Nekde se to tu resilo. Pokud mas opravdu B5 (a ne B5.5), tak na auto se pocet dilku nemeni i kdyz se meni rychlost otacek. Tak do dela moje klima (B5, 07/2000), kdyz dam auto, sviti 4 dilky ventilatoru a celou dobu se nehnou, i kdyz automatika slysitelne meni otacky ventilatoru. Spravny pocet dilku ukazuje myslim prave az klima v B5.5 nebo napr. v koctavkach (asi 3 co v nich v praci jezdim). Neresim co vidim na disleji, resim jak mi v tom aute je. :) Automatika mi vyhovuje, nefouka mi studene na nohy a teplotu udrzi. :ura1:
aha ok jo opravdu 4/2000..zajimave diky za nazor

Uživatelský avatar
Fox-CZ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Novy Jicin

Re: climatronic

Příspěvek od Fox-CZ »

MaxxCZ píše:Neví někdo co znamenají chybové kódy 4F9 a 511 v climatroniku?? Díky
mam taky tuto chybu 4F9 a nasel jsem,ze by to melo byt todle... 4F9 Frischluftgeblase 0x25,nevite co to znamena??prijde mi ,ze bezi vse jak ma,diky
Passat 2002 TDIPD 96KW

Uživatelský avatar
Tomasek1234
Pilot
Pilot
Příspěvky: 830
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Tomasek1234 »

chyba 4F9 je neco s nasavanim cerstveho vzduchu z venku. Vic mi nikdo nedokazal rict. ale klima mi s tim funguje jen chybu jednou za 2 mesice vymazu a je to :)

Uživatelský avatar
KAKY
Řidič
Řidič
Příspěvky: 70
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Příbram 261 01 CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KAKY »

mne to taky psalo různe prasárny a stačilo vymněnit náplň a ted to chladí na na min. mezi 9-11 stupni a je to paráda bez hlášek :ven:

Uživatelský avatar
Tomasek1234
Pilot
Pilot
Příspěvky: 830
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Tomasek1234 »

me to ukazuje taky 9°C jen si proste jednou za mesic nebo dva napise 4F9 :)

Uživatelský avatar
Fox-CZ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Novy Jicin

Příspěvek od Fox-CZ »

Tomasek1234 píše:chyba 4F9 je neco s nasavanim cerstveho vzduchu z venku. Vic mi nikdo nedokazal rict. ale klima mi s tim funguje jen chybu jednou za 2 mesice vymazu a je to :)
hmm to by mohlo byt...dnes jsem stim trochu laboroval a zjistil jsem,ze na vnitrni cirkulaci mi to na plne otacky ventilatoru vice fuci,jak kdyz to nasava vzduch z venku,neni to divne??jestli to delalo drive nevim,pac jsem to tak nepozoroval,jak to jede vam ?
Passat 2002 TDIPD 96KW

Odpovědět

Zpět na „Archiv“