Adaptér na mp3 - adresáře

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
johnns
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 482
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: west

Adaptér na mp3 - adresáře

Příspěvek od johnns »

Jde někomu na tomto virtuálním adaptéru, s kombinací s rádiem Gamma, zvolit adresář CD07 a výše? Z manuálu vyplývá, že je možnost mít více jak 6 adresářů. Pravda je, že origo cd měnič je na 6 cd, ale zná-li někdo způsob jak tam navolit víc jak 6 adresářů, pls napište. Zkoušel jsem různý kombinace kláves, no ani ťuk :roll:
Dikes
Přílohy
55usbvw009.jpg

Uživatelský avatar
koldavideo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 253
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kroměříž

Re: Adaptér na mp3 - adresáře

Příspěvek od koldavideo »

Prý to jde jen těm co mají multifunkční volant. :wink: Já jsem to ještě nezkoušel. Měl jsem s tím trochu problémy. Hlavně se stává že dlouho načítá z flash disku. Včera jsem udělal defragmentaci disku a zatím OK. :wink:

Uživatelský avatar
karelretik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 251
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Adaptér na mp3 - adresáře

Příspěvek od karelretik »

a v těch šesti adresářích můžeš mít podadresáře nebo ne?

Uživatelský avatar
Santiago
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1878
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Adaptér na mp3 - adresáře

Příspěvek od Santiago »

nemůžeš, je to emulace changeru,
takže 6 adresářů jako 6 cd, bez podadresářů, 1 adresár 99 songu, hotovo....
last train to universe :bot:

Uživatelský avatar
johnns
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 482
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: west

Re: Adaptér na mp3 - adresáře

Příspěvek od johnns »

Santiago píše:nemůžeš, je to emulace changeru,
takže 6 adresářů jako 6 cd, bez podadresářů, 1 adresár 99 songu, hotovo....
...basta, fidly! :lol:
Díky za info všem :mrgreen:

Hattrick
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec Kralove
Kontaktovat uživatele:

Re: Adaptér na mp3 - adresáře

Příspěvek od Hattrick »

ahoj, ja ho puzivam s podadresarema, mam ho tedy pripojeny k MFD navigaci, ale to je podle me jedno

Uživatelský avatar
karelretik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 251
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Adaptér na mp3 - adresáře

Příspěvek od karelretik »

jestli je to tak jak říkáte....tak to je pěkně blbý...ale já když jsem to kupoval,tak mi říkali že to jde s podadresářema...a ahlavně nikdo nic neříkal nic o pouhých 6 adresářích....tak jsem na to zvědav....když ptáčka lapají,pěkně mus zpívají....

honza2003
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 17.10.2007 22:55
Bydliště: Praha

Re: Adaptér na mp3 - adresáře

Příspěvek od honza2003 »

mán ho připojený k MCD navigaci , adresáře jdou volit přímo jen CD01-CD06 , do adresáře CD07 skočí po dohrátí poslední skladby v CD06 , display však zobrazuje CD01 , ale přehrává se CD07.Tat to funguje i dál CD08 , CD09........Na multifunkčním volantu můžu přepínat jen dokola CD01-CD06.
Nemá někdo radu jak seřadit skladby v adresáři , mě to řadí nějak záhadně podle abecedy.Číslo skladby před vůbec nepomáhá.Díky
Passat 3C Variant 2,0 TDi, 125 kW, BMR, DSG

Uživatelský avatar
Jan Svižala
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 30.10.2007 09:13
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Adaptér na mp3 - adresáře

Příspěvek od Jan Svižala »

Mám velkou navi a multifunkční volant.Když jsem to připojil tak nejde ovládání na volantu, a jede to jen z CD1.Skladby nejsou v pořadí jak bych chtěl.Nevím co s tím!!
izinek77

Uživatelský avatar
Santiago
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1878
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Adaptér na mp3 - adresáře

Příspěvek od Santiago »

Jan Svižala píše:Mám velkou navi a multifunkční volant.Když jsem to připojil tak nejde ovládání na volantu, a jede to jen z CD1.Skladby nejsou v pořadí jak bych chtěl.Nevím co s tím!!
zkusil si zapojit obji najednou? changer i ten mp3 bazmecht? jak se to chovalo na changer, fungovalo to? jen se tě snažím navést...
last train to universe :bot:

Uživatelský avatar
Jan Svižala
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 30.10.2007 09:13
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Adaptér na mp3 - adresáře

Příspěvek od Jan Svižala »

No já jsem to koupil právě bez changeru.Takže nevím jak by to fungovalo s ním!!
izinek77

Uživatelský avatar
johnns
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 482
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: west

Re: Adaptér na mp3 - adresáře

Příspěvek od johnns »

nefungovalo...

Uživatelský avatar
Santiago
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1878
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Adaptér na mp3 - adresáře

Příspěvek od Santiago »

zapojeny oba dva konektory?
last train to universe :bot:

Uživatelský avatar
koldavideo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 253
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kroměříž

Re: Adaptér na mp3 - adresáře

Příspěvek od koldavideo »

Jan Svižala píše:Mám velkou navi a multifunkční volant.Když jsem to připojil tak nejde ovládání na volantu, a jede to jen z CD1.Skladby nejsou v pořadí jak bych chtěl.Nevím co s tím!!
No to je divné. Každopádně by se asi měl připojit VAG a nakódovat že máš CD Changer. Jinak já s tím měl také problém v tom že jsem špatně připojil ten kablík na kostru a dělalo si to co chtělo :?
Pořádně jsem ho přitáhnul a zatím OK. Pořát se ale stává že v průběhu přehrávání skladby na chvilku přestane hrát a asi načítá z flash disku. Zkusím ještě nějakou jinou kartu. Jinak mám to také připojené k navi MFDII DVD (a pořát sháním nějaké novějí mapy :wink: ).

Uživatelský avatar
Santiago
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1878
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Adaptér na mp3 - adresáře

Příspěvek od Santiago »

koldavideo píše:
Jan Svižala píše:Mám velkou navi a multifunkční volant.Když jsem to připojil tak nejde ovládání na volantu, a jede to jen z CD1.Skladby nejsou v pořadí jak bych chtěl.Nevím co s tím!!
No to je divné. Každopádně by se asi měl připojit VAG a nakódovat že máš CD Changer. Jinak já s tím měl také problém v tom že jsem špatně připojil ten kablík na kostru a dělalo si to co chtělo :?
Pořádně jsem ho přitáhnul a zatím OK. Pořát se ale stává že v průběhu přehrávání skladby na chvilku přestane hrát a asi načítá z flash disku. Zkusím ještě nějakou jinou kartu. Jinak mám to také připojené k navi MFDII DVD (a pořát sháním nějaké novějí mapy :wink: ).
zkus project flash disk scandiskem a pak sem zjistil souvislot s tim kdyz pod radiem nechávám telefony a oni loví sit, vysílač nebo mi někdo zavolá tak mi to dělalo taky, ted strkam telefony na druhou stranu, tz do toho kaslíčku u dveří a už s tím problém nemám....
last train to universe :bot:

Odpovědět

Zpět na „Archiv“