Osvětlení ovladačů ve dveřích...

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
kemo
Závodník
Závodník
Příspěvky: 579
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Reichenberg

Osvětlení ovladačů ve dveřích...

Příspěvek od kemo »

Mám problém. Podsvícení ofuků na palubce je v pořádku (kromě jednoho ,ten teď řešim) a nesvítí mi vůbec ani jeden ovladač stahování oken a dokonce ani ten ,, ovládací panel,, ve dveřích řidiče. Přijde mi divné aby byly porupané všechny žárovky na jednou. Dneska jsem to vyndal a dokonce mi přijde že tam jsou spíš ledky...ale nejsem si jist. U ovládání spolujezdce jsou do toho ovladače přivedeny všechny 4 dráty, takže to i vypadá že kabely natahaný jsou. Pojistky jsem kontroloval. Nevíte někdo co s tím?

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Osvětlení ovladačů ve dveřích...

Příspěvek od teekey »

ze by pojistka?
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Uživatelský avatar
kemo
Závodník
Závodník
Příspěvky: 579
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Reichenberg

Re: Osvětlení ovladačů ve dveřích...

Příspěvek od kemo »

vyndal jsem všechny...OK

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Osvětlení ovladačů ve dveřích...

Příspěvek od teekey »

co to ovladaci tlacitko na podsvetleni? Nemuze tam byt nejaky problem? Jinak jit po kabelech :?
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Uživatelský avatar
kemo
Závodník
Závodník
Příspěvky: 579
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Reichenberg

Re: Osvětlení ovladačů ve dveřích...

Příspěvek od kemo »

teekey píše:co to ovladaci tlacitko na podsvetleni? Nemuze tam byt nejaky problem? Jinak jit po kabelech :?
tlačítko asi ee pač mi přístrojovka i ofuky svítí...jen ty zapráskané dveře nejdou...
nedělali se náhodou do pašíků i nepodsvětlené ovladače? Nesvítí to totiž od té doby co jsem to koupil, takže nevím jestli to vůbec svítit má.

Uživatelský avatar
thoomass
Profík
Profík
Příspěvky: 909
Registrován: 25.09.2007 14:42
Bydliště: Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Osvětlení ovladačů ve dveřích...

Příspěvek od thoomass »

Nepodsvícené určo nebyly, ale tipoval bych to spíš na dráty, nebo bych zkusil alespoň jednu žárovku vyměnit a uvidíš.....

Uživatelský avatar
kemo
Závodník
Závodník
Příspěvky: 579
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Reichenberg

Re: Osvětlení ovladačů ve dveřích...

Příspěvek od kemo »

Když mě spíš připadá že pod těma kolíbkama jsou diody. Mě se jen zdá divný že do ovadače u spolujezdce vedou jen čtyry dráty a ty mají ovládat okno a ještě svítit.

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Osvětlení ovladačů ve dveřích...

Příspěvek od teekey »

ovladace by mely mit diody, nepodsvetlene verze se asi opravdu nedelali. Tak hold vytahnout zkousecku a cinkat. Ono to de prece, dva kabely do jednotky, z jednotky pak 2 (nebo 3?) do ovladace oken, ne? Vyzkouset kabely ze sloupku do komfortky apod. Ono taky mozne, ze nekde odpadl kabel a automaticky nesviti vsechny dvere. Takovy blbiny jsou vzdycky naprd i stim ze to tak koupil, to mi pripomina ten muj sibr, ktery od koupi taky nejede a jeste nejakou chvili nepojede :evil:
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Uživatelský avatar
kemo
Závodník
Závodník
Příspěvky: 579
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Reichenberg

Re: Osvětlení ovladačů ve dveřích...

Příspěvek od kemo »

Tak kabel do komfortky je OK. Ale když zamknu central tak se mi zamknou všechny dveře kromě dveří spolujezdce. Když dám zamknutí celého auta na ovládacím panelu na dveřích (ten čudlík s obrázkem klíčku) tak se mi zase zamkne jen levá strana a práva se nezamkne (ani jedny dveře). Mohlo by to mít spojitost?

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Osvětlení ovladačů ve dveřích...

Příspěvek od teekey »

tak evidentne mas nekde botu, bud v kabelazi a nebo hapruje nejaka jednotka :?
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10099
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: Osvětlení ovladačů ve dveřích...

Příspěvek od majkl1 »

kemo píše:Tak kabel do komfortky je OK. Ale když zamknu central tak se mi zamknou všechny dveře kromě dveří spolujezdce. Když dám zamknutí celého auta na ovládacím panelu na dveřích (ten čudlík s obrázkem klíčku) tak se mi zase zamkne jen levá strana a práva se nezamkne (ani jedny dveře). Mohlo by to mít spojitost?
Bych neřekl - typický mikrospínače. :roll: Tobě nejde šťáva do diod. Nebo už jsi to změřil? Nepravděpodobné, že by praskly všechny najednou, nic méně znáš Murphyho zákony. -Když se něco můžew posrat, tak se to stoprocentně podělá. :P
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Uživatelský avatar
kemo
Závodník
Závodník
Příspěvky: 579
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Reichenberg

Re: Osvětlení ovladačů ve dveřích...

Příspěvek od kemo »

majkl1 píše:
kemo píše:Tak kabel do komfortky je OK. Ale když zamknu central tak se mi zamknou všechny dveře kromě dveří spolujezdce. Když dám zamknutí celého auta na ovládacím panelu na dveřích (ten čudlík s obrázkem klíčku) tak se mi zase zamkne jen levá strana a práva se nezamkne (ani jedny dveře). Mohlo by to mít spojitost?
Bych neřekl - typický mikrospínače. :roll: Tobě nejde šťáva do diod. Nebo už jsi to změřil? Nepravděpodobné, že by praskly všechny najednou, nic méně znáš Murphyho zákony. -Když se něco můžew posrat, tak se to stoprocentně podělá. :P
Uvidíme...dneska jdu vyměnovat jedno rameno, tak rovnou řeknu kámošovi. Je autoelektrikář tak se na to mrkne.

Uživatelský avatar
kemo
Závodník
Závodník
Příspěvky: 579
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Reichenberg

Re: Osvětlení ovladačů ve dveřích...

Příspěvek od kemo »

majkl1 píše:
kemo píše:Tak kabel do komfortky je OK. Ale když zamknu central tak se mi zamknou všechny dveře kromě dveří spolujezdce. Když dám zamknutí celého auta na ovládacím panelu na dveřích (ten čudlík s obrázkem klíčku) tak se mi zase zamkne jen levá strana a práva se nezamkne (ani jedny dveře). Mohlo by to mít spojitost?
Bych neřekl - typický mikrospínače. :roll: Tobě nejde šťáva do diod. Nebo už jsi to změřil? Nepravděpodobné, že by praskly všechny najednou, nic méně znáš Murphyho zákony. -Když se něco můžew posrat, tak se to stoprocentně podělá. :P
Teď mě ale napadá jak mám změřit jestli jde do toho proud. To mám ten ovladač rozebrat a měřit to na tišťáku?

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10099
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: Osvětlení ovladačů ve dveřích...

Příspěvek od majkl1 »

kemo píše:
majkl1 píše: Bych neřekl - typický mikrospínače. :roll: Tobě nejde šťáva do diod. Nebo už jsi to změřil? Nepravděpodobné, že by praskly všechny najednou, nic méně znáš Murphyho zákony. -Když se něco můžew posrat, tak se to stoprocentně podělá. :P
Teď mě ale napadá jak mám změřit jestli jde do toho proud. To mám ten ovladač rozebrat a měřit to na tišťáku?
Třeba, nebo jestli si zjistíš, kterým káblem jde šťáva pro ledky, tak na konektoru. :wink:
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Uživatelský avatar
kemo
Závodník
Závodník
Příspěvky: 579
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Reichenberg

Re: Osvětlení ovladačů ve dveřích...

Příspěvek od kemo »

ee...to je moc pracný...rozeberu dědovi pašíka a vyzkoušim tam napojti jeho ovladač :twisted:

Odpovědět

Zpět na „Archiv“