Nefunguje dálkové ovládání

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Saegalj
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 23.06.2008 18:15

Nefunguje dálkové ovládání

Příspěvek od Saegalj »

Mam snad jednoduchej dotaz. Prohledal jsem forum, ale na mojí otázku jsem konkrétní odpověd nenašel... Přestalo mi fungovat DO, tak jsem uzamkl Passata ve dveřích a pospíchal jsem do práce (central funguje). Asi po jedné hodině jsem si všiml, že na DO blíká červená dioda. Zmáčknul jsem tedy tlačítko uzamknout a blikání přestalo. Chtěl bych se právě zeptat, jestli jsou jen vybité baterie a nebo jestli blikající červená dioda něco signalizovala. A potom když bych měnil baterii, zda-li se poté musí opět něco nakodovat nebo už může opět normálně fungovat? Nemám s tím zatím vůbec žádné zkušenosti, tak prosím o radu. Mam Passata 1,9 TDi, 66 Kw, r.v. 1998. Jedná se o DO dvoutlačítkové bez zaklapávacího klíče...

Uživatelský avatar
Georgr K
Řidič
Řidič
Příspěvky: 92
Registrován: 08.06.2008 11:59
Bydliště: Pilsner

Re: Nefunguje dálkové ovládání

Příspěvek od Georgr K »

to by mě taky zajímalo,protože podobnej problém má i můj kolega z práce...
VWPrase 96 kw 1.9 TDI 04

Uživatelský avatar
baron73
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 230
Registrován: 05.10.2007 23:08
Bydliště: Mutěnice

Re: Nefunguje dálkové ovládání

Příspěvek od baron73 »

Resil sem to asi pred pul rokem.Prestalo fungovat DO a to mam zaslepene zamky.Asi po 20 zmacknutich se me auto otevrelo.Myslel sem ze je v haji bat.(v DO)tak sem ji vymenil ale nepomohlo to.Tak sem nechal znova nakodovat klic a ono to uz taky neslo.DO bylo v cudu.Koupil sem nove ,nechal nakodovat a zas to vali jak ma.Co se tyce toho blikani,to nevim me uz neblikalo vubec nic.A kdyz sem pred tim menil baterecku,tak to bylo v poho nepotreboval sem to kodovat.Ale zapomel sem napsat ze mam 3 tlacitko 434Mhz.

Uživatelský avatar
the_miracle
Závodník
Závodník
Příspěvky: 662
Registrován: 20.02.2010 10:03
Bydliště: Střední čechy

Re: Nefunguje dálkové ovládání

Příspěvek od the_miracle »

Tak mám teď stejný problém. Na jednom klíčku z ničeho nic přestala fungovat dálka. Vyměnil jsem baterku, nic. Udělal jsem nové nakódování a fungovalo to pár dní a teď mi volala žena, že chce jet z práce a nemůže se dostat do auta. Je KO ovladač, nebo problém v komfortce? Poslední dobou mi i blbne šíbr. Občas se sám od sebe otevře. Díky.
VW Passat Variant 3B6, 1.9 TDI-PD 96 kW, r.v. 2002
VW Passat Variant B7, 2.0 TDI 130 kW, DSG, r. v. 2014

Odpovědět

Zpět na „Archiv“