cykovač stěračů Passat

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
katany
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 394
Registrován: 03.02.2008 21:01
Bydliště: Chlumec nad Cidlinou
Kontaktovat uživatele:

cykovač stěračů Passat

Příspěvek od katany »

zdar, mám trošku problém u passata mi zlobí cyklovač ... když dam pačku stěračů do polohy kdy by měl cyklovač fungovat tak setře jen jednou a pak už nic ... pokaždé když tou malou páčkou změním délku intervalu tak setře okno zas jen jednou a pka nic ... nevíte někdo co by s tím mohlo být, je to celkem nepříjemná věc mít v dešti ruku neustále na páčce stěračů.. :x

viligo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 75
Registrován: 10.03.2008 21:53
Bydliště: Praha a okres Rokycany

Re: cykovač stěračů Passat

Příspěvek od viligo »

katany píše:zdar, mám trošku problém u passata mi zlobí cyklovač ... když dam pačku stěračů do polohy kdy by měl cyklovač fungovat tak setře jen jednou a pak už nic ... pokaždé když tou malou páčkou změním délku intervalu tak setře okno zas jen jednou a pka nic ... nevíte někdo co by s tím mohlo být, je to celkem nepříjemná věc mít v dešti ruku neustále na páčce stěračů.. :x
Co ta regulace (páčka) cyklovače-tam já bych hledal nejdříve-blbej kontakt......potom kontakty na motorku stěračů.Kdyby byl vadný cyklovač,tak by se po jeho zapnutí stěrače asi ani nehnuly.
Pak do toho taky kecá senzor deště , ale vlastně přes tuhle páčku , takže je to o tom samém.....

Uživatelský avatar
katany
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 394
Registrován: 03.02.2008 21:01
Bydliště: Chlumec nad Cidlinou
Kontaktovat uživatele:

Re: cykovač stěračů Passat

Příspěvek od katany »

senzor deste muj veteran nema, spatnej kontakt me taky napad, ale nechapu proc kdyz zmenim ten cykl tak to jednou setre a pak uz ne

Uživatelský avatar
StandaS
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2209
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4

Re: cykovač stěračů Passat

Příspěvek od StandaS »

katany píše:senzor deste muj veteran nema, spatnej kontakt me taky napad, ale nechapu proc kdyz zmenim ten cykl tak to jednou setre a pak uz ne
A co to dělá v drhé poloze páčky?? :wink:
3C VW Passat Variant 103 kw 2.0 TDI

viligo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 75
Registrován: 10.03.2008 21:53
Bydliště: Praha a okres Rokycany

Re: cykovač stěračů Passat

Příspěvek od viligo »

katany píše:senzor deste muj veteran nema, spatnej kontakt me taky napad, ale nechapu proc kdyz zmenim ten cykl tak to jednou setre a pak uz ne
Myslím ,že když s tím hneš tak kontakt "dolehne" ale sám pak nedrží....asi je to vyběhaný (se domnívám).

Uživatelský avatar
katany
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 394
Registrován: 03.02.2008 21:01
Bydliště: Chlumec nad Cidlinou
Kontaktovat uživatele:

Re: cykovač stěračů Passat

Příspěvek od katany »

v druhe poloze normalni rychlost, norlmani stirani, treti poloha desne rychle stirani pro neuveritelny prisun deste :lol:

mozna to bude fakt vybehany muj vuz ma preci jen uz pres 350tis.km, takze mu takovyhel drobnosti odpoustim, ale preci jen bych nerad menil zbytecne packu a pak to bylo necim jinym ... :P

Bobíno
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 13.09.2013 20:23

Re: cykovač stěračů Passat

Příspěvek od Bobíno »

V čem je teda problém ? Mám to samé a už sem z toho špatnej. Je to v páčce ? Zkoušel jsem jiné relé té samé hodnoty a nic.mam relé s číslem *192* .... .kontakty na motorku sem pročistil. Nějaký nápad ještě ?

Uživatelský avatar
katany
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 394
Registrován: 03.02.2008 21:01
Bydliště: Chlumec nad Cidlinou
Kontaktovat uživatele:

Re: cykovač stěračů Passat

Příspěvek od katany »

nevim, je to 5 let a neřešil jsem to, s autem dodnes jezdí bratr a dodnes se ten cyklovač chová stejně :pleasantry:

Fikker.l
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 26.04.2012 22:00

Re: cykovač stěračů Passat

Příspěvek od Fikker.l »

kde najdu rele steracu ? u passat b5.5

Odpovědět

Zpět na „Archiv“