voda v autě

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
ivula
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 277
Registrován: 16.03.2008 19:57
Bydliště: Hodonín

Re: voda v autě

Příspěvek od ivula »

DMS píše:
StandaS píše: No nejlépe ji vysušit. :lol: No já jsem to ještě naštěstí nedělal, ale koberce alespoň nadzdvihnout a já bych pod ně nacpal staré noviny (říkám noviny a né časopis) a postupně bych je měnil. Jo to odvědčený postup z vojny na vysoušení kanad.
hadr, nechat nasát,vyždímat a takhle furt dokola.
Nebo pak už jen ponorné čerpadlo :D

Uživatelský avatar
GTiBlasen
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 267
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovensko-Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v autě

Příspěvek od GTiBlasen »

Voda je svina ja som mal tiez asi tak 2cm a musel som vybrat koberec a susit a susit.

brumla008
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 01.02.2008 15:45
Bydliště: Kladno-Libušín (Bečov u K.V)

Re: voda v autě

Příspěvek od brumla008 »

Dnes jsem to vyřešíl :lol: :lol: :lol:

Voda se tam dostala v místě kde prochází táhlo od haupny přes karoserii(tam jak se tahá za ten klacek) je tam taková guma která by měla těsnit ale byla praská tak sem tam nakydal přiměřené množství silikonu a hotovo. :roll:

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Re: voda v autě

Příspěvek od DMS »

brumla008 píše:Dnes jsem to vyřešíl :lol: :lol: :lol:

Voda se tam dostala v místě kde prochází táhlo od haupny přes karoserii(tam jak se tahá za ten klacek) je tam taková guma která by měla těsnit ale byla praská tak sem tam nakydal přiměřené množství silikonu a hotovo. :roll:
ty vwoe tak další místo :o

Uživatelský avatar
spissa
Řidič
Řidič
Příspěvky: 57
Registrován: 06.05.2010 22:53
Bydliště: Olomouc

Re: voda v autě

Příspěvek od spissa »

Cus měl bych dotaz jak oddělat ten plastový kryt,abych dostal tu baterku ven? Diky za odpověd

Uživatelský avatar
outl@w
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 09.05.2010 09:09
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v autě

Příspěvek od outl@w »

Ahoj.

Měl jsem také velice choulostivý problém - všude, kde to bylo možné, tak mi do auta tekla voda. Po 3týdnech zkoumání, polívání hadicí auto a zkoumání zevnitř jsem dospěl k pár názorům. Voda tekla pod ŘJ (špatné těsnění - narval jsem tam silikon), průchodka od zvedání kapoty - dírka (opět zasilikonováno). Ucpané 2 odtokové kanály - pod baterkou a pod posilovačem brzd (vyčištěno). Dále teklo pod pylovým filtrem (zasilikonováno). Poslední (doufám) díra, kudy teklo je díra, když se otevřou spolujezdcovy dveře a jak je husí krk, kde vedou kabely, tak nad ním je díra, která by v ideálním případě měla být zaslepená gumovou zátkou (asi mi vypadla - koupím v hellerovi). Následně jsem koupil deflektor vody a pod něj narval ten plast pod těsnící gumu.

Všechny tyto úpravy probíhaly přes týden.

A co jsem prováděl o víkendu?

Komplet sundání sedaček jak řidiče, tak spolujezdce, zvednutí koberce - sušení, fénování, sluníčkování, natírání Hemmeroidem ( :D ), opět sušení a potom konečně skládání.... Není nad to krásně ztrávit víkend....


Tááák a teď doufám, že mi nebude chcát do auta přes něco jiného, protože mě jinak odvezou do psychiatrické léčebny.........


VW zdar! :-)

Odpovědět

Zpět na „Archiv“