problém s Angel eyes od FK

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
prassat
Pilot
Pilot
Příspěvky: 773
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severozápad

Re: problém s Angel eyes od FK

Příspěvek od prassat »

GRATULUJI K VYŘEŠENÍ PROBLÉMU! 8)


Tak i problém třesoucích se lamp je definitivně a 100% vyřešen. Díry - nedíry, vnitřky parabol se ani nehnou a řešení viz. foto ....

V místě zaháknutí je v plastu vypilovaná drážka cca 1 mm. Drát vede pod pérem jenž zajišťuje DÁLKOVÉ světlo.

Jen žárovičky budu měnit za LEDky (koukal jsem prodávají se přímo místo těch pidi žároviček cca 40,-/ks bílá barva). Půlka žároviček je už pomalu K.O.
Přílohy
04092008537.jpg
04092008538.jpg
04092008533.jpg
Passat B8 sedan 2016, BiTDi, DSG 4x4 @ 223 kW/560 Nm
Superb sedan 2009, V6 3.6 FSi, DSG 4x4 @ 191 kW/350 Nm
Fabia 2005, 1.4i 16V + automatka @ 55 kW/126 Nm

Uživatelský avatar
Adham
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2735
Registrován: 30.12.2007 13:33
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: problém s Angel eyes od FK

Příspěvek od Adham »

Dík :wink: ..taky GRATULUJU :mrgreen:
Zajímavý nápad.
Akorát s těma LEDkama nwm no - 16led x 40kč = 640kč jen za žárovičky - to je celkem dost (a taky jestli vydrží :roll: )

Napadlo mě nějak ty kroužky zbastlit tak...aby zářily jako to mají nové bawory (a hned máš mazec denní svícení :mrgreen: )...ale jak na to...jestli by to vůbec šlo :thk:
Obrázek

Uživatelský avatar
mel2
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 29.09.2007 13:36
Bydliště: Vrchlabí

Re: problém s Angel eyes od FK

Příspěvek od mel2 »

prassat píše:GRATULUJI K VYŘEŠENÍ PROBLÉMU! 8)


Tak i problém třesoucích se lamp je definitivně a 100% vyřešen. Díry - nedíry, vnitřky parabol se ani nehnou a řešení viz. foto ....

V místě zaháknutí je v plastu vypilovaná drážka cca 1 mm. Drát vede pod pérem jenž zajišťuje DÁLKOVÉ světlo.

Jen žárovičky budu měnit za LEDky (koukal jsem prodávají se přímo místo těch pidi žároviček cca 40,-/ks bílá barva). Půlka žároviček je už pomalu K.O.
Koukám že tam máš ještě origo žárovičky.Já když jsem kupoval první světla,tak jsem to hned měnil a mám to bez problému.Když jsi tak uchitil ty paraboli,jde ti naklápění světel? :o

Uživatelský avatar
romanx
Profík
Profík
Příspěvky: 963
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno

Re: problém s Angel eyes od FK

Příspěvek od romanx »

mel2 píše:
prassat píše:GRATULUJI K VYŘEŠENÍ PROBLÉMU! 8)


Tak i problém třesoucích se lamp je definitivně a 100% vyřešen. Díry - nedíry, vnitřky parabol se ani nehnou a řešení viz. foto ....

V místě zaháknutí je v plastu vypilovaná drážka cca 1 mm. Drát vede pod pérem jenž zajišťuje DÁLKOVÉ světlo.

Jen žárovičky budu měnit za LEDky (koukal jsem prodávají se přímo místo těch pidi žároviček cca 40,-/ks bílá barva). Půlka žároviček je už pomalu K.O.
Koukám že tam máš ještě origo žárovičky.Já když jsem kupoval první světla,tak jsem to hned měnil a mám to bez problému.Když jsi tak uchitil ty paraboli,jde ti naklápění světel? :o
Já si myslím že mu nejde nebo blbě protože to má uchycený na tvrdo.....mě se klepe na volnoběh levá lampa ale pokud zvednu otáčky tak je v pohodě....tak uvažuju že tam dám nějaký pérko aby měl ten vnitřek světla malinko mechanické předpětí a přitom zůstane zachována funkce naklápění světla protože ten motorek tu pružinku přetlačí ale už mi i napadlo máznout tu kuličku na táhle z motorku náklopu silikonem a byl by možná taky pokoj protože ten silikon by byl jako guma a naklápění by chodilo taky tedy za podmínky že je správná moje doměnka že vůle je zrovna na uložení motorku resp. kuličky táhla motorku ve světle a proto si myslím že se to klepe.

Uživatelský avatar
malejpeta
Pilot
Pilot
Příspěvky: 743
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ltm,Tp,Rce,Ter

Re: problém s Angel eyes od FK

Příspěvek od malejpeta »

Danny píše:
malejpeta píše:a pak že made in germany je kvalita.už dlouho mám chuť je vyhodit,ale je mi jich líto.designově
jsou to dle mého názoru nejpovedenější lampy na B5(narozdíl SONAR star trek)
A to že jsou německé jsi přečetl kde??Když jsou na těch FK čínské znaky :lol: To nevydělo Německo ani z vlaku..Naschvál se podívej odkud to je..O německu tak není ani prd...Ale tatík je má a vypadají zatím pořád hezky..Má je sice jen 2 roky,ale pořád fešáci a ani žádný pproblém s kroužkama...Máme ty stříbrné :D Já na ně tiše šetřím,ať je mám na svoje.Ale asi spíš pujdu do DEPO :D
já nevim,ale nemám na lampách ani jinde čínské znaky.a jelikož je FK německá firma se sloganem
german quality,předpokládal jsem určitou kvalitu,ale opak je pravdou.

Uživatelský avatar
prassat
Pilot
Pilot
Příspěvky: 773
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severozápad

Re: problém s Angel eyes od FK

Příspěvek od prassat »

Vůle ve světle je opravdu v těch kulákách na tyčce regulace. U mě se dost vyklal konec vnitřku lampy (u dálkového světla), tam není prakticky žádné uchycení.

Nyní mi výška světla funguje bez problémů (regulace z interiéru). Za to náklon do sran tímto "ztuhnul" a jde již velmi omezeně, pokud máte ale světla do strany nastavená tak už je to jedno ne? Dříve jsem používal roztahovací pružinku, ale teď až je to ono.
Passat B8 sedan 2016, BiTDi, DSG 4x4 @ 223 kW/560 Nm
Superb sedan 2009, V6 3.6 FSi, DSG 4x4 @ 191 kW/350 Nm
Fabia 2005, 1.4i 16V + automatka @ 55 kW/126 Nm

Uživatelský avatar
Danny
Pilot
Pilot
Příspěvky: 773
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moravskoslezský

Re: problém s Angel eyes od FK

Příspěvek od Danny »

malejpeta píše:
Danny píše: A to že jsou německé jsi přečetl kde??Když jsou na těch FK čínské znaky :lol: To nevydělo Německo ani z vlaku..Naschvál se podívej odkud to je..O německu tak není ani prd...Ale tatík je má a vypadají zatím pořád hezky..Má je sice jen 2 roky,ale pořád fešáci a ani žádný pproblém s kroužkama...Máme ty stříbrné :D Já na ně tiše šetřím,ať je mám na svoje.Ale asi spíš pujdu do DEPO :D
já nevim,ale nemám na lampách ani jinde čínské znaky.a jelikož je FK německá firma se sloganem
german quality,předpokládal jsem určitou kvalitu,ale opak je pravdou.
Byla tam nalepená taková malinká červená nálepka s činským znakem...Němci se s tím MADE IN GERMANY velice rádi chlubí a na těch lampách to nenajdeš..Dělá se to bohužel v číně :( Proto to dělá co to dělá :(

Uživatelský avatar
malejpeta
Pilot
Pilot
Příspěvky: 743
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ltm,Tp,Rce,Ter

Re: problém s Angel eyes od FK

Příspěvek od malejpeta »

Danny píše:
malejpeta píše: já nevim,ale nemám na lampách ani jinde čínské znaky.a jelikož je FK německá firma se sloganem
german quality,předpokládal jsem určitou kvalitu,ale opak je pravdou.
Byla tam nalepená taková malinká červená nálepka s činským znakem...Němci se s tím MADE IN GERMANY velice rádi chlubí a na těch lampách to nenajdeš..Dělá se to bohužel v číně :( Proto to dělá co to dělá :(
je jasný,že to dělaj u těch činčongů,aby snížili cenu,ale kvalitu mohli udržet.jako vw na slovensku s tuaregema :D

Uživatelský avatar
karrion
Řidič
Řidič
Příspěvky: 115
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Trenčín, teraz viacmenej Žilina
Kontaktovat uživatele:

Re: problém s Angel eyes od FK

Příspěvek od karrion »

prassat píše:GRATULUJI K VYŘEŠENÍ PROBLÉMU! 8)


Tak i problém třesoucích se lamp je definitivně a 100% vyřešen. Díry - nedíry, vnitřky parabol se ani nehnou a řešení viz. foto ....

V místě zaháknutí je v plastu vypilovaná drážka cca 1 mm. Drát vede pod pérem jenž zajišťuje DÁLKOVÉ světlo.

Jen žárovičky budu měnit za LEDky (koukal jsem prodávají se přímo místo těch pidi žároviček cca 40,-/ks bílá barva). Půlka žároviček je už pomalu K.O.
No ak máš záuejm, presne také ledky som dával aj ja a aj ich ešte mám celkom dosť (nové, zabalené), tak ti ich po 35 SKK, resp. 30 CZK môžem dodať. ak máš záujem, pošli SZ...

Uživatelský avatar
prassat
Pilot
Pilot
Příspěvky: 773
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severozápad

Re: problém s Angel eyes od FK

Příspěvek od prassat »

karrion píše: No ak máš záuejm, presne také ledky som dával aj ja a aj ich ešte mám celkom dosť (nové, zabalené), tak ti ich po 35 SKK, resp. 30 CZK môžem dodať. ak máš záujem, pošli SZ...
Popřemýšlím nad tím. Vím, že si řešil taky ty LEDky do AE, ale psal si, že svítí dost bodově, nebo si to nějak vyřešil? Popř. foto kroužků ve tmě máš?

Děkuji.
Passat B8 sedan 2016, BiTDi, DSG 4x4 @ 223 kW/560 Nm
Superb sedan 2009, V6 3.6 FSi, DSG 4x4 @ 191 kW/350 Nm
Fabia 2005, 1.4i 16V + automatka @ 55 kW/126 Nm

Uživatelský avatar
Pampaliny
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: problém s Angel eyes od FK

Příspěvek od Pampaliny »

Zdravim.. chtel bych se zeptat, jak je to pak s mlhovkama u svetel angel eyes od FK/Sonar na passat b5

Diky

Uživatelský avatar
Adham
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2735
Registrován: 30.12.2007 13:33
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: problém s Angel eyes od FK

Příspěvek od Adham »

Mlhovky mají jen origo světla. Pokud dáš angely a trváš na mlhovkách..tak si je jedině dodělat do nárazníku :wink:
Obrázek

Uživatelský avatar
Pampaliny
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: problém s Angel eyes od FK

Příspěvek od Pampaliny »

Jo, to jsem chtel vedet.. daji se nekde sehnat ty nahradni zaslepky do narazniku na ty kulaty mlhovky? dela se to vubec? :) jeste bych mel dotaz - ty svetla zn. DEPO, nemuzu najit stranky vyrobce a delaji tusim jen cirou optiku bez tech "angel eyes"?

Uživatelský avatar
Adham
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2735
Registrován: 30.12.2007 13:33
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: problém s Angel eyes od FK

Příspěvek od Adham »

ty záslepky netuším....
a o těch světlech máš ještě info tady http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=35&t=75457
je tu toho celkem dost...tak se podívej i do starších témat :wink:
Obrázek

Uživatelský avatar
Pino
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 304
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Stověžatá..

Re: problém s Angel eyes od FK

Příspěvek od Pino »

Čus chlapáci,právě si tady pročítám ty výměny ledek a ja je dnes povyměňoval a s poštovným mě to vyšlo na 251,- všech 16ks samozřejmě a bodově svítí už minimálně,chce to být kutil :lol:
Naposledy upravil(a) Pino dne 27.09.2008 23:34, celkem upraveno 1 x.

Odpovědět

Zpět na „Archiv“