Zjazdena pneumatika zvnutra

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
wladi
Profík
Profík
Příspěvky: 945
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Zjazdena pneumatika zvnutra

Příspěvek od wladi »

Tak na geometriu som sa objednaval dnes. Zasiel som skontrolovat disky, zadny je krivy. Predna guma mala len 1.9 takze to bolo nedostatocne nahustene. Jazda po dialnici, vysokou rychlostou tomu dala svoje :roll: Pouceny, castejsie kontrolovat tlak v gumach :!:
Ono, Slovensko je zaujimava krajina, taka svojska. Tu si ludia zavidia aj to, ked ma sused pekne pocasie na pohrebe.

smrtka
Řidič
Řidič
Příspěvky: 65
Registrován: 06.08.2009 20:02
Bydliště: Kostelec Nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Zjazdena pneumatika zvnutra

Příspěvek od smrtka »

Ahoj! Mam větší problém, pořad se mi hádá geometrie na provém kole a auto letí do prava! V servisu to uz bylo 3x měrěná přes počítač ta geometrie a pořád se rozhodi dělá to vždy jen pravá strana. Gumu mám sjetou z venku skoro do hladka. U starých ramen geometrie neuhla ani o milimetr a jak jsem nechal vymenit kompletně všechny ramena tak to od té doby dělá! Někde jsem četl že jeto u tak složitých náprav skoro normální a že na tohle trpí hlavně starší škoda superb. Dík předem všem za odpověď

dmf
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 05.05.2010 19:07

Re: Zjazdena pneumatika zvnutra

Příspěvek od dmf »

Ahoj všichni,mám ten samej problém se zadni nápravou vykloněny zadní kola a z toho důvodu nejde seřídit geometrie na předku.pred časem výměna zadních silentbloku a od té doby problém.co s tím?jak nastavit ty silentbloky správně když se to nedá štelovat?

Odpovědět

Zpět na „Archiv“