Geometrie - najde se někdo z Prahy?

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
danielkiraly
Řidič
Řidič
Příspěvky: 96
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Geometrie - najde se někdo z Prahy?

Příspěvek od danielkiraly »

Čus, našel by se někdo, kdo by mi kouknul na geometrii u B5.5? Nějak mi to táhne doleva. Nejlépe Praha nebo okolí (do 30km). Prosím pište na S.Z. Díky

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Geometrie - najde se někdo z Prahy?

Příspěvek od molczik »

Pokud na to nemá daný servis tu měřící laserovou mašinu, tak na to může koukat kdo chce, ale neudělá s tim ani prd. :wink:
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
danielkiraly
Řidič
Řidič
Příspěvky: 96
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Geometrie - najde se někdo z Prahy?

Příspěvek od danielkiraly »

molczik píše:Pokud na to nemá daný servis tu měřící laserovou mašinu, tak na to může koukat kdo chce, ale neudělá s tim ani prd. :wink:
Tvůj dotaz je opravdu přínosný, pochopitelně na to musí mít "laserovou mašinu".

Měním proto svůj dotaz: Máte někdo laserovou mašinu? Umí mi někdo nastavit geometrii?

Díky...

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Geometrie - najde se někdo z Prahy?

Příspěvek od molczik »

Sorry, kámo...ale na blbej dotaz, blbá odpověď. Pochybuju, že tu mašinu bude mít nějakej klubák doma v garáži. Každopádně mají to v každém druhé autoservisu, dneska už i v pneuservisu a ve všechn těch "rychloservisech". Já třeba v Plzni jezdím do A.T.U., a ty jsou v Praze taky. Myslim, že po Praze bude asi tak 250 míst, kde ti udělají geometrii. Prohledej web.

Nebo počkej na něčí doporučení, protože ne všude tu geometrii umí udělat dobře. Ale zkusil bych nějakej slušnej pneuservis, či rychloservis.
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
danielkiraly
Řidič
Řidič
Příspěvky: 96
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Geometrie - najde se někdo z Prahy?

Příspěvek od danielkiraly »

molczik píše:Sorry, kámo...ale na blbej dotaz, blbá odpověď. Pochybuju, že tu mašinu bude mít nějakej klubák doma v garáži. Každopádně mají to v každém druhé autoservisu, dneska už i v pneuservisu a ve všechn těch "rychloservisech". Já třeba v Plzni jezdím do A.T.U., a ty jsou v Praze taky. Myslim, že po Praze bude asi tak 250 míst, kde ti udělají geometrii. Prohledej web.

Nebo počkej na něčí doporučení, protože ne všude tu geometrii umí udělat dobře. Ale zkusil bych nějakej slušnej pneuservis, či rychloservis.
No hele ty me fakt bavis...
Je mi jasne, ze ji nikdo nema v garazi, je tady ale na foru hodne lidi, kteri maji servis, nemo maji znameho ktery ma servis a pod...
A presne jak pises. Je ich 250, to vim i bez tvyho dotazu, ja ale hledam servis, o kterem se vi, ze geometrii na passata umi dobre a kvalitne. Jinak bych sem nepsal, rovnou bych tam zajel...
Znam pripady, kde geometrii vic rozhodili nez nastavili. Proto jestli jste nekdo byl na geometrii a je to gut, tak budu vdecny za doporuceni...

Uživatelský avatar
rapid.direct
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3875
Registrován: 17.02.2008 20:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Geometrie - najde se někdo z Prahy?

Příspěvek od rapid.direct »

No Molzcik to určitě nemyslel pro "pobavení" a já se tedy moc nebavím :roll: , ale to je asi subjektivní názor na "humor" že? :)

K tématu, pokud hledáš spolehlivé nastavení geometrie tak prosím :

http://www.autoatas.cz/

http://www.kafkaservice.cz/Geometrie.html

co vím tak u obou spokojenost!

A nebo si to kup :) : http://www.apt-czech.cz/produkty/geometrie-vozidel.pdf

Uživatelský avatar
danielkiraly
Řidič
Řidič
Příspěvky: 96
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Geometrie - najde se někdo z Prahy?

Příspěvek od danielkiraly »

rapid.direct píše:No Molzcik to určitě nemyslel pro "pobavení" a já se tedy moc nebavím :roll: , ale to je asi subjektivní názor na "humor" že? :)

K tématu, pokud hledáš spolehlivé nastavení geometrie tak prosím :

http://www.autoatas.cz/

http://www.kafkaservice.cz/Geometrie.html

co vím tak u obou spokojenost!

A nebo si to kup :) : http://www.apt-czech.cz/produkty/geometrie-vozidel.pdf

Kupovat nepotrebuji, za odkazy díky.

Uživatelský avatar
rapid.direct
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3875
Registrován: 17.02.2008 20:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Geometrie - najde se někdo z Prahy?

Příspěvek od rapid.direct »

danielkiraly píše:
rapid.direct píše:No Molzcik to určitě nemyslel pro "pobavení" a já se tedy moc nebavím :roll: , ale to je asi subjektivní názor na "humor" že? :)

K tématu, pokud hledáš spolehlivé nastavení geometrie tak prosím :

http://www.autoatas.cz/

http://www.kafkaservice.cz/Geometrie.html

co vím tak u obou spokojenost!

A nebo si to kup :) : http://www.apt-czech.cz/produkty/geometrie-vozidel.pdf

Kupovat nepotrebuji, za odkazy díky.


Není zač :wink:

fojt
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 244
Registrován: 13.02.2008 13:57

Re: Geometrie - najde se někdo z Prahy?

Příspěvek od fojt »

Já ti sice žádnou geometrii v Praze nedoporučím, ale po zkušenosti co mám já, tak jedině na doporučení, pokud nechceš ztrácet nervy.
V nejmenovaném pneuservise v Ostravě s geometrií mě právě dnes vytočili asi do ruda, sice jsem tam nebyl,... ale vyměnil jsem asi 6 ramnen a kuláky na přední nápravě. Táhlo to doprava a volant byl také mírně doprava. Samozřejmě následovala geometrie, kde po geometrii to bylo sice o trochu lepší, ale po 5ti dnech jsem to už nemohl zkousnout, tak jsem se objednal na reklamačku. Dnes tam byla moje žena, borci to nastavili zpět a projeli, vyměnili přední kola za zadní a nakonec prohlásili (ani ji nevrátili účet - 750,- Kč mě to stálo před nedávnem) že je to gumamma.... no gumy nejeví žádnou známku opotřebení a i po výměně přední za zadní furt stejný!!!!
Je to normální? Před výměnou ramnen nic nikde netáhlo a dobrá geometrie teoreticky i s křivou károu by měla jet rovně ne???!!! a to káru křivou nemám ! :adr:
Jsem vytočený, asi jim to ještě půjdu jednou omlátit o hlavu.
Nevíte někdo typ na geometrii v OV? Ale chtěl bych šikulu :cry:
VW Passat 1.9 TDIPD 85kw variant r.v.2000 (B5)

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Geometrie - najde se někdo z Prahy?

Příspěvek od molczik »

danielkiraly píše:
molczik píše:Sorry, kámo...ale na blbej dotaz, blbá odpověď. Pochybuju, že tu mašinu bude mít nějakej klubák doma v garáži. Každopádně mají to v každém druhé autoservisu, dneska už i v pneuservisu a ve všechn těch "rychloservisech". Já třeba v Plzni jezdím do A.T.U., a ty jsou v Praze taky. Myslim, že po Praze bude asi tak 250 míst, kde ti udělají geometrii. Prohledej web.

Nebo počkej na něčí doporučení, protože ne všude tu geometrii umí udělat dobře. Ale zkusil bych nějakej slušnej pneuservis, či rychloservis.
No hele ty me fakt bavis...
Je mi jasne, ze ji nikdo nema v garazi, je tady ale na foru hodne lidi, kteri maji servis, nemo maji znameho ktery ma servis a pod...
A presne jak pises. Je ich 250, to vim i bez tvyho dotazu, ja ale hledam servis, o kterem se vi, ze geometrii na passata umi dobre a kvalitne. Jinak bych sem nepsal, rovnou bych tam zajel...
Znam pripady, kde geometrii vic rozhodili nez nastavili. Proto jestli jste nekdo byl na geometrii a je to gut, tak budu vdecny za doporuceni...
Příště buď se svými dotazy konkrétnější a předejdeme nedorozuměním. :wink:
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
danielkiraly
Řidič
Řidič
Příspěvky: 96
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Geometrie - najde se někdo z Prahy?

Příspěvek od danielkiraly »

molczik píše:
danielkiraly píše: No hele ty me fakt bavis...
Je mi jasne, ze ji nikdo nema v garazi, je tady ale na foru hodne lidi, kteri maji servis, nemo maji znameho ktery ma servis a pod...
A presne jak pises. Je ich 250, to vim i bez tvyho dotazu, ja ale hledam servis, o kterem se vi, ze geometrii na passata umi dobre a kvalitne. Jinak bych sem nepsal, rovnou bych tam zajel...
Znam pripady, kde geometrii vic rozhodili nez nastavili. Proto jestli jste nekdo byl na geometrii a je to gut, tak budu vdecny za doporuceni...
Příště buď se svými dotazy konkrétnější a předejdeme nedorozuměním. :wink:
Tak jsem byl na geometrii v KAFKA servisu v Čakovicích...

Kluk ještě předtím než to zvedl, řekl ať si připravím 30tis. na nápravu...Tak jsem se na něho podíval, a nestačil jsem se divit. Jednak jsem automechanik, takže výměna všech ramen by neměla dělat problém. V dnešní době lze sadu ramen pořídit za dobrý peníze, někdy i kolem 9 tis. (samozřejmě jsou i za 6tis, ale o kvalitě pochybuji) No prostě dělal chytrýho jak to jen šlo. Nakonec to zvedl, měl furt nějaky kecy, že prý tahat to může i kvůli jiným věcem, tak jsem ho trošku uzemnil tím, že jsem mu řekl, že je tam od toho, aby mi geometrii zkontroloval, příp. nastavil. Nakonec to dopadlo tak, že geometrie na přední nápravě nebyla moc v pořádku. Obě kola byli mírně doleva, proto to táhlo. Ne moc, šlo opravdu jen o kousek, ale bylo to znát. Tak to nastavil, zaplatil jsem 750,- (v tom jsem měl i kontrolu nastavení světel) a odjel. Po zkušební jízde to už netáhně vše ok. Takže i když s kecama, můžu tento servis doporučit. Ahoj

Uživatelský avatar
rapid.direct
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3875
Registrován: 17.02.2008 20:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Geometrie - najde se někdo z Prahy?

Příspěvek od rapid.direct »

danielkiraly píše:
molczik píše: Příště buď se svými dotazy konkrétnější a předejdeme nedorozuměním. :wink:
Tak jsem byl na geometrii v KAFKA servisu v Čakovicích...

Kluk ještě předtím než to zvedl, řekl ať si připravím 30tis. na nápravu...Tak jsem se na něho podíval, a nestačil jsem se divit. Jednak jsem automechanik, takže výměna všech ramen by neměla dělat problém. V dnešní době lze sadu ramen pořídit za dobrý peníze, někdy i kolem 9 tis. (samozřejmě jsou i za 6tis, ale o kvalitě pochybuji) No prostě dělal chytrýho jak to jen šlo. Nakonec to zvedl, měl furt nějaky kecy, že prý tahat to může i kvůli jiným věcem, tak jsem ho trošku uzemnil tím, že jsem mu řekl, že je tam od toho, aby mi geometrii zkontroloval, příp. nastavil. Nakonec to dopadlo tak, že geometrie na přední nápravě nebyla moc v pořádku. Obě kola byli mírně doleva, proto to táhlo. Ne moc, šlo opravdu jen o kousek, ale bylo to znát. Tak to nastavil, zaplatil jsem 750,- (v tom jsem měl i kontrolu nastavení světel) a odjel. Po zkušební jízde to už netáhně vše ok. Takže i když s kecama, můžu tento servis doporučit. Ahoj

Jsem rád, že si spokojen...to víš, lidi si nevybereš :wink:

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Geometrie - najde se někdo z Prahy?

Příspěvek od molczik »

danielkiraly píše:
molczik píše: Příště buď se svými dotazy konkrétnější a předejdeme nedorozuměním. :wink:
Tak jsem byl na geometrii v KAFKA servisu v Čakovicích...

Kluk ještě předtím než to zvedl, řekl ať si připravím 30tis. na nápravu...Tak jsem se na něho podíval, a nestačil jsem se divit. Jednak jsem automechanik, takže výměna všech ramen by neměla dělat problém. V dnešní době lze sadu ramen pořídit za dobrý peníze, někdy i kolem 9 tis. (samozřejmě jsou i za 6tis, ale o kvalitě pochybuji) No prostě dělal chytrýho jak to jen šlo. Nakonec to zvedl, měl furt nějaky kecy, že prý tahat to může i kvůli jiným věcem, tak jsem ho trošku uzemnil tím, že jsem mu řekl, že je tam od toho, aby mi geometrii zkontroloval, příp. nastavil. Nakonec to dopadlo tak, že geometrie na přední nápravě nebyla moc v pořádku. Obě kola byli mírně doleva, proto to táhlo. Ne moc, šlo opravdu jen o kousek, ale bylo to znát. Tak to nastavil, zaplatil jsem 750,- (v tom jsem měl i kontrolu nastavení světel) a odjel. Po zkušební jízde to už netáhně vše ok. Takže i když s kecama, můžu tento servis doporučit. Ahoj
Tak hlavně že je to v cajku. :wink:

ad servisman: Všude se najde nějakej blb, co musí za každou cenu dělat chytrýho. :roll:
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
Shorty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3135
Registrován: 24.05.2010 16:33
Bydliště: Praha

Re: Geometrie - najde se někdo z Prahy?

Příspěvek od Shorty »

Hele a co to ATU v praze v košířích? Mám to kousíček, už mi tam jednou měnili cívku a vše ok, ale spousta lidí na ně nadává a já se jim nedivim. Mašinu tam asi maj dobrou což vo to, ale spíš mi jde o schopnost těch mechaniků. Za zkušenost s geometrií tam bych byl vděčný
VW Golf Variant VII 1.4 TSI Maraton Edition
VW Golf Cabriolet I 1.8 GL
VW Tiguan II 1.5 TSI Life
ex: VW Golf VI 1.4 TSI
ex: VW Golf IV 1.6 16V
ex: VW Golf Variant IV 1.6 16V

hrubesdusan
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 14.01.2016 12:50

Re: Geometrie - najde se někdo z Prahy?

Příspěvek od hrubesdusan »

Někdo kdo mi prosím doporučí kvalitní seřízení geometrie v Praze? Díky

Odpovědět

Zpět na „Archiv“