Demontáž páky TIPTRONIC? Jde do nové kůže...

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Passcar1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 110
Registrován: 28.06.2008 20:24

Re: Demontáž páky TIPTRONIC? Jde do nové kůže...

Příspěvek od Passcar1 »

šimek píše:Hoši neserte mě!!! A ty Paskale ještě napiš že Passcar1 je Davidvr a já se snad :dog:
Jako že já nejsem já? 8O

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Demontáž páky TIPTRONIC? Jde do nové kůže...

Příspěvek od šimek »

Passcar1 píše:
šimek píše:Hoši neserte mě!!! A ty Paskale ještě napiš že Passcar1 je Davidvr a já se snad :dog:
Jako že já nejsem já? 8O
No jak jsem pochopil, tak asi snad ne...

Passcar1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 110
Registrován: 28.06.2008 20:24

Re: Demontáž páky TIPTRONIC? Jde do nové kůže...

Příspěvek od Passcar1 »

šimek píše:
Passcar1 píše: Jako že já nejsem já? 8O
No jak jsem pochopil, tak asi snad ne...
Sakra kluci, do čeho jste mě to zatáhli :?: Asi si stojím na vedení, ale nevím vocogo! Paskal napsal, že Davidvr je tvůj kamarád...vůbec nechápu! :roll: Neřešme to, je to tu už dost zaprasené. Poslal jsem volant a páku do APOS, přístup a dodací lhůty super! Uvidíme až to dorazí... :wink:

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Demontáž páky TIPTRONIC? Jde do nové kůže...

Příspěvek od šimek »

Passcar1 píše:
šimek píše: No jak jsem pochopil, tak asi snad ne...
Sakra kluci, do čeho jste mě to zatáhli :?: Asi si stojím na vedení, ale nevím vocogo! Paskal napsal, že Davidvr je tvůj kamarád...vůbec nechápu! :roll: Neřešme to, je to tu už dost zaprasené. Poslal jsem volant a páku do APOS, přístup a dodací lhůty super! Uvidíme až to dorazí... :wink:
Dej určo vědět až to přijde i s nějakou fotkou. Nebo by jsi mohl taky dorazit na sraz, jede tam od vás právě Paskal, tak můžete jet jako tandem. :lol:

Passcar1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 110
Registrován: 28.06.2008 20:24

Re: Demontáž páky TIPTRONIC? Jde do nové kůže...

Příspěvek od Passcar1 »

šimek píše:
Passcar1 píše: Sakra kluci, do čeho jste mě to zatáhli :?: Asi si stojím na vedení, ale nevím vocogo! Paskal napsal, že Davidvr je tvůj kamarád...vůbec nechápu! :roll: Neřešme to, je to tu už dost zaprasené. Poslal jsem volant a páku do APOS, přístup a dodací lhůty super! Uvidíme až to dorazí... :wink:
Dej určo vědět až to přijde i s nějakou fotkou. Nebo by jsi mohl taky dorazit na sraz, jede tam od vás právě Paskal, tak můžete jet jako tandem. :lol:
Oka, dám vědět. :wink: Tak nevím jestli dorazím, to slíbit nemohu, ale možná se poštěstí! Díky za rady. Čau

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Demontáž páky TIPTRONIC? Jde do nové kůže...

Příspěvek od Paskal »

Passcar1 píše:
šimek píše: No jak jsem pochopil, tak asi snad ne...
Sakra kluci, do čeho jste mě to zatáhli :?: Asi si stojím na vedení, ale nevím vocogo! Paskal napsal, že Davidvr je tvůj kamarád...vůbec nechápu! :roll: Neřešme to, je to tu už dost zaprasené. Poslal jsem volant a páku do APOS, přístup a dodací lhůty super! Uvidíme až to dorazí... :wink:
Jak my? Co my? Tvůj tata že by nebýl tvůj tata Bohůšu 8O A či by byl? Že by od "Davidvr" ? Šak ti dycky říkal - ti dám taku po čuni Bohumile až se stoho posereš. :P :lol: :)

Uživatelský avatar
tonnydenny
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 305
Registrován: 13.01.2009 21:36

Re: Demontáž páky TIPTRONIC? Jde do nové kůže...

Příspěvek od tonnydenny »

tady se chce clovek dovedet jak se sundava radicka z automatu a pritom tu cte jak si dva frajeri honi ocasy nad dejvem ty vole jsem jeste nezral hoooooooooooooooodne jste ho tady vykourili!!!!! Dejjjva

Odpovědět

Zpět na „Archiv“