Demontáž páky TIPTRONIC? Jde do nové kůže...

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Demontáž páky TIPTRONIC? Jde do nové kůže...

Příspěvek od šimek »

Passcar1 píše:
šimek píše:Jasně, sorry, překlep! :roll: Ale vyměním jakoukoli B5.5 za tu B5 pana Davida! Vidím, že máš Jettu, spokojen?
Maximálně spokojen, je to prostě nové a to je hlavní. Jen řeším maxidot a to je zatím problém. Jinak jsem měl také Passata 2.8 V6 4Motion Tiptronic Highline, přesně to co ten tvůj pan David.

Ale určitě ne takovou leštěnku, po deseti letech tam už nějaký škrábanec byl.
Můj pan David??? :lol: Nene, jen nemám nic proti němu, je to gentleman, moje sestřenice u něj před odjezdem do zahraničí pracovala a říkala, že lepší šéf snad enexistuje! To víš, dával slušné prémie a ocenil prý kvalitně odvedenou práci! :wink: Tak proto!

Aha, tak proto o něm tolik víš, on má to samé...ale navíc tu leštěnku! :lol:

Uvažoval jsem o novém Passatu komfordline, ale kluci nadávají! Vržou jim palubovky a je to prý celé ojebané z důvodu šetření! Kde je ta kvalita co byla u B4 a B5/B5.5? Tak mě zajímá co Jetta, je to sice v potravním řetězci pod Passatem, nic ve zlém :wink: , ale nevypadá špatně. I cena je přijatelná..[/quote]

Myslím si, že je jedno jestli dneska koupíš Jettu nebo Passata, ten je jinde, bohužel kvalitativně všechno na stejné úrovni, přeci nebudou ojebávat jen určitý model, když můžou všechny. Jinak zatím bez problémů a to mám už 11000km :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Demontáž páky TIPTRONIC? Jde do nové kůže...

Příspěvek od šimek »

Jinak jsme to dost taky zaprasili, vím téměř s jistotou na koho se obrátit ohledně sundání řadičky, Paskal, ten by to měl určitě i s návodem, napíšeme mu, zrovna s ním něco vyjednávám.

Passcar1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 110
Registrován: 28.06.2008 20:24

Re: Demontáž páky TIPTRONIC? Jde do nové kůže...

Příspěvek od Passcar1 »

Myslím si, že je jedno jestli dneska koupíš Jettu nebo Passata, ten je jinde, bohužel kvalitativně všechno na stejné úrovni, přeci nebudou ojebávat jen určitý model, když můžou všechny. Jinak zatím bez problémů a to mám už 11000km :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

Jo no, to je smutné! Jen to není problém je VW, ale tak nějak celého koncernu..snad i dalších automobilek! Trend je kvantita! :cry:

Teď tak vzpomínám, když si napsal, že si měl už po 10 letech pár škrábanců, tak myslím, že to bylo na jaře kdy David přijel s totálně poškrábaným lakem, vypadalo to hnusně, hluboké rýhy! Asi závist, moc to leštil, no! :roll: Kamarád dokonce zjistil, že mu v centru jedna organizovaná skupina okradla přední ledky a fest dodělali kapotu, aby se k tomu dostali! Ten chlap má prostě smůlu!

Tak poškrábané si to neměl, ne? :wink:

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Demontáž páky TIPTRONIC? Jde do nové kůže...

Příspěvek od šimek »

Teď tak vzpomínám, když si napsal, že si měl už po 10 letech pár škrábanců, tak myslím, že to bylo na jaře kdy David přijel s totálně poškrábaným lakem, vypadalo to hnusně, hluboké rýhy! Asi závist, moc to leštil, no! :roll: Kamarád dokonce zjistil, že mu v centru jedna organizovaná skupina okradla přední ledky a fest dodělali kapotu, aby se k tomu dostali! Ten chlap má prostě smůlu!

Tak poškrábané si to neměl, ne? :wink:[/quote]

Já měl oděrky od běžného provozu. Jinak nechci rejpat, ale přijde mi, že ho znáš až moc dobře a je jen podivné, že by neznal on tebe... To snad ani nejde vědět takové záležitosti, aby tě ten druhý ani neznal. To jen tak, neber to zle, jen si dost všímám souvislostí.

Passcar1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 110
Registrován: 28.06.2008 20:24

Re: Demontáž páky TIPTRONIC? Jde do nové kůže...

Příspěvek od Passcar1 »

šimek píše:Teď tak vzpomínám, když si napsal, že si měl už po 10 letech pár škrábanců, tak myslím, že to bylo na jaře kdy David přijel s totálně poškrábaným lakem, vypadalo to hnusně, hluboké rýhy! Asi závist, moc to leštil, no! :roll: Kamarád dokonce zjistil, že mu v centru jedna organizovaná skupina okradla přední ledky a fest dodělali kapotu, aby se k tomu dostali! Ten chlap má prostě smůlu!

Tak poškrábané si to neměl, ne? :wink:
Já měl oděrky od běžného provozu. Jinak nechci rejpat, ale přijde mi, že ho znáš až moc dobře a je jen podivné, že by neznal on tebe... To snad ani nejde vědět takové záležitosti, aby tě ten druhý ani neznal. To jen tak, never to zle, jen si dost všímám souvislostí.[/quote]

Jak jsem řekl, bydlím kousek od něj, a mám taky Passata, tak si všímám. Ale neboj, nejsem 4%! :lol: Asi mě bude od vidění znát, to asi určitě, ale spíš mi příjde, že ho znáš líp než já! Právě se dívám co tu psal pod Davidvr a celkem síla!

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Demontáž páky TIPTRONIC? Jde do nové kůže...

Příspěvek od šimek »

Passcar1 píše:
šimek píše:Teď tak vzpomínám, když si napsal, že si měl už po 10 letech pár škrábanců, tak myslím, že to bylo na jaře kdy David přijel s totálně poškrábaným lakem, vypadalo to hnusně, hluboké rýhy! Asi závist, moc to leštil, no! :roll: Kamarád dokonce zjistil, že mu v centru jedna organizovaná skupina okradla přední ledky a fest dodělali kapotu, aby se k tomu dostali! Ten chlap má prostě smůlu!

Tak poškrábané si to neměl, ne? :wink:
Já měl oděrky od běžného provozu. Jinak nechci rejpat, ale přijde mi, že ho znáš až moc dobře a je jen podivné, že by neznal on tebe... To snad ani nejde vědět takové záležitosti, aby tě ten druhý ani neznal. To jen tak, never to zle, jen si dost všímám souvislostí.
Jak jsem řekl, bydlím kousek od něj, a mám taky Passata, tak si všímám. Ale neboj, nejsem 4%! :lol: Asi mě bude od vidění znát, to asi určitě, ale spíš mi příjde, že ho znáš líp než já! Právě se dívám co tu psal pod Davidvr a celkem síla![/quote]


To já se nebojím a kam prosím tě koukáš co tu psal Davidvr? Můžeš sem dát odkaz?

Passcar1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 110
Registrován: 28.06.2008 20:24

Re: Demontáž páky TIPTRONIC? Jde do nové kůže...

Příspěvek od Passcar1 »

šimek píše:
Passcar1 píše: Já měl oděrky od běžného provozu. Jinak nechci rejpat, ale přijde mi, že ho znáš až moc dobře a je jen podivné, že by neznal on tebe... To snad ani nejde vědět takové záležitosti, aby tě ten druhý ani neznal. To jen tak, never to zle, jen si dost všímám souvislostí.
Jak jsem řekl, bydlím kousek od něj, a mám taky Passata, tak si všímám. Ale neboj, nejsem 4%! :lol: Asi mě bude od vidění znát, to asi určitě, ale spíš mi příjde, že ho znáš líp než já! Právě se dívám co tu psal pod Davidvr a celkem síla!
Je to pod Vaše názory jestli Passat nebo Superb, dal jsem si ho do hledáčku! To zas budu v hospodě vyprávět! :lol: Tomu říkám story! Ty a on jste hlavní aktéři, takže kamarádi asi nebudete co?! :roll:
Naposledy upravil(a) Passcar1 dne 12.10.2008 22:48, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Demontáž páky TIPTRONIC? Jde do nové kůže...

Příspěvek od šimek »

Passcar1 píše:
šimek píše: Jak jsem řekl, bydlím kousek od něj, a mám taky Passata, tak si všímám. Ale neboj, nejsem 4%! :lol: Asi mě bude od vidění znát, to asi určitě, ale spíš mi příjde, že ho znáš líp než já! Právě se dívám co tu psal pod Davidvr a celkem síla!
Je to pod Vaše názory jestli Passat nebo Superb, dal jsem si ho do hledáčku! To zas budu v hospodě vyprávět! :lol: Tomu říkám story! Ty a on jste hlavní aktéři, takže kamarádi asi nebudete co?! :roll:


To já se nebojím a kam prosím tě koukáš co tu psal Davidvr? Můžeš sem dát odkaz?
[/quote]

Tak nevím jestli kamarádi, já ho neznám, on má prostě svoji pravdu a to bylo asi tak všechno. Dej mi prosím ten odkaz, docela rád bych si to připomněl.

Passcar1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 110
Registrován: 28.06.2008 20:24

Re: Demontáž páky TIPTRONIC? Jde do nové kůže...

Příspěvek od Passcar1 »

Tak nevím jestli kamarádi, já ho neznám, on má prostě svoji pravdu a to bylo asi tak všechno. Dej mi prosím ten odkaz, docela rád bych si to připomněl.[/quote]

Jasně, no problem :wink
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=35&t=68751
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=35&t=61175

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Demontáž páky TIPTRONIC? Jde do nové kůže...

Příspěvek od šimek »

JJ, tam se masíroval, jsem to už ani nenašel, díky. Jinak Paskal sem prý snad něco hodí.

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Demontáž páky TIPTRONIC? Jde do nové kůže...

Příspěvek od Paskal »

Tak ja vám něco najdu hoši. :)

Passcar1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 110
Registrován: 28.06.2008 20:24

Re: Demontáž páky TIPTRONIC? Jde do nové kůže...

Příspěvek od Passcar1 »

šimek píše:JJ, tam se masíroval, jsem to už ani nenašel, díky. Jinak Paskal sem prý snad něco hodí.
To teda jo, čtu to. Paskal? To by bylo super, tu páku bych nerad podělal. Chci to zítra poslat, nebudu psát Davidovi, skoro vůbec tu není podle přihlášení. Chci to mít rychle hotové, povezu tchýni, tak ať nenadává koho si ta holka vzala! :roll:

Passcar1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 110
Registrován: 28.06.2008 20:24

Re: Demontáž páky TIPTRONIC? Jde do nové kůže...

Příspěvek od Passcar1 »

Paskal píše:Tak ja vám něco najdu hoši. :)
To by jsi byl moc hodný pane Předsedo! :D

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Demontáž páky TIPTRONIC? Jde do nové kůže...

Příspěvek od Paskal »

:arrow:
Přílohy
2.JPG

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Demontáž páky TIPTRONIC? Jde do nové kůže...

Příspěvek od Paskal »

Tak sem si to trožku přečet.... :P
A to je co za komedie.... Passcar1+Davidvr :?: 8O

Odpovědět

Zpět na „Archiv“