Demontáž páky TIPTRONIC? Jde do nové kůže...

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Passcar1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 110
Registrován: 28.06.2008 20:24

Demontáž páky TIPTRONIC? Jde do nové kůže...

Příspěvek od Passcar1 »

Chlapi, prosím, poraďte jak demontovat koženou páku automatu, posílám ji na nový kabátek! :wink: Nepovedlo se mi nic najít v "HLEDAT"..

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Demontáž páky TIPTRONIC? Jde do nové kůže...

Příspěvek od šimek »

Maximálně ti sem můžu vložit obrázek z Etky jestli tam něco uvidíš. Jinak jsem snad ještě neviděl na voliči Tiptroniku sedřenou kůži. Neřeknu u manuálu, ale u Tiptronicu?
Přílohy
Bez názvu.jpg

N-o-r-a
Řidič
Řidič
Příspěvky: 99
Registrován: 02.04.2008 19:53

Re: Demontáž páky TIPTRONIC? Jde do nové kůže...

Příspěvek od N-o-r-a »

stříbrnou pojistku se snažit vytrhnout ven, je tam nacvaknutá přes takový pojistný výběžek, pak stáhnout dolů stříbrnou trubičku pod pákou a pak už to půjde bez potíží potáhnout nahoru.

Passcar1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 110
Registrován: 28.06.2008 20:24

Re: Demontáž páky TIPTRONIC? Jde do nové kůže...

Příspěvek od Passcar1 »

šimek píše:Maximálně ti sem můžu vložit obrázek z Etky jestli tam něco uvidíš. Jinak jsem snad ještě neviděl na voliči Tiptroniku sedřenou kůži. Neřeknu u manuálu, ale u Tiptronicu?
Super, kouknu na to. Díky moc. Auto má 10 let, stále se o to opírám a majitel předemnou asi taky. Je to tak jemně zmatněné pod prsty, vypadá to jak odřené a nedá se to zakrémovat pigmentem. Tak to pošlu i s volantem na přečalounění.

Passcar1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 110
Registrován: 28.06.2008 20:24

Re: Demontáž páky TIPTRONIC? Jde do nové kůže...

Příspěvek od Passcar1 »

N-o-r-a píše:stříbrnou pojistku se snažit vytrhnout ven, je tam nacvaknutá přes takový pojistný výběžek, pak stáhnout dolů stříbrnou trubičku pod pákou a pak už to půjde bez potíží potáhnout nahoru.
To zní jako, že víš jak na to! :wink: Tak jestli tomu dobře rozumím, nemusím nic rozebírat, ale nějakou stříbrnou pojistku (přesně nevím o co jde) budu táhnout ven, pak nějakou trubičku pod asi koženou rukojetí stáhnu dolů a vytáhnout celou páku...hm, zkusím to! Děkuji moc. Pokud se nepodaří, tak se tu opět uvidíme! :lol:

N-o-r-a
Řidič
Řidič
Příspěvky: 99
Registrován: 02.04.2008 19:53

Re: Demontáž páky TIPTRONIC? Jde do nové kůže...

Příspěvek od N-o-r-a »

stříbrnou pojistkou myšlen ten chromovaný čudl z boku :D

jj, už jsem to dělal taky

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Demontáž páky TIPTRONIC? Jde do nové kůže...

Příspěvek od šimek »

Jinak jsi psal že jsi z Ostravy, tam nebízel tuším jeden klubák něco co se týče čalounění, myslím že měl nick DavidVr, tak na to mrkni, měl taky nějakou leštěnku a celého ho snad přečalounil sám vč. alcantary.

Passcar1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 110
Registrován: 28.06.2008 20:24

Re: Demontáž páky TIPTRONIC? Jde do nové kůže...

Příspěvek od Passcar1 »

šimek píše:Jinak jsi psal že jsi z Ostravy, tam nebízel tuším jeden klubák něco co se týče čalounění, myslím že měl nick DavidVr, tak na to mrkni, měl taky nějakou leštěnku a celého ho snad přečalounil sám vč. alcantary.
Jasně, znám pana Davida, hezčí B5 jsem ještě neviděl!!! Má vlastní originální facelift, bydlím kousek od něj, tak jsem viděl přeměnu. Má to fakt nádherně udělané, vždy jak kolem jeho naleštěného kousku přejdu, tak na něm můžu oči nechat! Ledky v předu i vzadu, decentní chromy, ICEBOX, DVD, navi... 8O Dělal si myslím i celou novou kůži, protože když kouknu přes okna, tak nechápu! Ta kůže je jak nová! Díky, zkusím mu napsat, ale nevím, vypadá v těch luxusních hadrech dost namyšleně...pošle mě do...! :D

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Demontáž páky TIPTRONIC? Jde do nové kůže...

Příspěvek od šimek »

Passcar1 píše:
šimek píše:Jinak jsi psal že jsi z Ostravy, tam nebízel tuším jeden klubák něco co se týče čalounění, myslím že měl nick DavidVr, tak na to mrkni, měl taky nějakou leštěnku a celého ho snad přečalounil sám vč. alcantary.
Jasně, znám pana Davida, hezčí B5 jsem ještě neviděl!!! Má vlastní originální facelift, bydlím kousek od něj, tak jsem viděl přeměnu. Má to fakt nádherně udělané, vždy jak kolem jeho naleštěného kousku přejdu, tak na něm můžu oči nechat! Ledky v předu i vzadu, decentní chromy, ICEBOX, DVD, navi... 8O Dělal si myslím i celou novou kůži, protože když kouknu přes okna, tak nechápu! Ta kůže je jak nová! Díky, zkusím mu napsat. :wink:
Jasný, to bude určitě on, nějaký pan podnikatel ohledně hokejové výzbroje či co, už tu asi ale 1/2 roku není, pořád si tu nějak masíroval ego o podnikání, managerech a nejlepší právě jeho B5.

Tak ho vyzkoušej, za to nic nedáš. Na skypu bych měl mít i název firmy, tak bych to to do SZ mohl poslat, nechci to dávat veřejně, chápeš.

Passcar1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 110
Registrován: 28.06.2008 20:24

Re: Demontáž páky TIPTRONIC? Jde do nové kůže...

Příspěvek od Passcar1 »

šimek píše:
Passcar1 píše: Jasně, znám pana Davida, hezčí B5 jsem ještě neviděl!!! Má vlastní originální facelift, bydlím kousek od něj, tak jsem viděl přeměnu. Má to fakt nádherně udělané, vždy jak kolem jeho naleštěného kousku přejdu, tak na něm můžu oči nechat! Ledky v předu i vzadu, decentní chromy, ICEBOX, DVD, navi... 8O Dělal si myslím i celou novou kůži, protože když kouknu přes okna, tak nechápu! Ta kůže je jak nová! Díky, zkusím mu napsat. :wink:
Jasný, to bude určitě on, nějaký pan podnikatel ohledně hokejové výzbroje či co, už tu asi ale 1/2 roku není, pořád si tu nějak masíroval ego o podnikání, managerech a nejlepší právě jeho B5.

Tak ho vyzkoušej, za to nic nedáš. Na skypu bych měl mít i název firmy, tak bych to to do SZ mohl poslat, nechci to dávat veřejně, chápeš.
Díky, ale nemusíš, vím jakou firmu vlastní. On o tom neví, ale právě on mě namotivoval něco s tou mou B5.5 něco dělat. Jen asi do toho dost nainvestoval, protože má víc než plnou palbu! Hlavně nechápu z toho černého laku, to jsem ještě neviděl, každý se otáčí jak vyjede z garáže. Já chci též takový lak, sakra!!! :cry: Jen se trochu divím, že na to kolik mu firma vynáší, jaké pořádá slavnosti, že si nepořídil alespoň S-klasu. V hospodách se mluví o tom, že je úplný nadšenec, tos neviděl, ten pašík vypadá úplně jinak než ty co běžně potkáváš na silnicích. Ale beru to, je to machr, možná trochu blázen, ale fest úspěšný člověk. Mohl by něco pro mě udělat, ne!? Napíšu mu na SZ a uvidím. Hlavně ať neposeru tu pádu, držte palce, kluci.

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Demontáž páky TIPTRONIC? Jde do nové kůže...

Příspěvek od šimek »

Passcar1 píše:
šimek píše: Jasný, to bude určitě on, nějaký pan podnikatel ohledně hokejové výzbroje či co, už tu asi ale 1/2 roku není, pořád si tu nějak masíroval ego o podnikání, managerech a nejlepší právě jeho B5.

Tak ho vyzkoušej, za to nic nedáš. Na skypu bych měl mít i název firmy, tak bych to to do SZ mohl poslat, nechci to dávat veřejně, chápeš.
Díky, ale nemusíš, vím jakou firmu vlastní. On o tom neví, ale právě on mě namotivoval něco s tou mou B5.5 něco dělat. Jen asi do toho dost nainvestoval, protože má víc než plnou palbu! Hlavně nechápu z toho černého laku, to jsem ještě neviděl, každý se otáčí jak vyjede z garáže. Já chci též takový lak, sakra!!! :cry: Jen se trochu divím, že na to kolik mu firma vynáší, jaké pořádá slavnosti, že si nepořídil alespoň S-klasu. V hospodách se mluví o tom, že je úplný nadšenec, tos neviděl, ten pašík vypadá úplně jinak než ty co běžně potkáváš na silnicích. Ale beru to, je to machr, možná trochu blázen, ale fest úspěšný člověk. Mohl by něco pro mě udělat, ne!? Napíšu mu na SZ a uvidím. Hlavně ať neposeru tu pádu, držte palce, kluci.
Chtěl jsi napsat B5 a ne B5.5 neboli 3BG. Máš rok 1998 a to je čistokrevná "stará" B5.

Passcar1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 110
Registrován: 28.06.2008 20:24

Re: Demontáž páky TIPTRONIC? Jde do nové kůže...

Příspěvek od Passcar1 »

šimek píše:
Passcar1 píše: Díky, ale nemusíš, vím jakou firmu vlastní. On o tom neví, ale právě on mě namotivoval něco s tou mou B5.5 něco dělat. Jen asi do toho dost nainvestoval, protože má víc než plnou palbu! Hlavně nechápu z toho černého laku, to jsem ještě neviděl, každý se otáčí jak vyjede z garáže. Já chci též takový lak, sakra!!! :cry: Jen se trochu divím, že na to kolik mu firma vynáší, jaké pořádá slavnosti, že si nepořídil alespoň S-klasu. V hospodách se mluví o tom, že je úplný nadšenec, tos neviděl, ten pašík vypadá úplně jinak než ty co běžně potkáváš na silnicích. Ale beru to, je to machr, možná trochu blázen, ale fest úspěšný člověk. Mohl by něco pro mě udělat, ne!? Napíšu mu na SZ a uvidím. Hlavně ať neposeru tu pádu, držte palce, kluci.
Chtěl jsi napsat B5 a ne B5.5 neboli 3BG. Máš rok 1998 a to je čistokrevná "stará" B5.
Jasně, sorry, překlep! :roll: Ale vyměním jakoukoli B5.5 za tu B5 pana Davida! Vidím, že máš Jettu, spokojen?

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Demontáž páky TIPTRONIC? Jde do nové kůže...

Příspěvek od šimek »

Jinak taky nechápu, když mu firma takto jede, proč si nekoupil aspoň S Classe nebo jeho vysněné CLS, o tom hodně mluvil a věřím, že by teprve ukázal co je zač, to je mnohem reprezentativnější auťák než B5 a může být jak chce nevoněná, to žádný jiný manager neocení, který neví co to je. Prostě pozná 10 let starého Passata, no je to jeho řetitelská věc, nebudeme ho už drbat, každý si tady o něm stejně udělal obrázek podle svého a tady si jenom leštil ego a machroval jak to má nejleší, lišty dodělávané ve VW, klavírní lak atd. No a nakonec si tam dá jak píšeš zadní tuning diodová světla.

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Demontáž páky TIPTRONIC? Jde do nové kůže...

Příspěvek od šimek »

Jasně, sorry, překlep! :roll: Ale vyměním jakoukoli B5.5 za tu B5 pana Davida! Vidím, že máš Jettu, spokojen?[/quote]

Maximálně spokojen, je to prostě nové a to je hlavní. Jen řeším maxidot a to je zatím problém. Jinak jsem měl také Passata 2.8 V6 4Motion Tiptronic Highline, přesně to co ten tvůj pan David.

Ale určitě ne takovou leštěnku, po deseti letech tam už nějaký škrábanec byl.

Passcar1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 110
Registrován: 28.06.2008 20:24

Re: Demontáž páky TIPTRONIC? Jde do nové kůže...

Příspěvek od Passcar1 »

šimek píše:Jasně, sorry, překlep! :roll: Ale vyměním jakoukoli B5.5 za tu B5 pana Davida! Vidím, že máš Jettu, spokojen?
Maximálně spokojen, je to prostě nové a to je hlavní. Jen řeším maxidot a to je zatím problém. Jinak jsem měl také Passata 2.8 V6 4Motion Tiptronic Highline, přesně to co ten tvůj pan David.

Ale určitě ne takovou leštěnku, po deseti letech tam už nějaký škrábanec byl.[/quote]

Můj pan David??? :lol: Nene, jen nemám nic proti němu, je to gentleman, moje sestřenice u něj před odjezdem do zahraničí pracovala a říkala, že lepší šéf snad enexistuje! To víš, dával slušné prémie a ocenil prý kvalitně odvedenou práci! :wink: Tak proto!

Aha, tak proto o něm tolik víš, on má to samé...ale navíc tu leštěnku! :lol:

Uvažoval jsem o novém Passatu komfordline, ale kluci nadávají! Vržou jim palubovky a je to prý celé ojebané z důvodu šetření! Kde je ta kvalita co byla u B4 a B5/B5.5? Tak mě zajímá co Jetta, je to sice v potravním řetězci pod Passatem, nic ve zlém :wink: , ale nevypadá špatně. I cena je přijatelná..

Odpovědět

Zpět na „Archiv“