zámek dveří - oprava?

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
franko
Řidič
Řidič
Příspěvky: 152
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ceske Budejovwice

Re: zámek dveří - oprava?

Příspěvek od franko »

Tady ten krouzek a ve vnitr je duta plastova trubicka. JAk Se to vyndava ??
Přílohy
pict5417.jpg
Pásovec je pásovec

AdamisX
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 27.11.2007 20:33
Bydliště: Plzeň

Re: zámek dveří - oprava?

Příspěvek od AdamisX »

Také mám ve dveřích něco v p... Od začátku co mam Golfíka IV. tak se mi nerozsvítilo kabin. osvětlení, když jsem otevřel dveře u řidiče. Ani osvícení ve dveřích nesvítilo. A když se mi rozsvítila rezerva na palubovce tak to nepíplo. A tak před měsícem mi tohle všechno začalo fungovat samo od sebe. akorát dvakrát se mi stalo že se mi sám od sebe, při otevření dveří, rozječel alarm Ale způsobem že jeden den to jde a druhý zase ne. Ostatní dveře jsou bez problémů jenom ty u řidiče jsou na hov...

Uživatelský avatar
Krosik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 441
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: zámek dveří - oprava?

Příspěvek od Krosik »

franko píše:Tady ten krouzek a ve vnitr je duta plastova trubicka. JAk Se to vyndava ??
Pretlacis to dovnutra a mas to von. Otazka je ako to dat potom dnu, zrejme su na to nejake specialne klieste, bez nich je to robota tak na min 1 hod :(

Uživatelský avatar
goodbreak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: zámek dveří - oprava?

Příspěvek od goodbreak »

Tak jsem dneska pustil do rozborky zadních dveří na Pašíkovi - měl jsem z těch kroužků co drží okno strach, ale šlo to krásně vyrazit do vnitřku dveří a pak zase zvenku kleštičkama nandat. Horší bylo, že jsem zapomněl na lanko, co drží kliku - už jsem to chtěl vzdát, než mi to došlo..:) Ale stejně jsem to nespravil, protože když jsem to konečně vyndal, zjistil jsem, že se do toho zámku stejně nedostanu, aniž bych měl jistotu, že to zase složím zpátky (po povolení prvního šroubku na mě vyskočily dvě pružinky - jen taktak jsem je nacpal zpátky - viz obrázek)
door inside.jpg
Tak jsem to jen prostříkal a naskládal to zpátky... Teď to chodí, ale až to zase začne blbnout, jedu hned do servisu - doma už nikdy více...

.

Odpovědět

Zpět na „Archiv“