Plný rejd-auto šmajdá.

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
miky1
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 314
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sedliště,Plzen-jih
Kontaktovat uživatele:

Plný rejd-auto šmajdá.

Příspěvek od miky1 »

Tak sem byl dnes v jistém nákupnim centru v podzemních garážích,při rozjíždění a plnym rejdu,mi auto na tom mokrym betonu,nějak brutálně šmajdalo,myslel sem že mam defekt,ale nikoliv,bral sem za kola ale na nic sem nepřišel.
HMMMM napadá vás něco??
Jo jinak nad 100km/h,trošku vybruje volant,ale to šmajdání nebo jak to nazvat mi docela nahnalo. :? 8O

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10100
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: Plný rejd-auto šmajdá.

Příspěvek od majkl1 »

miky1 píše:Tak sem byl dnes v jistém nákupnim centru v podzemních garážích,při rozjíždění a plnym rejdu,mi auto na tom mokrym betonu,nějak brutálně šmajdalo,myslel sem že mam defekt,ale nikoliv,bral sem za kola ale na nic sem nepřišel.
HMMMM napadá vás něco??
Jo jinak nad 100km/h,trošku vybruje volant,ale to šmajdání nebo jak to nazvat mi docela nahnalo. :? 8O
Na 99% máš zbořenou kostru gumy.
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Uživatelský avatar
miky1
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 314
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sedliště,Plzen-jih
Kontaktovat uživatele:

Re: Plný rejd-auto šmajdá.

Příspěvek od miky1 »

Tak to sem si oddych,řikal sem si co by mohlo bejt na nápravě vadnýho když to takhle hapruje,a kort když mě minulí týden dělali výměnu spodních ramen.

Uživatelský avatar
StandaS
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2209
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4

Re: Plný rejd-auto šmajdá.

Příspěvek od StandaS »

miky1 píše:Tak to sem si oddych,řikal sem si co by mohlo bejt na nápravě vadnýho když to takhle hapruje,a kort když mě minulí týden dělali výměnu spodních ramen.
Na tom povrchu co se dělá v garážích to při plném rejdu píská každému.
3C VW Passat Variant 103 kw 2.0 TDI

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10100
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: Plný rejd-auto šmajdá.

Příspěvek od majkl1 »

StandaS píše:
miky1 píše:Tak to sem si oddych,řikal sem si co by mohlo bejt na nápravě vadnýho když to takhle hapruje,a kort když mě minulí týden dělali výměnu spodních ramen.
Na tom povrchu co se dělá v garážích to při plném rejdu píská každému.
Jemu jde o šmajdání. Minulej týden to měl brácha na 406. V kroku na rovině, když jsi pustil volant, tak ten se točil o 180°! Když bych to neviděl, nevěřil bych. Měl rozvalenou kostru gumy. Na pohled se nic nezjistilo. :roll:
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Uživatelský avatar
miky1
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 314
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sedliště,Plzen-jih
Kontaktovat uživatele:

Re: Plný rejd-auto šmajdá.

Příspěvek od miky1 »

StandaS píše:
miky1 píše:Tak to sem si oddych,řikal sem si co by mohlo bejt na nápravě vadnýho když to takhle hapruje,a kort když mě minulí týden dělali výměnu spodních ramen.
Na tom povrchu co se dělá v garážích to při plném rejdu píská každému.
No to jo,ale mě to nejen že pískalo ale prostě šmajdalo,auto jakoby poskakovalo,měl sem pocit že jedu po prázdnej gumě,a nebo že mi upadne kolo.

Uživatelský avatar
StandaS
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2209
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4

Re: Plný rejd-auto šmajdá.

Příspěvek od StandaS »

miky1 píše:
StandaS píše: Na tom povrchu co se dělá v garážích to při plném rejdu píská každému.
No to jo,ale mě to nejen že pískalo ale prostě šmajdalo,auto jakoby poskakovalo,měl sem pocit že jedu po prázdnej gumě,a nebo že mi upadne kolo.
Toto už jsem párkrát měl. Přizvedni kolo, zaklekni a toč kolem. Pozoruj pneu ze strany vzorku a podélné drážky se ti nesmi nikam vlnit. Jestli ano, máš zborcený kord. U starších pneu to bylo naprosto normální, protože se dělal ocelový a stačilo píchnout a nepo trochu proříznout a jak se tam dostala voda, tak to přerezlo a už to házelo.
3C VW Passat Variant 103 kw 2.0 TDI

Uživatelský avatar
miky1
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 314
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sedliště,Plzen-jih
Kontaktovat uživatele:

Re: Plný rejd-auto šmajdá.

Příspěvek od miky1 »

Obnovuji staré téma:tak už mi to šmajdá zase a to už s 3 sadou pneu,takže tima to asi nebude,pozoruji to jen na hladkém mokrym povrchu při plnym rejdu,mohl by to dělat špatný souběh? Zjistil sem že se mi napatrně sjíždí víc vnější strana pneu,nebo napadá vás ještě něco jinýho?
Jistý mechanik mě řek abych to neřešil že při plnym rejdu se to hádat trochu může,ale mě to pořád nějak vrtá hlavou.

Odpovědět

Zpět na „Archiv“