ostřikovače světlometů

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
marwin
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 211
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: seVWerní čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marwin »

DMS píše:
elit píše: ALE..jak vyresis spinani ostrikovani? U meho auta to ostrikuje az po urcite prodleve. Nejprve tedy ostrikuje sklo a az potom svetla, pokud packu dele pridrzim.

Nebo to nechas strikat pokazde se sklem? Tak to bude vazne pozirac vody...a hlavne v zime kdy je vody v nadobce nedostatek...
no v servisce právě psali, že Passat s ostřikovači světlometů má nádobku tuším 5 litrů a bez jen 3 litry, takže se musí vyměnit i nádobka...
Dekuji za cenne rady, me to bavi na aute neco menit, kort kdyz to jsou originalni dily (nebo aspon tak vypadaj) - tak tam dame vetsi nadobku, sehnat ji nebude zrejme vetsi problem. Zpozdeni to pujde taky nejak vyresit.. uz se na to tesim ;O)

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

marwin píše:
DMS píše: no v servisce právě psali, že Passat s ostřikovači světlometů má nádobku tuším 5 litrů a bez jen 3 litry, takže se musí vyměnit i nádobka...
Dekuji za cenne rady, me to bavi na aute neco menit, kort kdyz to jsou originalni dily (nebo aspon tak vypadaj) - tak tam dame vetsi nadobku, sehnat ji nebude zrejme vetsi problem. Zpozdeni to pujde taky nejak vyresit.. uz se na to tesim ;O)
takže říkáš,že to nebude celý nic složitýho. A co ovládání-elektrika v páčce u volantu ? Musí se nějak aktivovat ? Ta nádobka chce vyměnit..

Uživatelský avatar
marwin
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 211
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: seVWerní čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marwin »

DMS píše:
marwin píše: Dekuji za cenne rady, me to bavi na aute neco menit, kort kdyz to jsou originalni dily (nebo aspon tak vypadaj) - tak tam dame vetsi nadobku, sehnat ji nebude zrejme vetsi problem. Zpozdeni to pujde taky nejak vyresit.. uz se na to tesim ;O)
takže říkáš,že to nebude celý nic složitýho. A co ovládání-elektrika v páčce u volantu ? Musí se nějak aktivovat ? Ta nádobka chce vyměnit..
Proc bych se zbytecne sr*l do packy u volantu, kdyz muzu vec vyresit tak, ze stvorim vodotesnej modul velikosti 1/2 krabicky od sirek - zalitej v pryskyrici se trema soucastkama se spozdenim 3sekundy, kterej bude mit vstup a vystup 12V, to pripojim ke kablikum od motorku ostrikovacu skla, kdyz tam prijde napeti, za 3sekundy se spusti druhe cerpadlo. Kdyz se to udela kvalitne a ja to udelam kvalitne tak bych v tom nevidel zadnej problem... bue to tak maly a nezavisly na ostatnich arizenich, ze se to ani nemuze rozbit a instalace nebude temer videt, bo bude dole vedle vetsi nadrzky na vodu :roll:

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

marwin píše:
DMS píše: takže říkáš,že to nebude celý nic složitýho. A co ovládání-elektrika v páčce u volantu ? Musí se nějak aktivovat ? Ta nádobka chce vyměnit..
Proc bych se zbytecne sr*l do packy u volantu, kdyz muzu vec vyresit tak, ze stvorim vodotesnej modul velikosti 1/2 krabicky od sirek - zalitej v pryskyrici se trema soucastkama se spozdenim 3sekundy, kterej bude mit vstup a vystup 12V, to pripojim ke kablikum od motorku ostrikovacu skla, kdyz tam prijde napeti, za 3sekundy se spusti druhe cerpadlo. Kdyz se to udela kvalitne a ja to udelam kvalitne tak bych v tom nevidel zadnej problem... bue to tak maly a nezavisly na ostatnich arizenich, ze se to ani nemuze rozbit a instalace nebude temer videt, bo bude dole vedle vetsi nadrzky na vodu :roll:
hmm, proč to zpoždění 3 s.?

Uživatelský avatar
marwin
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 211
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: seVWerní čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marwin »

DMS píše:hmm, proč to zpoždění 3 s.?
a kolik mi doporucujes? :idea: :?:

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

marwin píše:
DMS píše:hmm, proč to zpoždění 3 s.?
a kolik mi doporucujes? :idea: :?:
žádný,jel bych podle originálu, i kdyby to stálo o něco víc a bylo pracnější.

Uživatelský avatar
marwin
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 211
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: seVWerní čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marwin »

DMS píše:
marwin píše: a kolik mi doporucujes? :idea: :?:
žádný,jel bych podle originálu, i kdyby to stálo o něco víc a bylo pracnější.
No ja jsem tak jako nahodil 3s a myslel jsem ze nekdo rekne ze 3s je blbost ze se to pzoduje o 2s, a nikdo nam asi neporadi, kolik sekund je potreba to zpozdit aby to bylo k pouziti.... tak to udelatko budu muset asi udelat stelovaci...

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

marwin píše:
DMS píše: žádný,jel bych podle originálu, i kdyby to stálo o něco víc a bylo pracnější.
No ja jsem tak jako nahodil 3s a myslel jsem ze nekdo rekne ze 3s je blbost ze se to pzoduje o 2s, a nikdo nam asi neporadi, kolik sekund je potreba to zpozdit aby to bylo k pouziti.... tak to udelatko budu muset asi udelat stelovaci...
já to ještě uvážím, někdo tu psal, že to má - ostřikovače a je to k ničemu :? Jako vylepšení to beru, ale uvidím taky,jak mi půjdou sehnat díly..

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

Muj názor...je to zbytečnost...The End :wink:

Uživatelský avatar
marwin
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 211
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: seVWerní čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marwin »

Paskal píše:Muj názor...je to zbytečnost...The End :wink:
Nehadam se, presto - nevite nekdo jaka tam je ta prodleva, kolik sekund?

Uživatelský avatar
elit
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1573
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od elit »

marwin píše:
Paskal píše:Muj názor...je to zbytečnost...The End :wink:
Nehadam se, presto - nevite nekdo jaka tam je ta prodleva, kolik sekund?
Hadam tak 2-3s
Passat 2008 BMP

Uživatelský avatar
Chudej student
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chudej student »

elit píše:
marwin píše: Nehadam se, presto - nevite nekdo jaka tam je ta prodleva, kolik sekund?
Hadam tak 2-3s
3 je moc...2 je podle me tak akorat...alespon tak je to u me,nez vyjede ta tryska a pobleje mi svetlo....
http://www.escape6.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
vally_ny
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1922
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vally_ny »

elit píše:
ALE..jak vyresis spinani ostrikovani? U meho auta to ostrikuje az po urcite prodleve. Nejprve tedy ostrikuje sklo a az potom svetla, pokud packu dele pridrzim.

Nebo to nechas strikat pokazde se sklem? Tak to bude vazne pozirac vody...a hlavne v zime kdy je vody v nadobce nedostatek...
tak to by mě taky zajímalo.Vlastně jde taky ještě ostřikovat jen sklo,když jsou zhaslý světla (což od 1.7.06 asi nepůjde :lol: ),ale takhle to fakt bude stříkat pořád při spuštěním ostřiku skla.
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Archiv“