ostřikovače světlometů

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

ostřikovače světlometů

Příspěvek od DMS »

nedával někdo z vás ostřikovače světlometů na Pašíka, kde nebyly z výroby ? Dík..

Uživatelský avatar
marwin
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 211
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: seVWerní čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: ostřikovače světlometů

Příspěvek od marwin »

DMS píše:nedával někdo z vás ostřikovače světlometů na Pašíka, kde nebyly z výroby ? Dík..
Dneska je jdu koupit

- valec co vysouva trysku
- tryska
- krytka co je videt na narazniku

doufam ze to bude jednoduche je tam dat, pak ti dam referenci :D

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Re: ostřikovače světlometů

Příspěvek od DMS »

marwin píše:
DMS píše:nedával někdo z vás ostřikovače světlometů na Pašíka, kde nebyly z výroby ? Dík..
Dneska je jdu koupit

- valec co vysouva trysku
- tryska
- krytka co je videt na narazniku

doufam ze to bude jednoduche je tam dat, pak ti dam referenci :D
ok,musíš vyměnit i plast pod světlomety ? Aby měly otvor ? A kde to kupuješ ? Jinak, co ta převodovka ? Dík a zatím..

Uživatelský avatar
vally_ny
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1922
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vally_ny »

já je tam mám seriově a akorát to žere vodu a nic z toho.
to DMS: nevyšlo by tě levněji koupit highline než do toho furt rvát nějaký píčovinky jako stříbrný lišty a ostřikovače světlometů :?: :wink:
Obrázek

Uživatelský avatar
Chudej student
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chudej student »

vally_ny píše:já je tam mám seriově a akorát to žere vodu a nic z toho.
to DMS: nevyšlo by tě levněji koupit highline než do toho furt rvát nějaký píčovinky jako stříbrný lišty a ostřikovače světlometů :?: :wink:
Tomu nerozumis...tomu se rika tuning voe :!: :idea: :!: :lol: :lol: :lol: :lol:
http://www.escape6.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
vally_ny
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1922
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vally_ny »

Chudej student píše:
vally_ny píše:já je tam mám seriově a akorát to žere vodu a nic z toho.
to DMS: nevyšlo by tě levněji koupit highline než do toho furt rvát nějaký píčovinky jako stříbrný lišty a ostřikovače světlometů :?: :wink:
Tomu nerozumis...tomu se rika tuning voe :!: :idea: :!: :lol: :lol: :lol: :lol:
aha,tak už jsem do toho teda zasvěcen :lol: ,nic méně ostřikovače světlometů jsou akorát požírače vody. :evil:
Obrázek

Uživatelský avatar
Chudej student
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chudej student »

vally_ny píše:
Chudej student píše: Tomu nerozumis...tomu se rika tuning voe :!: :idea: :!: :lol: :lol: :lol: :lol:
aha,tak už jsem do toho teda zasvěcen :lol: ,nic méně ostřikovače světlometů jsou akorát požírače vody. :evil:
Souhlas...to je jak kdyz ostrikas auto vodou a myslis si ze je cisty..pak to uschne a je to jeste horsi...
http://www.escape6.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

Chudej student píše:
vally_ny píše:aha,tak už jsem do toho teda zasvěcen :lol: ,nic méně ostřikovače světlometů jsou akorát požírače vody. :evil:
Souhlas...to je jak kdyz ostrikas auto vodou a myslis si ze je cisty..pak to uschne a je to jeste horsi...
Ty máš taky spotřebu vody jak bys napustil bazén :tit: když smidlikaš auti každý den. :gy: :lol:

Karfik
Závodník
Závodník
Příspěvky: 690
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno

Příspěvek od Karfik »

Paskal píše:
Chudej student píše: Souhlas...to je jak kdyz ostrikas auto vodou a myslis si ze je cisty..pak to uschne a je to jeste horsi...
Ty máš taky spotřebu vody jak bys napustil bazén :tit: když smidlikaš auti každý den. :gy: :lol:
kazdej neni prase jako ty :gy:
Kdy sundas tu zimni nadheru z palice? :wink:
U nás na vsi se řiká, silnější pes mrdá.

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

Karfik píše:
Paskal píše: Ty máš taky spotřebu vody jak bys napustil bazén :tit: když smidlikaš auti každý den. :gy: :lol:
kazdej neni prase jako ty :gy:
Kdy sundas tu zimni nadheru z palice? :wink:
Nezapomínej :old: čistota půl zdraví :minzdr: :bubu: špína celá :999: :lol: :lol:

Až bude + 50°C ve stínu tak až pak to sundám :gy:

Uživatelský avatar
elit
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1573
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od elit »

Chudej student píše:
vally_ny píše:já je tam mám seriově a akorát to žere vodu a nic z toho.
to DMS: nevyšlo by tě levněji koupit highline než do toho furt rvát nějaký píčovinky jako stříbrný lišty a ostřikovače světlometů :?: :wink:
Tomu nerozumis...tomu se rika tuning voe :!: :idea: :!: :lol: :lol: :lol: :lol:
no to jo :D
Passat 2008 BMP

Uživatelský avatar
marwin
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 211
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: seVWerní čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marwin »

No nic asi uz to tu neresite, ale ostrikovace mam koupeny - je to valec, dvojtryska, a vicko. Kdyz sundas naraznik, je tam na to uz plast, ke kterymu se to jen prisroubuje a taky zacvakne, drzi to tam paradne. Na narazniku je zevnitr maly vylisek, podle kteryho se da vyriznout dira, nejhorsi instalace bude s hadickama, uz jsem objednal 4kusy takovejch tech rychlospojek u VW stoji jedna 92, rozdvojka 112Kc. Este hadicku (tu meli jen po peti metrech za 1300,-) a budu mit taky takovej peknej pozirac vody jako vy :twisted:

Uživatelský avatar
elit
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1573
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od elit »

marwin píše:No nic asi uz to tu neresite, ale ostrikovace mam koupeny - je to valec, dvojtryska, a vicko. Kdyz sundas naraznik, je tam na to uz plast, ke kterymu se to jen prisroubuje a taky zacvakne, drzi to tam paradne. Na narazniku je zevnitr maly vylisek, podle kteryho se da vyriznout dira, nejhorsi instalace bude s hadickama, uz jsem objednal 4kusy takovejch tech rychlospojek u VW stoji jedna 92, rozdvojka 112Kc. Este hadicku (tu meli jen po peti metrech za 1300,-) a budu mit taky takovej peknej pozirac vody jako vy :twisted:
ALE..jak vyresis spinani ostrikovani? U meho auta to ostrikuje az po urcite prodleve. Nejprve tedy ostrikuje sklo a az potom svetla, pokud packu dele pridrzim.

Nebo to nechas strikat pokazde se sklem? Tak to bude vazne pozirac vody...a hlavne v zime kdy je vody v nadobce nedostatek...
Passat 2008 BMP

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

vally_ny píše:já je tam mám seriově a akorát to žere vodu a nic z toho.
to DMS: nevyšlo by tě levněji koupit highline než do toho furt rvát nějaký píčovinky jako stříbrný lišty a ostřikovače světlometů :?: :wink:
už teď to mám bez pár věcí Highline..už nevyplatilo :wink:

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

elit píše:
marwin píše:No nic asi uz to tu neresite, ale ostrikovace mam koupeny - je to valec, dvojtryska, a vicko. Kdyz sundas naraznik, je tam na to uz plast, ke kterymu se to jen prisroubuje a taky zacvakne, drzi to tam paradne. Na narazniku je zevnitr maly vylisek, podle kteryho se da vyriznout dira, nejhorsi instalace bude s hadickama, uz jsem objednal 4kusy takovejch tech rychlospojek u VW stoji jedna 92, rozdvojka 112Kc. Este hadicku (tu meli jen po peti metrech za 1300,-) a budu mit taky takovej peknej pozirac vody jako vy :twisted:
ALE..jak vyresis spinani ostrikovani? U meho auta to ostrikuje az po urcite prodleve. Nejprve tedy ostrikuje sklo a az potom svetla, pokud packu dele pridrzim.

Nebo to nechas strikat pokazde se sklem? Tak to bude vazne pozirac vody...a hlavne v zime kdy je vody v nadobce nedostatek...
no v servisce právě psali, že Passat s ostřikovači světlometů má nádobku tuším 5 litrů a bez jen 3 litry, takže se musí vyměnit i nádobka...

Odpovědět

Zpět na „Archiv“