zase elektrika od boba :-))

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Zamčeno
Uživatelský avatar
bbob
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 220
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kraj Královehradecký
Kontaktovat uživatele:

zase elektrika od boba :-))

Příspěvek od bbob »

Zdravim vsechny na novem vebu jeste tu nemam ani carku :lol: . Stale resim elektriku u pasika mel jsem to ted u znameho a vsechny vadne spoje prepajel tudis me uz vse funguje az na central na dalku on uz si stim nevedel rady vsechny draty premeril komfortni jednotka mu nic nehlasi proste ticho po pesine!! Neblika ani dioda pri zamknuti na klicek. Jak uz jsem rikal vsechny draty opraveny. Muze to byt i baterkama v ovladaci tudis jdu dnes koupit ale mysli ze by ta dioda kuprikladu mela blikat i pri zamknuti na klicek nemam pravdu?? diky za rady

Jeste se chci zeptat kde se daji popripade sehnat levne svazky vsech dratu mirici k komfortni jednotce a do dveri. Dik 8)

Uživatelský avatar
hodys
Pilot
Pilot
Příspěvky: 809
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: třebíč
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hodys »

a přispůsobil jsi tu dálku???
Passat B8, Passat B7

BMW R1150 GS http://www.mvautoservis.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
MaraVR6
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: zase elektrika od boba :-))

Příspěvek od MaraVR6 »

bbob píše:Zdravim vsechny na novem vebu jeste tu nemam ani carku :lol: . Stale resim elektriku u pasika mel jsem to ted u znameho a vsechny vadne spoje prepajel tudis me uz vse funguje az na central na dalku on uz si stim nevedel rady vsechny draty premeril komfortni jednotka mu nic nehlasi proste ticho po pesine!! Neblika ani dioda pri zamknuti na klicek. Jak uz jsem rikal vsechny draty opraveny. Muze to byt i baterkama v ovladaci tudis jdu dnes koupit ale mysli ze by ta dioda kuprikladu mela blikat i pri zamknuti na klicek nemam pravdu?? diky za rady

Jeste se chci zeptat kde se daji popripade sehnat levne svazky vsech dratu mirici k komfortni jednotce a do dveri. Dik 8)
A co pojistka?

Uživatelský avatar
bbob
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 220
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kraj Královehradecký
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bbob »

Jak synchronizace dalky nevim ale pojistka je ok. Uz se to rozebehlo vypada to na baterie v ovladaci asi 8O

Zamčeno

Zpět na „Archiv“