CD Changer do B5.5

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
Lewhart
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec Králové

CD Changer do B5.5

Příspěvek od Lewhart »

Ahoj, tak řeším jak připojit nejlepe a nejlevněji CD Changer k Navigaci do B5.5 Variant. Našel jsem buď origo měnič do kufru ale tam se musí tahat kabeláž přes celé auto, ale pak jsem našel 1din měnič na 6CD a ten by snad měl údajně jít osadit do loketní opěrky ????? Nemá s tím někdo zkušenosti jak to je složitý a jestli to vůbec jde?

Díky David.

Uživatelský avatar
l-e-x
Závodník
Závodník
Příspěvky: 589
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od l-e-x »

Takhle jsem to našel na webu, zadělání asi bude v pohodě, maximálně se bude muset upravit ve spod plast, kterej by tam mohl překážet,...

Obrázek

Uživatelský avatar
Lewhart
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Lewhart »

NO to je přesně ta fotka co jsem někde našel :D takže super pokusím se to někde sehnat a kouknu jak to tam přidělat ..... díky moc za foto.

Alda
Profík
Profík
Příspěvky: 916
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: HK

Příspěvek od Alda »

nevíte někdo, kde by se dal sehnat levně ten cd changer do kufru ?

Uživatelský avatar
Lewhart
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Lewhart »

Našel jsem tuhle stránku a maj tam všechny Origo Changery co jsou do aut, a docela dobrý ceny.

http://home.tiscali.cz/yyyyy" target="_blank

Tak se mrkni tam, David.

Alda
Profík
Profík
Příspěvky: 916
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: HK

Příspěvek od Alda »

Aaa, koukam po dlouhe dobe nekdo z HK. Dík za info, ale hlásí mi to, že server nelze najít, asi je ta stránka nějaká přidřená.

Uživatelský avatar
Lewhart
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Lewhart »

no jo Hradečák :D teď jsem tam koukal a jde to, před chvilkou jsem mluvil s tím maňíkem co to má a říkal že mechanika CD do 1DIN stojí 3900Kč, CD Changer do 1DIN co je na fotce výše je za 4900, a origo changer do kufru od VW je za 5900 cca tak tam ještě koukni, posílám odkaz ještě jednou, David.

http://home.tiscali.cz/yyyyy/page10.htm" target="_blank

Alda
Profík
Profík
Příspěvky: 916
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: HK

Příspěvek od Alda »

Co mě se povedlo sehnat je maník, který má cd měnič na 6CD do přihrádky ( kam se to tam dává to netuším - asi volně položené ) za 2800,- a cd měnič do kufru za 3500,-. Alda

Uživatelský avatar
Lewhart
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Lewhart »

Tak to je dobrá cena já našel nejlevnější to co jsem psal, tak se mi kdyžtak zeptej na ten 1DIN CD Changer jak je na fotce nahoře, díky .... :D

Uživatelský avatar
MaxxCZ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 93
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Trutnovsko

Příspěvek od MaxxCZ »

Ahojda, nikde jsem nenašel odkaz jestli to bere MP3, existuje něco takového??

Uživatelský avatar
Lewhart
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Lewhart »

MP3 to určitě nepřehrává, pouze CD Audio ..... na MP3 by prý měl fungovat CD Changer od SONY přes nějakou redukci ale ta redukce prý výjde na cca 4500 Kč, ale nevím to jistě, četl jsem to někde na foru .....

Uživatelský avatar
No Respect
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 379
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od No Respect »

Tak o tom changeru do loketní opěrky sem vůbec nevěděl, ale je to super - navíc i dobře přístupný.Jen sem věděl, že dělaj přímo do palubky na 1cd, a pak třeba do kufru (nebo kam si to člověk dá) na těch 6cd.

Jinak prý by měl jít ještě připojit Panasonic CX-DP 880N (ten se dá sehnat kolem 2tis. - někdo ho dokonce prodával úplně novej za dva na předchozím fóru), každopádně za dobrou cenu a dá se připojit pomocí te redukce (670,-) na origo VW rádio viz odkaz
http://www.luja.cz/index.php?id=004008020" target="_blank

Čili to vyjde kolem těch 2,5tis. - 3tis. komplet což je super.A snad to teda maká bezproblémů s těma redukcema.

Ale ty cenovky co psal Alda jsou super za origo VW changery.A do kufru je ještě asi potřeba nějakej ten plastovej kastlík díky kterýmu se to tam přidělá.
No risk :arrow: No fun

Uživatelský avatar
elit
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1573
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od elit »

Taky bych ho strcil tam jak je na obrazku ale nevejde se mi tam, protoze ve spod toho supliku je nejaka krabicka z dratama. neco jako enviroment unit.
Passat 2008 BMP

Uživatelský avatar
SexedUp
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 387
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pražák se vztahem k Olomouci
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SexedUp »

na originál VW Changer do kufru bacha, Jsou to děsný mrchy, mají špatný lasery, který brzy odcházej. CD pak načte jen některá CD, někdy všech šest, někdy 4, někdy třeba ani jedno. Při přehazování vám pak radio nahlásí CD ERROR a musíte zastavit, jít do kufru, vyndat a zandat kazetu, aby je znova načetl... je to údajně poměrně obvyklý problém. Já si nechal vyměnit laser, zlepšilo se to, ale 100% to neni.
Podruhý bych tu mrchu nekoupil :(

Odpovědět

Zpět na „Archiv“