Gamma

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
xonik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od xonik »

DMS píše:
xonik píše:no, jak to je takhle pracný tak ti odhaduju práci za montáž jen tak mezi 1500-2500,-
No právě, a za ty prachy už se mi vyplatí si s tim víkend pohrát no :-) Jinak mě teď dost rozhodili, protože kluci v topcaru mi řekli že ten origo changer nepřipojim k sonymu... :-(
v Topcaru ? :lol: Tam jsem byl na oknech :lol: Hele zkus se zeptat ve http://www.rachot.com" target="_blank ,ale radši nic neobjednávej, jsou drahý jak prase :x :x :evil:[/quote]

Dik za radu, tam mě to nenapadlo. Jinak jsem v topcaru stálý zákazník, takže bohužel musím konstatovat že co řeknou, to platí... No ale zkusím to.
Objem ničím nenahradíš :-)

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

xonik píše:
DMS píše: No právě, a za ty prachy už se mi vyplatí si s tim víkend pohrát no :-) Jinak mě teď dost rozhodili, protože kluci v topcaru mi řekli že ten origo changer nepřipojim k sonymu... :-(
v Topcaru ? :lol: Tam jsem byl na oknech :lol: Hele zkus se zeptat ve http://www.rachot.com" target="_blank ,ale radši nic neobjednávej, jsou drahý jak prase :x :x :evil:
Dik za radu, tam mě to nenapadlo. Jinak jsem v topcaru stálý zákazník, takže bohužel musím konstatovat že co řeknou, to platí... No ale zkusím to.[/quote]

jo,taky tam na mě působili jako profíci a ty fólie zatím paráda...napiš,co ti řekli rachoťáci....

Uživatelský avatar
vaha
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2016
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: královehradecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vaha »

Když už si tady tak diskutujete,chci se zeptat v pašíkoj mám betu,budu si ta dávat alpinku,ale vw group prej má jináč zapojenej napájecí iso konektor,nemá někdo popsaný co je na kterým pinu u vw nejlíp u B5? :lol:

Uživatelský avatar
T-Diesel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 68
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moravěnka, Morava...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od T-Diesel »

no ja budu kupovat passata a bude tam gamma, bohuzel mi chybi neco na prehravani CD
nechce mi tu nekdo prodat origo CD changer? :oops:

to origo radio bych si tam aj nechal, docela mi tam pasuje... :roll:

Uživatelský avatar
No Respect
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 379
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od No Respect »

Mára_VR6 prodával v bazaru za skvělou cenovku, ale díval jsem se, že už je pryč.
No risk :arrow: No fun

Odpovědět

Zpět na „Archiv“