Senzor stěračů ????

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
Lewhart
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec Králové

Senzor stěračů ????

Příspěvek od Lewhart »

Tak jsem sehnal za dobrou cenu nové přední sklo i s dešťovým senzorem, neví někdo jaký je problém to zapojit u B5.5???? Díky :D

lesak
Řidič
Řidič
Příspěvky: 51
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dungarvan

Příspěvek od lesak »

mrkni na http://www.passatplus.de/umbauteile/sch ... cheibe.htm" target="_blank
mas to tam vcelu :D

Uživatelský avatar
vally_ny
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1922
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vally_ny »

poradit ti nedokážu,ale mám to na VW originál a nemá chybu.Akorát v zimě to vypínam,respektive když jedu po dálnici a je hodě posoleno,protože se mi stěrače sepnou po sebemenším znečištění a akorát to rozmazává sůl po skle.

Uživatelský avatar
marky
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 361
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: sever čech jílovwé
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marky »

zapojoval jsem si to sám je tam plus přez klíček kostra a dva dráty do relé stěračů barvy si nepamatuji ale kdybys potřeboval tak to rozeberu a mrknu se. jinak ten senzor je dobrá věc ale stmívání zrcátka je super věc.když ti někdo dá ze zadu dálkový tak vidíš jendvě bludičky. jen je škoda že to nevymyslely na venkovní zrcátka. :cry:
powered by TDI
KONTAKT: 732964162

Uživatelský avatar
vally_ny
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1922
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vally_ny »

marky píše:zapojoval jsem si to sám je tam plus přez klíček kostra a dva dráty do relé stěračů barvy si nepamatuji ale kdybys potřeboval tak to rozeberu a mrknu se. jinak ten senzor je dobrá věc ale stmívání zrcátka je super věc.když ti někdo dá ze zadu dálkový tak vidíš jendvě bludičky. jen je škoda že to nevymyslely na venkovní zrcátka. :cry:
To máš pravdu,zrcátko pěkně zezelená a vidíš jen obrysy světel,které ti vůbec nevadí.Taky jsem nad tím přemýšlel,proč to neudělali i do těch bočních.
Obrázek

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

vally_ny píše:
marky píše:zapojoval jsem si to sám je tam plus přez klíček kostra a dva dráty do relé stěračů barvy si nepamatuji ale kdybys potřeboval tak to rozeberu a mrknu se. jinak ten senzor je dobrá věc ale stmívání zrcátka je super věc.když ti někdo dá ze zadu dálkový tak vidíš jendvě bludičky. jen je škoda že to nevymyslely na venkovní zrcátka. :cry:
To máš pravdu,zrcátko pěkně zezelená a vidíš jen obrysy světel,které ti vůbec nevadí.Taky jsem nad tím přemýšlel,proč to neudělali i do těch bočních.
nové Octavie II to některé mají - stmívání venkovních zrcátek. Moc jich ale není, poznáte je podle takového jakoby plastového orámování skel.

Uživatelský avatar
shitnet
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 46
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od shitnet »

Takze kdyz mam norm. zrcatko tak ho muzu vymenit za ztmivajici + snimac na dest aniz bych musel vymenit predni sklo??

Uživatelský avatar
vally_ny
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1922
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vally_ny »

shitnet píše:Takze kdyz mam norm. zrcatko tak ho muzu vymenit za ztmivajici + snimac na dest aniz bych musel vymenit predni sklo??
ten senzor nesmi být ničím zakrytej,pokud ho dáš na čistý sklo,mělo by to fungovat,zapojiš kabely,stemňovací zrcátko má takovou čočku která dá impuls při velkém oslnění zezadu.Ale nevím,jestli se to zapojuje přes ŘJ nebo jak,to bude asi v tom odkazu výše (myslím ty stěrače).
Obrázek

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

já mám ztemňovací celý auto, teda kromě čelního skla :lol:

Odpovědět

Zpět na „Archiv“